Poslední Bomby

Simona Krainová

Modelky nasadily kožíšky. Tisíce lidí zuří!

Holky jdou přes mrtvoly

Denisa Krausová , před hodinou @ Potrefená husa

Ostuda!

Cover main photo pica kolaz
Tohle se holkám nepovedlo. Nebo to bylo cinklý? Facebook

Simoně Krainové (42) a Táně Kuchařové (27) se podařilo proti sobě poštvat tisíce lidí na sociálních sítích. A stačila k tomu jedna fotka. "Krásná ruční práce," libuje si Krainová na svém Facebooku. Tou ruční prací myslí stažení kožešiny ze zvířete.

Ještě víc ale dokázala milovníky zvířat vytrollit Táňa. Ke kožíškové fotečce nezapomněla dopsat, že se chystá na akci svojí charity. Krása pomoci. "To jako vážně?" ptali se fanoušci a nezapomněli přihodit nějaké ty snímky z kožešinových farem.

Obě krasavice zvolily pro své outfity zvláštní načasování. V půlce března se totiž do médií dostaly videa z českých farem zachycující týrání zvířat. Pár dnů poté se přední modelky oblékly do pravých kožichů. Náhoda? Nemyslíme si… Lobby je lobby a na hadříky zdarma modelky slyší.

Katie Holmes

Znovuobjevila existenci make-upu a podprsenky

Takhle sexy jsme ji už dlouho neviděli

Natalia Bondareva , dnes @ Z postele

MICINA

Cover main photo profimedia 0234734426
Katie Holmes je chodící definice hot mámy. Profimedia.cz

V poslední době to šlo s Katie Holmes (36) z kopce. Už to začínalo vypadat, že snad vyhodila všechny své šminky a podprsenky do koše a ve skříni jí zůstaly jen tepláky.

Na premiéru svého nového filmu Woman In Gold se ale vyfikla jako na první rande s Tomem Cruisem (52). Při výběru outfitu si dala opravdu záležet a ukázala se v růžových šatech s rafinovaným střihem, který lichotil její vypracované postavě.

Tom Cruise teď často večeří se svými ex, možná by měl zavolat i Katie. Ta je teď očividně zpátky ve formě.

Nikol Švantnerová

Tak určitě, novou Českou Miss «opečovává» Švengi!

Bude mlhavo a zataženo

Pavlina Machoninová , včera @ Z kanclu

Exkluzivně

Cover main photo svegijede
No tak to je gól Profimedia/ Facebook

Lovec modelek a brankář Milan Švenger (28) chytil nejlepší míč v sezóně! Podle pár minut staré informace našeho důvěrného zdroje právě teď "opečovává" novou miss Nikol Švantnerovou (22).

Komentáře od celebrit

Mini article img 4833

Skvěle chycená penalta!

Robin Raszka

Pravděpodobně měl slíbenou sladkou odměnu. A ne, teď fakt nemyslíme to, že by mu krasavice upekla, řekněme, buchtu. I když na tu jistě taky dojde.

Celý příběh kazí jen trapný, bezvýznamný fakt. Je tady totiž někdo navíc - její přítel. Nějaký Jakub Hora, možná ho znáte. Obor: sport, přesněji: fotbal. Ten měl po vítězství Nikol jasno. "Co se má stát se stane," říká už spíše filozoficky po dvouletém vztahu. A jasno má i Švantnerová. "Sex pro mě tvoří 30% vztahu," štěbetala v Blesku. I když se snažila mlžit, tak my v Bombě víme, kde je pravda - a řekneme vám víc. Liga je liga a Švengi není člověk, Švengi je bůh!