Poslední Bomby

Ben Cristovao

Skočil z 16 metrů backflip

Máme video

Natalia Bondareva , před hodinou z Ambiente

Respect!

To je blázen Instagram

Highjump 2015 nabídl mnoho adrenalinových kousků a nejen od profesionálů. Ben Cristovao (28) se nechal vyhecovat atmosférou a skočil z 16 metrů backflip. Pod tíhou úspěchu pronesl, že si příští rok skočí z jeřábu. No, tak my doufáme, že do té doby Ben vychladne, protože z toho ti největší profíci skákali 20, ale i 25 metrů.

Komentáře od celebrit

Mini article main photo bendva

Ten moment kdyz si lehnes do vzduchu a nejde to vratit.Gratuluju a obdivuju vsechny, kteri na letosnim #desperados #highjump2015 zavodili a skakali (jedno z jake vysky ). Jako amater muzu rict, ze stoupnout si v tech 16 metrech na hranu a odrazit se pozadu je ulet, takze to, co jste predvadeli vy, bylo neuveritelny. Priste se hecnu na dvojtej #backflip z jerabu.

Ben Cristovao

Heidi Klum

Oslavila s přítelem narozky

A všichni můžou puknout závistí

Lola Králová , dnes z Kino Světozor

Summer love!

Cover main photo heidi
Heidi dělá reklamu. Na štěstí Instagram

Heidi má za sebou bomba dovolenou na jachtě, kde oslavila narozeniny svého přítele Vita. Ten je o nějaký ten pátek mladší a vysloužil si proto v médiích různá pojmenování. Znáte to - koloušek, zajíček, toyboy… Heidi prostě hodně lidí závidí. Čtyřnásobná máma po čtyřicítce si nabalila ani ne třicátníka.

Oslava na lodi se podle všeho povedla. „I love you my V HAPPY BIRTHDAY“  No, není to sladký?

Blonďatá kráska chodí s prodejcem umění,Vitem Schnabelem, už přes rok, tudíž kromě dokonalých úsměvů mají rozhodně společného i něco jiného. Lásky není nikdy dost! Peace!

Chris Brown

Zase u soudu

Tentokrát u toho opatrovnického

Natalia Bondareva , dnes z Potrefená husa

Nia Guzman má obavy o bezpečnost své dcery (1 rok) a požádala tak opatrovnický soud o plné opatrovnictví. Dále o návštěvy Chrise Browna s dcerou pouze za doprovodu. Myslí si totiž, že Chris je prostě příliš nezodpovědný a starat se o dítě vyžaduje přesný opak. Navíc s přáteli používá návykové látky, a to je pro výchovu dítěte nepřijatelné.

Chris Brown (26) odpověděl vlastní žádostí o střídavou péči. On si naopak myslí, že matka jeho dcery chce pouze více peněz, které tímto získá na alimentech.

Soudce zatím nerozhodl, proto si budeme muset počkat jak celý proces dopadne. Chris by si ale měl dát větší pozor, co dělá na veřejnosti. Jeho fanoušci potom sdílí na instagramu jak kouří marihuanu, což v jeho prospěch rozhodně nenapovídá! A napadení Rihanny v minulosti už vůbec ne.

Leoš Mareš

Ukázal svojí novou holku

Doprovodila ho na fesťák

Sára Pekařová , dnes z Starbucks Muzeum

LOVE

První společné foto Instagram

Ze Sázavafestu poslal Leoš Mareš první společnou fotku. Analytici naší redakce se shodují, že na ní moderátor vypadá dost použitě načež Monika Koblížková velmi zamilovaně. Jak to tak vypadá, nezůstanou tihle dva jen u společné dovolené a možná budeme brzy svědky i společného bydlení! Svatbu zatím nečekáme, to by se Leoš musel nejdřív rozvést.

Sázavafestu ale Leoš opravdu vládnul, nejen že si s chutí zazpíval, ale také kupoval panáky pro všechny své zbylé posluchače. Kdo na Sázavafestu nebyl, musí teď litovat! 

Mark Zuckerberg

Čeká prvního potomka

Bude to holka

Natalia Bondareva , včera z Městská knihovna, Praha

Cover main photo 11828601 10102276573729791 8601461459613782125 n
Mark Zuckerberg s těhotnou manželkou Priscillou Facebook

Celebrita nejvyššího kalibru očekává prvního potomka a sdělil to jak jinak než na svém Facebook účtu. Mark Zuckerberg se svěřil s tím, že s ženou Priscillou čekají holčičku, která na ultrazvuku dokonce ukázala gesto známého facebookovského like a tak bude určitě po něm. My bychom raději podobu po mamince!

S celou událostí se zakladatel Facebooku svěřil hlavně proto, aby podpořil ty, kteří se o miminko snaží a nedaří se nebo dokonce o miminko přišli. Jeho žena v minulosti třikrát potratila a po čtvrté to vyšlo, povzbuzuje Mark ty partnery, kteří ztrácejí naději. 

