Poslední Bomby

Rihanna

Zase chodí s Chrisem!

Stará láska nerezaví

Viktorie Milotová , před hodinou z Bluelight

Zase?!

Cover main photo profimedia 0154214719
Ti dva si nedají pokoj Profimedia

Za velkou louží se šušká, že Rihanna to zase táhne s Chrisem . Ten sice na svém Twitteru dělá děsné tajnosti. Prý má dokonce novou přítelkyni, ale možná jsou to právě krycí manévry pro staronovou známost. "Ti dva k sobě pořád něco cítí. Bylo jen otázkou času, než se dají opět dohromady," říkají zasvěcené zdroje. Bomba bude situaci bedlivě sledovat! 

Komentáře od celebrit

Mini article main photo jaro slvik 02 360

Zle dievčatá letia na zlých chlapcov. Ostatne. Spýtajte sa Leoša

Jaro Slávik
hudební producent

Amy Winehouse

Její rodina zveřejnila bomba nahrávku

Takhle zpívala ve 14!

Martina Pašingerová , před hodinou z Ambiente

Husí kůže!

Amy měla neskutečný talent! Reprofoto Youtube, Facebook

Amy spolu s Kurtem Cobainem nebo Janis Joplin patří do legendárního Klubu 27. Tedy mezi umělce, kteří se nedožili ani třicítky. I tak se ale všichni stihli natrvalo zapsat do hudebních dějin. V červenci bude poprvé uveřejněn dokument o životě zpěvačky s jednoduchým názvem - Amy. Podílela se na něm i rodina a právě teď si můžete poslechnout, jak úžasně Amy zpívala ve 14 letech. Prostě dechberoucí zážitek. 

Jamie Dornan

Do Varů přijede s knírkem

Fanynky pláčou

Sára Pekařová , dnes z Můj šálek kávy

Dislike!

Cover main photo profimedia 0251333085
Nová image pana Greye Profimedia

V redakci jsme udělali rychloprůzkum - knír se nám nelíbí! Ale máme smolíka. Sexy Christian Grey je nenávratně pryč. Teď se Jamie připravuje na novou roli Pata Quinlana ve filmu Jadotville. Děj jde do 60. let, kdy byly kníry populární. Takže takhle dorazí i do Varů. Bohužel.

Komentáře od celebrit

Mini article main photo jaro slvik 02 360

To nie su slzy. Českým dievčatám tečú úplne iné šťavy...

Jaro Slávik
hudební producent

Nicole Scherzinger

Má nového chlapa!

Lewis Hamilton zapomenut!

Viktorie Milotová , dnes z Potrefená husa

Romantika!

Cover main photo nicole kolaz
Nicole je zamilovaná! No není to krása? Profimedia

Holky jako Nicole dlouho nesmutní. Na začátku února se rozešla s pilotem F1 a teď už randí s fotbalistou Pajtim Kasami. Tenhle Švýcar kope za Řecko a Nicole tam teď za ním odjela na dovolenou. Tak se nám tady rýsuje nový krásný showbyznysový pár! A Lewis Hamilton? Toho s klidem přenechala hosteskám z boxů! 

Monika Leová

Žije kulturou

V Amstru zašla do muzea sexu

Martina Pašingerová , dnes z Starbucks Muzeum

Viki,ty máš ale péro!

Cover main photo monika
Vždyť je větší než ona! Instagram

Teď si nejsme jistí, jestli je to umělecká instalace nebo jenom náhodné seskupení penisů. Ale podle hashtagů je jasné, že Monika se vypravila za kulturou. A ne tak ledajakou! Zašla si do muzea sexu v Amsterdamu, kde teď řádí s kamarádkami. Tulipány, kola, galerie, obří pe… No, co víc si na dovolené přát!  

Dominika Myslivcová

Z New Yorku do maloměsta

Na dovolené musí šetřit (skoro) každý!

Martina Pašingerová , dnes z Hlavní nádraží

Chápeme!

