Poslední Bomby

Miley Cyrus

Má novou holku

Líbačka se Stellou Maxwell

Viktorie Milotová , před hodinou z Starbucks Palladium

Láska je všude kolem nás!

Cover main photo miley kolaz
Holka nebo kluk, vždyť je to fuk! Instagram, Twitter

Miley randí s andílkem. A to ne tak ledajakým. Rovnou s andílkem Victoria's Secret. Už se spekulovalo, že teď chodí s modelkou Stellou, líbačka potvrdila vše. Holky si zrovna odskočily z natáčení nového klipu a rozhodly si u kamionu dopřát trocha té romantiky. Těšíme se na nějaké ty ofiko fotky! 

Dominika Myslivcová

Zlatokopka sbalila ženatého doktora

Zjišťujeme, co na to jeho manželka

Martina Pašingerová , včera z Groove Bar

Exkluzivně

Cover main photo pinkslivcova
Tak jak je to s dětmi amerického doktůrka? Facebook

Ani se nám nechce věřit, že by se růžovoučká Dominika nechala vydržovat od ženáče, který má navíc dvě děti! Ale takováhle informace přistála v našem redakčním emailu a my se na to podíváme.

Čerstvá maturantka Domča si asi z brigád na luxusní výlet do New Yorku a New Jersey nenašetřila. Podle informací našeho zdroje potkala růžová kráska svého pana Božského v Kozičce a po krásném prožitém večeru ji měl vzít Michael Shindle (tak se ten úžasňák jmenuje) na nákupy do Pařížské. Ostatně nějakou tou Vuittonkou se Domča chlubila už v květnu, v době, kdy probíhal hokejový šampionát. A podle informací o Michaelovi, je to právě on, kdo jezdí s americkým nároďákem.

Nezpochybňujeme, že každá princezna si zaslouží svého prince. Dominika určitě s téměř o dvacet let starším doktorem z Ameriky udělala terno. Na FB mu říká "můj pan doktor", nechá si kupovat luxusní dárečky a dokonce ji vzal luxusního hotelu Mandarin v New Yorku. Což je vyhlášené místo, kam si ženáči berou svoje společnice. Na všední dny si ale Dominiku přistěhoval blíž k práci, do hotelu v New Jersey. Jenže tahle pohádka má jedno velké ALE. 

Podle aktuálních informací je pan doktůrek stále ženatý. Se závazky. Jejda. Momentálně se snažíme získat vyjádření od jeho manželky a začínáme komunikovat s americkými médii.

Čauky mňauky, zůstaňte s námi! 

Tomáš Berdych

S Marcem Jacobsem ukázali zadky na Instagramu

Jeden pro charitu, druhý omylem

Viktorie Milotová , včera z Kino Světozor

Wow!

Cover main photo tomas kolaz
Tak který se vám líbí víc? Nám asi Tomášův. Instagram

Tomáš bojuje nahotou proti rakovině. Tahle fotka je určená pro charitu má přinést nějaký ten peníz navíc výzkumu zákeřné nemoci. S pózováním mu určitě radila jeho snoubenka Ester. 

Na druhou stranu Marc Jacobs se dopustil klasického Instagramového failu. Se slovy "It's yours to try," poslal lechtivou fotku na svůj účet. Všem. No, to se stává i těch lepších rodinách. 

Petra Kvitová

Na Facebooku o ní koluje bomba historka

Wimbledonský talíř si vyrobila sama

Sára Pekařová , včera z Sokolovna

Vzala to sportovně

Cover main photo petra
Ne všichni jsou prostě fanoušci sportu. Profimedia

Prostě ne každý žije sportem! Na Facebooku teď koluje srandovní status Jana Malindy popisující setkání tenisové královny a režiséra. Petra Kvitová a Mirek Hanuš se poprvé viděli minulý podzim, během natáčení Všechnopárty. Umělec naši wimbledonskou vítězku nepoznal a aby předešel trapnému tichu, započal rozhovor.

"Dobrý den, já jsem Miroslav Hanuš. Herec, režisér…"

"Dobrý den, já jsem Petra Kvitová."

"Aha, a můžu se zeptat, čím se zabejváte, že vás pozvali?"

"Asi kvůli tomuhle," řekla Petra a hrdě ukázala svůj wimbledonský talíř.

"Hm, pěkná práce, poctivá. A vy to nádobí jako vyrábíte, jo?"

Zabil! 

Ben Cristovao

Poradí vám, co se životem

Štěstí a úspěch podle Bena

Martina Pašingerová , včera z Starbucks Muzeum

Má pravdu!

Cover main photo ben
Být happy jako Ben prý není tak těžké. Instagram

Už minule jsem zmiňovali, že Ben fakt dospěl. A je to prostě pravda. Tenhle mladý muž má něco za sebou a je ve fázi, kdy může radit i ostatním. 

