Poslední Bomby

Drby z vernisáže

Rozhádaní Menzelovi po anglicku zmizeli

Kolář se nastavoval u svého obrazu

Sára Pekařová , před hodinou z Maxim Bar

Za oponou

Cover main photo ver4
Jindy jsou perfektní, na vernisáži to ale dřelo. Bomba

Do pražského Louvru se ve čtvrtek večer seběhly všechny možné celebrity. Probíhá tady unikátní výstava fotek, která české celebrity zachycuje v různých rodinných situacích. Je jasné, že se na výsledek musely podívat.

Mezi hlavní hvězdy určitě patřil režisér Jiří Menzel s manželkou Olgou. Ta se ale od manžela pořád odtahovala, i když on ji chtěl držet za ruku. Krátce po oficiálním zahájení se z akce vypařili. Že by hádka?

Showman večera byl naopak rocker Petr Kolář. Ten nevěděl, jestli se dřív nechat fotit u svého obrazu, nebo nosit své sympatické brunetce drinky. "Zahrál jsem sám sebe," řekl ke své fotografii. Kráska po jeho boku se nejdřív moc fotit nechtěla, ale později se trochu uvolnila. To když Petr prohlásil, že je to v pořádku. Poté se společně vypařili.

Kráskou večera byla dcera Lucie Zedníčkové Amálka. Ta pozornost fotografů milovala a na vernisáži se cítila jako ryba ve vodě. Dokonce měla tu čest přestřihnout pásku a u toho říkala mamince: "To je velký štěstí, to je paráda, jak nás všichni fotěj!" Prostě roztomilost největšího kalibru!

Fotky z akce Za oponou autorky Aljy Minibaevy mají dražbou pomoci Dětskému domovu na pražské Zbraslavy, kde se starají o děti od 1 do 6 let. K vidění jsou po celý týden v pražské Galerii Louvre.

Barbora Hamplová

Vítězka Miss Face je lesbička

Korunky se dočkala po devíti letech

Martina Pašingerová , dnes z Z kanclu

Sexy kráska

Cover mini magick20151008 18 1wzrrok
Bára je kus Instagram

Bára se v soutěžích krásy objevuje už od roku 2006, ale až se o ní konečně pořádně píše. Vyhrála soutěž magistry Tatiany Makarenko s názvem Miss Face. Zajímavější je ale to, že se jako první misska otevřeně přiznává k homosexualitě.

Bára je prostě na holky a nebojí se to říct. Už v době klání to o ní věděly další finalistky. Dokonce se jí pokoušely nějakou slečnu dohodit. Jak milé. Momentálně je sama, ale známe, jak dopadají ty vztahy čerstvých missek. Takže je lepší, když si Bára na novou lásku chvíli počká.

Pro Báru je tohle už devátá soutěž krásy. Proto by jsme ji rádi upozornili, že v Praze momentálně probíhá zápolení Miss Kompost 2015, do kterého má stále možnost se přihlásit. 

Justin Bieber

Jeho penis se objevil na internetu

Je ale opravdu jeho?

Natalia Bondareva , dnes z Můj šálek kávy

Cover main photo bieber
A jeho tetování mu v tom Spa umyli rejžákem? Instagram

Justin Bieber (21) je v současné době na exotické dovolené na Bora Bora, kde si užívá nejen svých peněz, ale i radovánek s modelkou Jayde Pierce.

To se evidentně někomu nelíbilo a zaslal nahé fotky zpěváka do New York Times. Ten neváhal a fotky, kde je zřetelně vidět penis Justina Biebra, otiskl. Následovalo ho hned několik médií a nyní i my. Celý svět totiž řeší, zda se deník nedopustil něčeho nezákoného. Fanynky se dokonce na sociálních sítích ptají, zda jako nezašli už příliš daleko.

My říkáme, že zašli. A to hlavně proto, že se nám fotografie nezdají. Blonďatá hříva sice souhlasí, místo pořízení také, ale tělo respektive tetování úplně ne. Na hrudi chybí jeho pověstný kříž a ve spodní části chybí Bieberovi hned několik zkrášlovacích inkoustových kousků.

Je to tedy skutečně penis Justina Biebera?

Jako nástroj je to pěkný, o tom žádná, mladičký zpěvák je také spojený s několika postelovými scénkami. Holky dokonce pláčou, když je zpěvák opustí, ale tohle prostě celé nějak nesedí. 

Daniel Craig

Radši by si podřezal zápěstí než hrál v dalším Bondovi

Je mu jedno, kdo ho nahradí

Martina Pašingerová , včera z Potrefená husa

Drsné!

Cover main photo profimedia 0238673047
Pan naštvaný Bond Profimedia

Daniel se vykašlal na všechna PR pravidla dobré komunikace a pořádně se pustil do Bonda. To budou mít tvůrci radost!

