Poslední Bomby

Petra Kvitová

Na Facebooku o ní koluje bomba historka

Wimbledonský talíř si vyrobila sama

Sára Pekařová , právě teď z Sokolovna

Vzala to sportovně

Cover main photo petra
Ne všichni jsou prostě fanoušci sportu. Profimedia

Prostě ne každý žije sportem! Na Facebooku teď koluje srandovní status Jana Malindy popisující setkání tenisové královny a režiséra. Petra Kvitová a Mirek Hanuš se poprvé viděli minulý podzim, během natáčení Všechnopárty. Umělec naši wimbledonskou vítězku nepoznal a aby předešel trapnému tichu, započal rozhovor.

"Dobrý den, já jsem Miroslav Hanuš. Herec, režisér…"

"Dobrý den, já jsem Petra Kvitová."

"Aha, a můžu se zeptat, čím se zabejváte, že vás pozvali?"

"Asi kvůli tomuhle," řekla Petra a hrdě ukázala svůj wimbledonský talíř.

"Hm, pěkná práce, poctivá. A vy to nádobí jako vyrábíte, jo?"

Zabil! 

Ben Cristovao

Poradí vám, co se životem

Štěstí a úspěch podle Bena

Martina Pašingerová , před hodinou z Starbucks Muzeum

Má pravdu!

Cover main photo ben
Být happy jako Ben prý není tak těžké. Instagram

Už minule jsem zmiňovali, že Ben fakt dospěl. A je to prostě pravda. Tenhle mladý muž má něco za sebou a je ve fázi, kdy může radit i ostatním. 

Komentáře od celebrit

Mini article main photo bendva

Spousta z vás nedostala ty nejlepší známky, nebo jste se nedostali na školu, na kterou jste chtěli... Věř mi, že o tom to není. Vždycky bojuj, jak můžeš, ale když ti to zkrátka nejde a nebaví tě to, hledej jinou cestu, která je ti bližší. Rodiče po mně vždycky chtěli ty nejlepší známky a chtěli, abych šel na marketingovou vysokou nebo práva, ale nebylo to pro mě. Dělal jsem co jsem mohl. Z gymplu jsem vylezl s odřenýma ušima a zkusil dvě vysoké, spíš abych udělal radost rodičům a nemusel poslouchat hrozby typu : " Chceš, aby z tebe byl dělník ? " Nakonec dělám to, co mě baví (hudba a sporty ) a přitom si vydělám víc, než většina manažerů a právníků. Každopádně nelituji ani jednoho roku stráveného na střední, nebo vejšce, páč kdybych to nezkusil, nevim… A tak i ty zkoušej, co ti jde a poznávej se co nejlépe. Vem si na to čas než se rozhodneš, co budeš chtít dělat a nenech se tlačit rodiči, ani nikým jiným do toho, co nejsi ty…

Ben Cristovao

Ben Affleck

Rozvod s Jennifer Garner!

Žít ale budou dál spolu

Viktorie Milotová , před hodinou z Hlavní nádraží

Je to formát!

Cover main photo profimedia 0211289336
Pohádkové manželství se rozpadlo. Profimedia

10 let byli hollywoodským vzorem pro dokonalé manželství. Nic ale nemůže trvat věčně a Ben s Jennifer potvrdili v úterý médiím rozvod. Mají spolu tři děti (Violet, 9, Seraphinu, 6, a Samuela, 3) a hlavně kvůli nim bude rozchod probíhat v naprostém klidu. Pár spolu zůstává nadále žít v kalifornské rezidenci, kde v klidu dojednají podmínky péče. Manželé měli problémy už roky, nepomohla ani terapie. Jejich řešení takovéhle situace je ale obdivuhodné! 

Rihanna

Zase chodí s Chrisem!

Stará láska nerezaví

Viktorie Milotová , včera z Bluelight

Zase?!

Cover main photo profimedia 0154214719
Ti dva si nedají pokoj Profimedia

Za velkou louží se šušká, že Rihanna to zase táhne s Chrisem . Ten sice na svém Twitteru dělá děsné tajnosti. Prý má dokonce novou přítelkyni, ale možná jsou to právě krycí manévry pro staronovou známost. "Ti dva k sobě pořád něco cítí. Bylo jen otázkou času, než se dají opět dohromady," říkají zasvěcené zdroje. Bomba bude situaci bedlivě sledovat! 

Komentáře od celebrit

Mini article main photo jaro slvik 02 360

Zle dievčatá letia na zlých chlapcov. Ostatne. Spýtajte sa Leoša

Jaro Slávik
hudební producent

Amy Winehouse

Její rodina zveřejnila bomba nahrávku

Takhle zpívala ve 14!