Cover main photo doma3
Dominika se přesunula do maloměsta. Facebook

Domča si užila opravdu kouzelný víkend v New Yorku. Kosmetika, shopping, SPA, večeře a ubytování v hotelu Mandarin, kde se cena za noc běžně pohybuje kolem nějakých 25 000 korun. A tak vůbec není divu, že slečna Pinkslivcová a její pan Božský museli začít malinko šetřit.

Z  Manhattanu se přesunuli do New Jersey. Což je stejně drastický krok, jak kdyby se Pražák musel přestěhovat ze Staroměstského náměstí na náves Dolního Hrozenkova. Ale Domča je odvážná holka, ona to zvládne. Je mladá, sil na dojíždění do New Yorku má dost a v New Jersey opravdu ušetří. Pro srovnání - lístky na hokej seženete v NJ už od deseti dolarů, zatímco na Manhattanu se na Rangers nedostane pod 300 dolarů. Každopádně Dominice přejeme krásný zbytek dovolené, vždyť si ji opravdu zaslouží, holka upracovaná! 

Tip Bomby: Část redakce si vyzkoušela let helikoptérou nad Manhattanem a vážně doporučuje! 20 minut od 249 dolarů a může si vybrat sama trasu. Navíc je otevřená, takže si na Empire State Building může cvaknout svoje růžové botičky! 

Taťána Kuchařová

Dostala autíčko

Jaguára

Martina Pašingerová , včera z Café Savoy

To nebude kampaň na BESIP

Cover main photo chlupac
Tohle autíčko říká modelce pane! Vlastně paní. Instagram, Facebook

"Musím se s vámi podělit o svou novou šelmičku," a tím tentokrát Táňa nemá na mysli jednu z pravých kožešin, které si pravidelně bere na své charitativní večírky Krása pomoci. Stala se ambasadorkou Jaguáru, a k dispozici rovnou dostala nové autíčko. Ale podívejte se na tu tvářičku! Táňa si zaslouží i modré z nebe! 

Aneta Vígnerová

Má novou kosmetičku

Dominiku Gottovou

Martina Pašingerová , včera z Cafe~Cafe

Krásné!

Cover main photo gottova
Sluší to oběma! Instagram

Misska Aneta našla pro svůj obličej tu nejpovolanější. Kosmetiku si nechala udělat u Dominiky Gottové. Ano, TÉ Gottové. Domča se nedávno vrátila z Finska a rozjíždí tady kariéru jako kosmetička a vizážistka. No a recenze má víc než příznivé! 

Ladislav Chudík

alias primář Sova zemřel

Na těžký zápal plic

Martina Pašingerová , včera z Kino Světozor

RIP

Cover main photo profimedia 0219105408
Budeme vzpomínat Profimedia

S těžkým zápalem plic bojoval Ladislav Chudík v bratislavské nemocnici. Oslabené tělo už ale zápas nezvládlo a primář Sova se odebral do hereckého nebe. Slovenský umělec nám bude moc chybět!  

Komentáře od celebrit

Mini article main photo 10891745 909781475721576 7976330703494505820 n

Odešel velký herec... R.I.P.

MUDr. Patrik Paulis
plastický chirurg

Monika Absolonová

Popsala jeho zdravotní stav

Pěkně od srdíčka

Martina Pašingerová , včera z Kino Světozor

Je v pořádku!

Cover main photo monika kolaz
Go, Karle, go! Facebook, Profimedia

Minulý týden média hysterčila, protože Karel Gott odjel do nemocnice. Bomba vás ale nechtěla zbytečně strašit. A samozřejmě nebylo proč. Mistr si jenom zašel na pravidelnou prohlídku. Na pravou míru to uvedla i Monika, kterou tímto pasujeme do role jeho mluvčí.

"Kája je v pořádku!!!!!!!! Klasicky nafouknutá bublina. Chodí na kontroly - to je jako kdyby se psalo, že Absolonová chodí na ultrazvuk. To přeci k těhotenství patří. Ach jo! Doufám, že ho ty články neotráví! Byl úžasný! A publikum taky," glosuje zpěvačka jeho koncert. Moni, díky za dobré zprávy!

Mohlo by tě zajímat