Současný pan Bond se rozpovídal v anglickém magazínu Time Out. Spekulovalo se totiž, že bude hrát i v dalších dvou filmech o britském agentovi.

 "Radši bych rozbil tuhle skleničku a podřezal si s ní zápěstí," řekl. Prý jako vtip. "Chci se posunout jinam," dodal.

Jediné, co by ho přesvědčilo, by byly nějaké ty nuly navíc ve výplatní pásce, jinak už má agenta 007 tak akorát dost. No, po tomhle prohlášení mu asi producenti nebudou zrovna padat k nohám.

"Je mi úplně u p*dele, kdo mě nahradí." Zabil. 

Vlaďka Erbová

Leží v nemocnici

Odmítá komunikovat!

Martina Pašingerová , včera z Lokál Dlouhá

Vážné!

Cover main photo vlad
Vlaďka má prý zápal plic a nemá tušení, kdy ji z nemocnice propustí. Facebook

Některá média už uložila Vlaďku na smrtelnou postel. Ona přitom leží v nemocnici a chce mít klid, proto se vyhybá jakékoliv komunikaci. "Prosim nevolejte, nepište .." začíná svoje vyjádření. 

Komentáře od celebrit

Mini article main photo erb

Jsem hospitalizovana na základě zápalu plic.. Ležící na lůžku se standartním průběhem, který není vůbec příjemný, ale bohužel.. Jsem pod dohledem úžasných lékařů, kteří určitě vědí, co dělají a mají moji plnou důvěru .. Prozatím ani já ani můj lékařský dohled nechceme popisovat stav..., mám před sebou řadu dalších vyšetření, která ukážou průběh léčby ..

Vlaďka Erbová

Bylo toho na ní v poslední době až moc. Není divu, že tělo protestuje. Za poslední měsíce stihla Vlaďka oznámit rozvod s fotbalistou Tomášem Řepkou a média odhalila její nový vztah s hokejistou Michalem Gulašim. To je není zdaleka všechno.

Z mola sestoupila silikonová kráska mezi nás, obyčejné smrtelníky a dělá manikérku v kadeřnickém salonu. Z luxusního domu se přestěhovala do pražských Holešovic a musí se starat o své děti. Nájem se neptá. 

Tak hlavně, ať se Vlaďka brzo vykurýruje!

Lucie Vondráčková

Její syn dostal první kšeft

Je to model!

Martina Pašingerová , včera z Hlavní nádraží

Roztomilost!

Cover main photo lucka3
Tady se Adamovi do objektivu moc koukat nechtělo. Facebook

Lucka přijela nedávno z Kanady a konečně přivezla všechny svoje chlapy - manžela Tomáše Plekance, staršího Matyho a tříměsíčního Adámka.

A ten nejmladší už Lucce pomáhá s focením. Adam bude hlavní hvězdou magazínu Maminka, pro který ve čtvrt roce zkušeně pózoval. Ostatně co se v mládí naučíš… Takováhle zkušenost se Adamovi bude určitě v budoucnu hodit.

Pleky a Matyáš už jsou zpátky v Kanadě, ale Lucka s Adamem tady zůstala a plní si pracovní povinnosti. Fotí, propaguje a natáčí nový film. Po Zdeňku Troškovi si vybrala další význačnou osobnost české kultury. Michala Davida. Takže pozor, někde u Plzně jezdec na deskách rozjíždí svoje Decibely lásky a Lucka hraje jednu z hlavních rolí! 

Leonardo DiCaprio

Zasnoubil se!

Žádná z předchozích 40 modelek ho tak nezaujala

Viktorie Milotová , včera z Městská knihovna, Praha

Romantika

Cover main photo leo
Kelly si může gratulovat, tohle se žádné jiné nepovedlo! Profimedia

"Je krásná, chytrá, Leově mamince se líbí," to jsou podle magazínu OK hlavní důvody, proč Leonardo DiCaprio (40) požádal modelku Kelly Rohrbach o ruku po čtyřech měsících chození. Touhle informací si jsou tak jistí, že na ní postavily titulní stránku celého časopisu.

Prsten měl herec vytasit v malé italské restauraci na Manhattanu a rozzářená modelka mu samozřejmě odpověděla ANO.

Leo už randil s dobrou čtyřicítkou modelek a vybíral si hlavně krásky ze stáje Victoria's Secret. Jenomže to vždycky skončilo rozchodem. Buď se Leo bál závazků, nebo nesouhlasila jeho přísná maminka. Jenomže Kelly je jiná, než ty ostatní.

"Lea chápe. Je neuvěřitelně chytrá a stejně jako on, se zajímá o globální oteplování a trápí jí chudoba v zemích třetího světa. Jsou napojeni i intelektuálně, což je pro něj nová věc. Není to jenom hezky ksichtík," říká o Kelly zdroj magazínu.