Kanye West

Ze švagrový udělá popovou nebo hip hopovou hvězdu

Dárek k narozeninám ve stylu Kardashian&Jenner

Natalia Bondareva , včera z Bomby

Budoucí popová nebo hip hopová hvězda s guru Westem Instagram/Bomba.cz

Kanye West si myslí, že Kylie Jenner má dostatečně zvučné jméno na to, aby se prosadila v hip hopu nebo popu. Pomůže jí tedy vyrobit první vlastní singl.

A aby se tahle mladá holka, která má 10. srpna 18. narozeniny, necítila protěžovaná slavným švagrem, nazval to Kanye svým narozeninovým dárkem k nezaplacení. Švagr jak má být, no ne?

Uvidíme jak nejmladší sestra Kim Kardashian přijme připravenou cestu za slávou. 

Velká oslava je naplánovaná na 16. srpna v Beach clubu v Montrealu v Kanadě, kde se smí podávat alkohol od 18 let. Celá událost je již nyní odhadovaná na cca 5 milionu korun českých, a to za Djs a alkohol.  

Sofia Mechtener

Popelka od Diora

Aneb jak chudá dívenka k bohatství a slávě přišla

Lola Králová , včera z Kino Světozor

Pohádka!

Cover main photo pop kol
Z matrace až na přehlídková mola. Instagram

Bylo nebylo, žila na předměstí Tel Avivu čtrnáctiletá dívenka jménem Sofia. Bydlela se svou matkou a sourozenci v  pidi midi bytu alá Chánov.  Rodinka byla natolik chudá, že Sofia spala na matraci na podlaze a občas nezbylo ani na cornflaky k snídani. Po škole vyzvedávala sourozence, vařila a uklízela.

Dívenka byla z té chudoby natolik průhledná a hubená, že začala koketovat s modelingem, s izraelskou agenturou odjela na konkurz do Paříže. Její naděje však byly rozprášeny ještě dřív, než vešla do dveří.

Pak přišlo něco, co NIKDO nečekal….ZÁZRAK! V obchodě narazila na hlavního návrháře módního domu Dior, Rafa Simonse, a byla ruka v rukávě. Sofia jej natolik okouzlila, že s ní podepsali kontrakt v hodnotě 6.630.000,- korun. (A my budeme doufat, že za to na oplátku nic nechtěl.)

Když se tahle víla objevila v průhledných šatičkách na přehlídce, stala se kontroverzním tématem č. 1, zejména kvůli nízkému věku. Život se jí obrátil vzhůru nohama a s chudobou už si nemusí dělat vůbec žádné starosti. Zatím zůstává nohama na zemi, skromná, pokorná, zahalená v kouzelném oparu. Snad jí tedy kolotoč peněz a slávy nesemele, a my budeme nad jejím životním příběhem žasnout ještě za deset let.

Paris Hilton

Párty podle milionářky

Takhle s ní můžete zapařit na Ibize

Viktorie Milotová , včera z Potrefená husa

Kalba!

Paris to umí rozjet! Instagram

Paris to rozjela na Ibize. Kde taky jinde? Právě tam epicentrum kaleb, klubů a muziky. Za pultem se objevila jako DJka a ve volných chvílích na tancující stříkala pěnu.  Na jednom večírku ji dokonce navštívila i Naomi Campbell. A ani tam nikoho nezmlátila, což je malý zázrak. Asi si na dovolené dala pauzu i sama od sebe. Paris zůstane na ostrově ještě týden, než se vrátí zpátky do Ameriky.

Sofia Vergara

Svatba se striptérem!

Joe Manganiello je připraven

Lola Králová , včera z Lokál Dlouhá

To bude taneček!

Sofia a její krásný, namakaný snoubenec. Instagram

Už je to tak. Tenhle pár snů se rozhodl, že do toho po půl roce praští.

Šušká se, že by k veselce mělo dojít 22. listopadu. Přesně den před americkým svátkem, Dnem díkuvzdání. Asi aby příbuzní ušetřili za letenky a mohlo se vše oslavit na ráz.

Doufáme, že tenhle pár si brzo pořídí prcky. Sofia je kus a Joe ostatně taky. Aspoň ve filmu Magic Mike XXL  to rozjel parádně. Bez kalhot! 

Libor Podmol

Exhibuje na Highjumpu

V hříměždickém lomu lítá světová hvězda

Natalia Bondareva , předevčírem z Městská knihovna, Praha

Highjump 2015 Instagram

Do Hříměždického lomu dorazila světová hvězda ve freestyle motocrossu, Libor Podmol (31). Mrkněte jak lítá vzduchem nebo radši doražte, Highjump trvá celý tento víkend a nese se ve znamení adrenalinových skoků. 

Mohlo by tě zajímat