Poslední Bomby

Eva Feuereislová

Odletěla na děsně důležitý byznys trip do Dubaje

Nejdřív stihla vyhejtovat NeVyvolenou Nikol z Vily

Martina Pašingerová , před hodinou z Ambiente

Tolik ošklivých slov :(

Cover main photo holky.kolaz
Eva dala Nikol pořádnou nakládačku a utíká do Dubaje. Facebook, Instagram

Půl osmé na krku, musíte to ještě nějak dneska doklepat v práci, máte už celou Bombu přečtenou a nechce se vám jinam? Určitě přijde vhod přestřelka Evy a Nikol z VyVolených. Pustily se do sebe na Facebooku. Evu už to ale stejně nemusí moc zajímat, protože jede za luxusem do Dubaje. Na důležitý "byznys trip", jak se pochlubila na Facebooku. Sice v economy class, ale na cestu si koupila prádélko Victoria's Secret a časopis Forbes.

Šťastný lov. Teda let. Let, samozřejmě. Ups.

Eva Decastelo

Celebrity zděšeny z Výměny manželek: Došlo i na pláč!

Katastrofální díl pořadu hnul srdci známých lidí

Olga Path Štiplová , před hodinou z Z kanclu

Volejte sociálku!

Cover main photo 11263734 10202864592415120 108583922 n
Evu i Dominiku vyděsila sprcha jednou týdně. Facebook

Čerstvě odvysílaný díl Výměny manželek se sociálně zanedbanou rodinou s dvěma malými holčičkami z Pohořelic vzbudil šok a vlnu znechucení nejen u "normálních" lidí, ale i u našich slavných. Dvojnásobná matka Eva Decastelo (36) sdělila hned po začátku pořadu: "Dívám se na Výměnu manželek a chce se mi kvůli těm holčičkám brečet, co to mají za život? Chápu, že někdo nemá peníze, ale čistota přeci tolik nestojí, zvlášť pokud je na cigára. Ach jo," a pak šla do plných: "Takže super, brečím u Výměny manželek. Mě je těch holčiček tak líto," dodala u konce vysílání dílu Eva. "Doufám, ze to v těch Pohořelicích uvidí na těch správných místech a že těm holčičkám ta sociálka pomůže... ach jo, to je fakt mazec takoví lidi," přidala se k ní i moderátorka Sandra Parmová.

No a to by to nebyla naše oblíbená růžovoučká studentka Dominika Myslivcová (20), by se nepřidala i ona. "Mám šíílenou chuť na palačinky od Věrky z Výměny manželek!" řekla s narážkou na mastnou hmotu, kterou asociální Věra usmažila své náhradní rodině k snědku. Snad se pohořelická sociálka i po intervenci těchto známých žen zamyslí a dohlédne na to, aby holčičky nejedly pouze chipsy říznuté mohutným cigeretovým oblakem vanoucí z nemytých úst obou rodičů.

Ivana Gottová

Nejčernější scénář naplněn. Slavice sekla se zpíváním!

V muzikálu definitivně končí!

Martina Pašingerová , dnes z Cafe~Cafe

Cože?!

Cover main photo profimedia 0225868928
Zatlačte slzu. Takhle už Ivanku NIKDY neuvidíte. Profimedia

Zdrcující. Nikdo neví proč, nikdo neví jak, ale naše Ivanka téměř ze dne ukončila svoje angažmá v muzikálu Přízrak Londýna. Náš vedoucí kulturní rubriky neměl bohužel dostatek sil sdělit vám tuto smutnou zprávu a už hodinu do sebe klopí dvojité panáky vodky, které prokládá vzlykáním a zoufalými výkřiky. Byl to právě on, kdo doufal v Ivančin zářný výstup ukončený zaslouženou cenou Thálie.

Je tady ale jeden člověk truchlící mnohem, mnohem víc. A to režisér muzikálu Lumír Olšovský. "Ještě jsem s ní ani nemluvil. Jenom oznámila, že už hrát nebude, a jsem z toho osobně v šoku. Už nemá ani žádné představení. Měla hrát teď v pátek a sobotu, ale nepřijde. Musím zjistit, kvůli čemu to je a jaké jsou vlastně důvody jejího odchodu. Svědčí to o tom, že neměla s divadlem dlouhodobé zkušenosti, že nechápe, že dovádí divadlo do nepříjemné situace. My herci máme za sebou situace, kdy jsme museli hrát i s nemocí nebo v rodinných krizích, to divadlo se prostě neptá. Je to zodpovědnost celek, a to Ivana nemá," řekl deníku Aha! drsná slova na první dámu muzikálu. Redakce Bomby mezitím symbolicky vyvěšuje v oknech černou vlajku.