Tak konečně Leo po dlouhých letech randění našel tu pravou, to je skoro zázrak. Pravděpodobnost, že by se s nějakou modelkou usadil byla tak nízká, jako šance že někdy dostane Oskara. Takže čekáme, že ho za nejnovější film The Revenant dostane a jeho štěstí bude dovršeno. 

Tak teď už jenom dořešit předmanželskou smlouvu a hurá k oltáři. 

Calvin Harris

Vystřelil si z novinářů

Naštvaly ho drby o rozchodu

Lola Králová , včera z Starbucks Palladium

Cover main photo calvin2
"Nemám ponětí jak ten pisálek vypadá, ale pravděpodobně asi takhle," napsal k fotce na Twitter. Twitter

Na úspěšné lidi bude vždycky pořádaný "hon", a to nejen prováděný paparazzi, ale i obyčejnými, ne tolik slavnými, smrtelníky. Člověku se přeci nemůže pořád jen dařit v osobním i pracovním životě. Všude je něco, co není ideální. Nebo ne?

A tahle dvojice sdílí jen samá pozitiva, proto bulvár denně informuje veřejnost drby o životě Calvina Harrise (31) a Taylor Swift (25). Jednou pošlou, že se chtějí vzít na zámku v Anglii, další den už kupují společné bydlení, na sociálních sítích jedna společná fotka za druhou.

A najednou nic! Ani jedna společná fotka či plán, co nejbohatší pár chystá. 

Tak se mezi novináři rozšířila fáma, že se slavný pár rozchází. A napsali o tom! Všichni, to je jasný. Jenže někdo to vymyslel, a to Calvina rozčílilo do běla! Nechtěl jen nečinně přihlížet a dotyčného pisálka aspoň veřejně zesměšnil, když si na twitteru udělal srandu z jeho vzhledu.

Čekáme, co si Calvin vymyslí na nás, přeci jen jsme napsali jak vypouštěl páru na masáži s happy endem!

Celé to působí komicky.. asi jako vyjádření zdroje blízkého této dvojici: "Rozhodli se stáhnout a nezveřejňovat společné fotky ani informace o svém vztahu. Jejich sociální sítě od teď budou jen o jejich práci, přátelích a koníčcích." LOL

 

Tenkrát poprvé

První postelová zkušenost zpěvačky Martiny Pártlové

Romantika, která se změnila na šílenou jízdu!

Lukáš Rejmon , včera z Bluelight

Cover main photo partltahle
Profimedia/ Instagram/ Bomba.cz

Během života zapomeneme spoustu věcí a zážitků. Ale jen málokdo z nás zapomene, i když by občas chtěl, na svou první sexuální zkušenost. Podobně je na tom i oblíbená zpěvačka Martina Pártlová (36), která si svůj první sexuální zážitek za rámeček rozhodně nedá.

Šla do toho s kamarádem, kterého měla moc ráda, jenže když přišlo na věc, tak se nestačila divit. "Byla to taková ta klasika jako oblbování svíčkama, sladkejma řečičkama. No prostě velká romantika, která se po chvilce změnila na šílenou jízdu. Byla to hrůza a nerada na to vzpomínám," začíná svůj příběh Martina.

Kamarád měl totiž rád i neobvyklé sexuální praktiky, které měl v plánu vyzkoušet i s ní. "Já jako mladá a blbá holka do toho šla. On už měl hodně zkušeností a já vůbec žádné. Takže jsem se ze svého prvního sexuálního zážitku dostávala ještě rok a půl,” svěřila se energická zpěvačka, která prorazila v soutěži X Faktor. 

Všechny nápadníky po tomto zážitku rázně odmítala a lehké to s ní nebude ani nyní.

Takže pánové, pokud chcete pozvat Martinu do kina na nějaký film, tak na 50 odstínů šedi radši ne.  

Emma Watson

Má nového chlapa!

Potkali se na natáčení Harryho Pottera

Viktorie Milotová , včera z Kino Světozor

Nová láska!

Cover main photo profimedia 0206069939
Ta holka se nám zamilovala! Profimedia

Minulý rok se Emma rozešla s ragbistou Matthewem. Od té doby byla sama a věnovala se hlavně svojí práci ambasadorky OSN. Teď to ale vypadá na nový vztah.

Se svou láskou se potkala už během natáčení Harryho Pottera, jenže pak se jejich cesty rozdělily. Teď se Emma a Roberto Aguire zase našli. "Tehdy jsem tam byl na stáži a dělal na speciálních efektech," prozradil mexický hezoun.

"Jednoho dne jsme se zapovídali a strávili společně den a půl. Povídali jsme si, učili se navzájem taneční kreace. I po natáčení jsme zůstali v kontaktu," dodává Roberto. Ten je v současné době herec a režisér. Narodil se v Mexiku, vyrůstal ve Švýcarsku a nyní se usadil v LA. To je něco! Emma takové světoběžníky a vzdělance ocení!

Páreček byl několikrát viděn spolu na procházce a večeři. 

Mohlo by tě zajímat