Poslední Bomby

Ben Stiller

Zemřela mu maminka. 86. narozenin se nedožila

Příčinu smrti nechce Ben prozradit

Martina Pašingerová , právě teď @ Z postele

Upřímnou soustrast

Cover main photo ben1
Slávy syna nedosáhla, i tak ji ale diváci milovali. Profimedia, Reprofoto: Youtube

Bena Stillera potkala během víkendu tragická událost. Jeho maminka Anne Meara zemřela ve věku 85 let. Právě po ní zdědil Ben herecký talent. Sama platila za známou komičku a dlouhých šedesát let vystupovala v mnoha show se svým manželem Jerrym. Zprávu potvrdila rodina médiím v neděli, důvod smrti si ale nechali pro sebe. Koukněte, jak Benova maminka uměla bavila publikum: 

Rytmus

Byl ve vězení!

A pak hned s Darou v Barceloně

Adam P. Novák , právě teď @ Z postele

#VERSACE

Cover main photo rytmus
Dvě selfie v jednom selfíčku? Raplife! Facebook

Ještě štěstí, že Patrik "Rytmus" Vrbovský (38) vystudoval stejnou Vysokou školu hashtagů na Insagramu jako Leoš Cannes Mareš. Jinak bychom pořádně nevěděli, co právě dělá a hlavně co cítí. A že je toho momentálně dost! Jen co prokřižoval bratislavský sídlák vytuněnou limuzínou, vyrazil do nějaké věznice, kde měl motivační přednášku spojenou s koncertem.

My jsme na přednášce nebyli, tipujeme ale, že vězňům říkal, že "kdo jsou tu na to aby mu hovorili ze co", "necvicim lytka lebo tvoj tatko je teply" a další převratné myšlenky. Všem zúčastněným gratulujeme! Po rozsévání dobra nicméně Rytmus sebral Daru a odjel na dovolenku do Barcelony, kterou nazval "oslavou života". A pak připojil krásný hashtag, kterým si výlet ospravedlnil, i když mu ho nikdo nevyčítal. #38RokovSomTvrdoRobilJeCasOddychovat. Takhle brzo nezačal robit ani Václav Klaus! 

Jennifer Lopez

Má absolutně nejlepší tělo!

I v 45 letech se má čím chlubit

Natalia Bondareva , dnes @ Harleys

Úchvatné

JLo má dost sexy plavky - nebo jsou to šaty? Instagram

Jennifer Lopez (45) je důkazem, že věk je jen číslo. Dokazuje to videozáznam pořízený při focení pro US Weekly, který zpěvačku použil na titulku jako hlavní hvězdu The Best Bodies Issue a posunul ji tak na první příčku ze 79 celebrit.

1000 Kč okamžitě za tvůj tip!

Bomba nabídka, jaká tu nebyla

Ivona Kratochvílová , dnes @ Harleys

Vydělej tisíce!

Cover main photo kolazka
Profimedia / Showpix / Instagram / Facebook

Znáš nejnovější drb, vidíš celebritu v zajímavé situaci, dozvíš se něco opravdu tajného, máš exkluzivní informaci?

Ten nejlepší nápad je napsat to nám do Bomby. Za každý tip, který využijeme - čili napíšeme o něm článek - ti hned zaplatíme 1000 Kč bankovním převodem na tvůj účet.

Kam to mám napsat?
Kdykoliv e-mailem na redakce@bomba.cz, nebo pošli SMSku na 728 787 810. Připiš své jméno a příjmení a číslo tvého bankovního účtu. Pokud informaci použijeme pro článek, hned po jeho vydání ti pošleme odměnu 1000 Kč.

Můžu poslat víc tipů?
Jasně, kolik chceš. Když vydáme dvě, pošleme Ti 2000 Kč, když tři... atd.

To je všechno?
Ne! Tahle nabídka je tak úžasná, že na ni musíš pořád myslet! Doporučujeme třeba vzít si fixku a napsat si ji na ruku (stačí krátce “1000 Kč” nebo “Bomba!”).

Teď už je to všechno?
Ano, vyraž do ulic!

Láďa Hruška

Je znovu na scéně, a to rovnou v barvách BOMBY!

Kůžičkový král byl žlutorůžově postříkán!

Olga Path Štiplová , dnes @ Ambiente

Swag!

Cover main photo lada
Láďa Hruška znovu nastoupil v plné polní a hned v BOMBA barvách. Showpix

Dlouho nebylo slyšet o úspěšném guru současné české národní kuchyně - Láďovi Hruškovi (37). To by ale nebyl úspěšný literát a autor sushi vyrobeného z kiwi a banánů ten, za koho ho máme, aby o sobě nedal znovu rázně vědět. Tentokrát se nám hoch pěkně vybrarvil - a to dokonce v růžové a žluté barvě, které vévodí zabarvení BOMBY.

"Barvám jsme neutekli! Měl jsem je i k obědu a snědl bych je všechny! Pomohly totiž dětem z Linky bezpečí a dětem z dětských domovů! Krásný pocit něco takovýho podpořit," okomentoval tuto skutečnost na Faceboooku znovuzrozený "kůžičkový král", jak kdysi zněla Láďova všelidová přezdívka. BOMBA je potěšená, že Láďa Hruška nezapadl tak, jak se to zkraje roku jevilo a vynořil se znovu na hladině scény českého showbyznysu. Coby nejúspěšnější český spisovatel uplynulé dekády, který donutil tisíce Čechů si vůbec poprvé koupit knihu, si rozhodně zaslouží nebýt zapomenut.

Pavel Nedvěd

Natočil bomba video! Plastika ale nedopadla podle představ

Asistoval mu Tomáš Ujfaluši

Martina Pašingerová , včera @ Z postele

Hned si pusťte!

Konečně se podařilo od Jaromíra Jágra odlákat pozornost. Museli se do toho opřít dvě slavné kopačky, ale výsledek stojí za to! Ne, vážně, kdo by čekal, že Pavel Nedvěd i Tomáš Ujfaluši předvedou tak dobrý výkon v propagačním videu? Tohle prostě musíte vidět!