Názor naší šéfreportérky Olgy Path: "Pro tým muzikálu je tato neprofesionalita paní Gottové jistě velmi nepříjemná, ovšem pro českou společnost je to velmi pozitivní zpráva. Naše nejznámější a nejambicióznější zdravotní sestřička se totiž opět vrací ke své původní profesi - tedy pečovat o Mistra, o jeho zdraví a společné potomky. A to se cení."

Václav Noid Bárta

Tajemství jejich debaklu na Eurovizi konečně odhaleno

S Martou nemají filtry! Ani jeden!

Martina Pašingerová , dnes z Kino Světozor

Jandová, Bárta za pět, sednout!

Cover main photo marta ha
Mázlá fotka bez pořádného filtru? To je konečná! Facebook

Do Vaška a Marty vkládalo těch několik stovek českých fanoušků velké naděje. Jejich singl Hope Never Dies nebyl až tak špatný počin a Marta je navíc hodně známá i v sousedním Německu. Hlasy se měly jenom sypat, ale dvojice nakonec do semifinále nepostoupila. Až pár týdnů po pěveckém klání se ukázalo, kde udělali fatální chybu. Marta v magazínu Sedmička přiznala, že oba reagují dřív, než přemýšlí. "To je fakt, oběma nám chybí filtr," dodal Vašek. A ano, to tedy chybí!

A nejen filtr - ani jeden z umělců nemá normálně fungující Instagram! Marta si ho sice založila, ale má tam dvě fotky. Noid na to kašle úplně. Dneska se nedá vystačit s talentem, do velkého světa se musí vstupovat zásadně s Instagramem a hromadou filtrů. Oběma proto zásadně doporučujeme studium účtu Leoše Mareše , Nikol Moravcové a Kim Kardashian. A běda, jestli tenhle večer nebudeme vědět, co měli oba k večeři! S filtrem. 

Jakub Kohák

Bude hrát hlavní roli - instalatéra!

Ne, už mu skutečně neutečete

Adam P. Novák , dnes z Lokál Dlouhá

PRÁVĚ STOJÍ ZA VÁMI!

Cover main photo jakubkohak
Ne, Ben Cristovao je jen na fotce, ve filmu hrát nebude. Instagram

Jakub Kohák (40) je tak úspěšný kreativec, autor, režisér i herec, že mu prostě neutečete a některé dny ho vidíte ve všech myslitelných médiích, což z něj vlastně dělá takovou Vicu Kerekes s penisem. Bylo proto jen otázkou času, kdy dostane hlavní roli v nějakém celovečerním bijáku. Roli, která mu vynese polovinu plakátových ploch v Česku a pak i Českého lva.  Roli, kterou měla původně dostat Vica Kerekes. No a je to tady!

Režisér Tomáš Vorel obsadil Koháka do komedie "Instalatér z Tuchlovic" - ztvární muže, co opraví všechno kromě vlastního života. Sekundovat mu bude Eva Holubová a bude to jistě velká legrace. Ale Jakube, pozor, Eva umí být na place velká svůdnice!

Ornella Koktová

Ukázala kalhotky a určitě to nebyl jenom kousíček!

Tak tahle vdaná panička se s tím fakt nepáře

Olga Path Štiplová , včera z Hlavní nádraží

Stylové!

Cover main photo obr zek  23
Tak tohle jsou kalhotky paní Koktové s malými soby. Olga Path Štiplová

To, co jiné hvězdy decentně předvádí při vystupování z taxíku nebo při přehazování nohy přes nohu, ukázala dnes paní Ornella Koktová na plné čáře. Jednalo se přesně řečeno o její roztomilé bavlněné kalhotky s motivem sobů a růžových hvězdiček.

K jejich odhalení došlo na záchodcích během závodů motokár Martini Racing, kde Pepa Kokta jedl guláš a Ornella si šla odskočit. Na své kalhotky byla ten den obzvláště hrdá, prý kvůli jejich originálnímu vzoru. "Líbí se i Pepovi, i když nejsou bůhvíjak dráždivě sexy," dodala spokojeně letošní novomanželka, než si na záchodcích zase natáhla své spodní prádlo.