Komentáře od celebrit

Mini article main photo bendva

Spousta z vás nedostala ty nejlepší známky, nebo jste se nedostali na školu, na kterou jste chtěli... Věř mi, že o tom to není. Vždycky bojuj, jak můžeš, ale když ti to zkrátka nejde a nebaví tě to, hledej jinou cestu, která je ti bližší. Rodiče po mně vždycky chtěli ty nejlepší známky a chtěli, abych šel na marketingovou vysokou nebo práva, ale nebylo to pro mě. Dělal jsem co jsem mohl. Z gymplu jsem vylezl s odřenýma ušima a zkusil dvě vysoké, spíš abych udělal radost rodičům a nemusel poslouchat hrozby typu : " Chceš, aby z tebe byl dělník ? " Nakonec dělám to, co mě baví (hudba a sporty ) a přitom si vydělám víc, než většina manažerů a právníků. Každopádně nelituji ani jednoho roku stráveného na střední, nebo vejšce, páč kdybych to nezkusil, nevim… A tak i ty zkoušej, co ti jde a poznávej se co nejlépe. Vem si na to čas než se rozhodneš, co budeš chtít dělat a nenech se tlačit rodiči, ani nikým jiným do toho, co nejsi ty…

Ben Cristovao

Ben Affleck

Rozvod s Jennifer Garner!

Žít ale budou dál spolu

Viktorie Milotová , včera z Hlavní nádraží

Je to formát!

Cover main photo profimedia 0211289336
Pohádkové manželství se rozpadlo. Profimedia

10 let byli hollywoodským vzorem pro dokonalé manželství. Nic ale nemůže trvat věčně a Ben s Jennifer potvrdili v úterý médiím rozvod. Mají spolu tři děti (Violet, 9, Seraphinu, 6, a Samuela, 3) a hlavně kvůli nim bude rozchod probíhat v naprostém klidu. Pár spolu zůstává nadále žít v kalifornské rezidenci, kde v klidu dojednají podmínky péče. Manželé měli problémy už roky, nepomohla ani terapie. Jejich řešení takovéhle situace je ale obdivuhodné! 

Rihanna

Zase chodí s Chrisem!

Stará láska nerezaví

Viktorie Milotová , předevčírem z Bluelight

Zase?!

Cover main photo profimedia 0154214719
Ti dva si nedají pokoj Profimedia

Za velkou louží se šušká, že Rihanna to zase táhne s Chrisem . Ten sice na svém Twitteru dělá děsné tajnosti. Prý má dokonce novou přítelkyni, ale možná jsou to právě krycí manévry pro staronovou známost. "Ti dva k sobě pořád něco cítí. Bylo jen otázkou času, než se dají opět dohromady," říkají zasvěcené zdroje. Bomba bude situaci bedlivě sledovat! 

Komentáře od celebrit

Mini article main photo jaro slvik 02 360

Zle dievčatá letia na zlých chlapcov. Ostatne. Spýtajte sa Leoša

Jaro Slávik
hudební producent

Amy Winehouse

Její rodina zveřejnila bomba nahrávku

Takhle zpívala ve 14!

Martina Pašingerová , předevčírem z Ambiente

Husí kůže!

Amy měla neskutečný talent! Reprofoto Youtube, Facebook

Amy spolu s Kurtem Cobainem nebo Janis Joplin patří do legendárního Klubu 27. Tedy mezi umělce, kteří se nedožili ani třicítky. I tak se ale všichni stihli natrvalo zapsat do hudebních dějin. V červenci bude poprvé uveřejněn dokument o životě zpěvačky s jednoduchým názvem - Amy. Podílela se na něm i rodina a právě teď si můžete poslechnout, jak úžasně Amy zpívala ve 14 letech. Prostě dechberoucí zážitek. 

Jamie Dornan

Do Varů přijede s knírkem

Fanynky pláčou

Sára Pekařová , předevčírem z Můj šálek kávy

Dislike!

Cover main photo profimedia 0251333085
Nová image pana Greye Profimedia

V redakci jsme udělali rychloprůzkum - knír se nám nelíbí! Ale máme smolíka. Sexy Christian Grey je nenávratně pryč. Teď se Jamie připravuje na novou roli Pata Quinlana ve filmu Jadotville. Děj jde do 60. let, kdy byly kníry populární. Takže takhle dorazí i do Varů. Bohužel.

Komentáře od celebrit

Mini article main photo jaro slvik 02 360

To nie su slzy. Českým dievčatám tečú úplne iné šťavy...

Jaro Slávik
hudební producent

Nicole Scherzinger

Má nového chlapa!

Lewis Hamilton zapomenut!

Viktorie Milotová , předevčírem z Potrefená husa

Romantika!

Cover main photo nicole kolaz
Nicole je zamilovaná! No není to krása? Profimedia

Holky jako Nicole dlouho nesmutní. Na začátku února se rozešla s pilotem F1 a teď už randí s fotbalistou Pajtim Kasami. Tenhle Švýcar kope za Řecko a Nicole tam teď za ním odjela na dovolenou. Tak se nám tady rýsuje nový krásný showbyznysový pár! A Lewis Hamilton? Toho s klidem přenechala hosteskám z boxů! 

Mohlo by tě zajímat