Ben Cristovao

Vystřelil si z Rytmuse, Ega i Ektora jedinou fotkou!

Na Facebook hodil geniální koláž

Martina Pašingerová , včera z Městská knihovna, Praha

SWAG!

Cover main photo ben kolaz
Ben pobavil svoje fanoušky. Někteří ale nepochopili. Facebook

Benovi se včera povedl takový vtípek, až si musel sám sobě dát lajk na Facebooku. Udělal totiž bombastickou koláž, která napovídala, kdo s ním vystoupí v pražském klubu Roxy. Základem je Rytmus (života) a na něm rozložené další předměty s indiciemi. Asi nejvíc rozruchu vzbudil Bengay, ale co, Ben aspoň ukázal, že si umí udělat srandu i sám ze sebe. Kromě Rytmuse a vtipálka Bena vystupovali ještě další dva rapeři. Najdete je?

Josef Kokta

Breaking news: Manželé Koktovi spolu byli poprvé v kině!

Pepa má prostě raději takové to "šup šup".

Olga Path Štiplová , včera z Groove Bar

Exkluzivně

Cover main photo 11292717 10202856597175244 767784500 n
Obletovaní manželé Koktovi na závodech motokár Martini racing. Olga Path Štiplová / Instagram

A je to tady: manželé Koktovi spolu byli poprvé v kině! A prý se jim společné randění docela zalíbilo, jak prozradili během závodů Martini racing, na které se přišli společně podívat a pojíst gulášek. "My jsme takové to vodění za ručičku, randění na kafe a společné chození do kina úplně přeskočili. Vlastně jsme hned zkraje našeho seznámení rovnou vlítli na věc, pak jsme počali syna a až teď jsme spolu byli poprvé v kině. Vydali jsme se na komedii Život je život a bylo to super, taková oddychovka. Máme teď spolu vlastně něco jako naše líbánky," vyjádřila se nadšená Ornella o prvním společném výletu za filmovou kulturou po čtyřleté známosti.

"No, já říkám šup, šup a rovnou rychle na věc. Žádný zdržovačky. Do kina se může kdykoliv po tom," dodal donchuán Pepa.

A co vy, vážené "chodící" páry, vzali byste si z našich slavných manželů Koktových rovněž příklad, nebo zůstanete u randění, kafíček, společného venčení psa a možného plánovaní budoucí šťastné rodinky?

Drobný civěl do výstřihu babičky Světlany Nálepkové!

Padesátnice Světlana v sexy průhledných šatech!

Olga Path Štiplová , včera z Ambiente

To se jen tak nevidí

Cover main photo  sp07 00816285  1
Milan Drobný se na Světlanu opravdu nemohl vynadívat. Showpix

Herečka Světlana Nálepková je sice babičkou už bezmála dvouletého vnuka Michala, ale troufá si. Holt umělkyně! Na natáčení talkhow baviče a imitátora Vládi Hrona si na sebe totiž navlékla dlouhé a kompletně průhledné šaty, z čehož měl velký zážitek hlavně zpěvák Milan Drobný. Ten totiž zhruba pět minut civěl Světlaně všude možně, jen ne do očí. "Nemůžu se prostě na tu úrodu vynadívat!" sdělil přítomným fotografům.

Na zpáteční cestu zpět z divadla se však herečka přece jen raději oblékla zpět do civilního oblečení - přece jen ne každý český muž je ve svém civění tak decentní jako pan Drobný.

Jennifer Morel

Babičce twerkovala před obličejem. Prostě boží video!

A jak trávíte rodinné oslavy vy?

Natalia Bondareva , včera z Ambiente

Video

Jak asi vyváděla zamlada babička? Třeba to byl ještě větší nářez! Instagram

Instagram celebrit sjíždíme často a velmi nás potěšilo, že 50 Cent sdílel na svém účtu video s nám dosud neznámou Jennifer. Hned jsme si projeli její fotky a narazili na tohle, sice starší, ale stále epické video. To natočila ke dni matek. A jak jinak vzdát čest dobrotivým rodičkám, než že jim začnete vrtět zadkem před obličejem. Její bomba babička to ale vzdala s humorem a sem tam vnučku i plácla. Jennifer budeme odteď nadále sledovat bedlivým okem! Občas totiž vystupuje v klipech a její zadek je velkou motivací pro všechny americké sokolnice.

Mohlo by tě zajímat