Martina Pašingerová , včera z Ambiente

Husí kůže!

Amy měla neskutečný talent! Reprofoto Youtube, Facebook

Amy spolu s Kurtem Cobainem nebo Janis Joplin patří do legendárního Klubu 27. Tedy mezi umělce, kteří se nedožili ani třicítky. I tak se ale všichni stihli natrvalo zapsat do hudebních dějin. V červenci bude poprvé uveřejněn dokument o životě zpěvačky s jednoduchým názvem - Amy. Podílela se na něm i rodina a právě teď si můžete poslechnout, jak úžasně Amy zpívala ve 14 letech. Prostě dechberoucí zážitek. 

Jamie Dornan

Do Varů přijede s knírkem

Fanynky pláčou

Sára Pekařová , včera z Můj šálek kávy

Dislike!

Cover main photo profimedia 0251333085
Nová image pana Greye Profimedia

V redakci jsme udělali rychloprůzkum - knír se nám nelíbí! Ale máme smolíka. Sexy Christian Grey je nenávratně pryč. Teď se Jamie připravuje na novou roli Pata Quinlana ve filmu Jadotville. Děj jde do 60. let, kdy byly kníry populární. Takže takhle dorazí i do Varů. Bohužel.

Komentáře od celebrit

Mini article main photo jaro slvik 02 360

To nie su slzy. Českým dievčatám tečú úplne iné šťavy...

Jaro Slávik
hudební producent

Nicole Scherzinger

Má nového chlapa!

Lewis Hamilton zapomenut!

Viktorie Milotová , včera z Potrefená husa

Romantika!

Cover main photo nicole kolaz
Nicole je zamilovaná! No není to krása? Profimedia

Holky jako Nicole dlouho nesmutní. Na začátku února se rozešla s pilotem F1 a teď už randí s fotbalistou Pajtim Kasami. Tenhle Švýcar kope za Řecko a Nicole tam teď za ním odjela na dovolenou. Tak se nám tady rýsuje nový krásný showbyznysový pár! A Lewis Hamilton? Toho s klidem přenechala hosteskám z boxů! 

Monika Leová

Žije kulturou

V Amstru zašla do muzea sexu

Martina Pašingerová , včera z Starbucks Muzeum

Viki,ty máš ale péro!

Cover main photo monika
Vždyť je větší než ona! Instagram

Teď si nejsme jistí, jestli je to umělecká instalace nebo jenom náhodné seskupení penisů. Ale podle hashtagů je jasné, že Monika se vypravila za kulturou. A ne tak ledajakou! Zašla si do muzea sexu v Amsterdamu, kde teď řádí s kamarádkami. Tulipány, kola, galerie, obří pe… No, co víc si na dovolené přát!  

Dominika Myslivcová

Z New Yorku do maloměsta

Na dovolené musí šetřit (skoro) každý!

Martina Pašingerová , včera z Hlavní nádraží

Chápeme!

Cover main photo doma3
Dominika se přesunula do maloměsta. Facebook

Domča si užila opravdu kouzelný víkend v New Yorku. Kosmetika, shopping, SPA, večeře a ubytování v hotelu Mandarin, kde se cena za noc běžně pohybuje kolem nějakých 25 000 korun. A tak vůbec není divu, že slečna Pinkslivcová a její pan Božský museli začít malinko šetřit.

Z  Manhattanu se přesunuli do New Jersey. Což je stejně drastický krok, jak kdyby se Pražák musel přestěhovat ze Staroměstského náměstí na náves Dolního Hrozenkova. Ale Domča je odvážná holka, ona to zvládne. Je mladá, sil na dojíždění do New Yorku má dost a v New Jersey opravdu ušetří. Pro srovnání - lístky na hokej seženete v NJ už od deseti dolarů, zatímco na Manhattanu se na Rangers nedostane pod 300 dolarů. Každopádně Dominice přejeme krásný zbytek dovolené, vždyť si ji opravdu zaslouží, holka upracovaná! 

Tip Bomby: Část redakce si vyzkoušela let helikoptérou nad Manhattanem a vážně doporučuje! 20 minut od 249 dolarů a může si vybrat sama trasu. Navíc je otevřená, takže si na Empire State Building může cvaknout svoje růžové botičky! 

Taťána Kuchařová

Dostala autíčko

Jaguára

Martina Pašingerová , včera z Café Savoy

To nebude kampaň na BESIP

Cover main photo chlupac
Tohle autíčko říká modelce pane! Vlastně paní. Instagram, Facebook

"Musím se s vámi podělit o svou novou šelmičku," a tím tentokrát Táňa nemá na mysli jednu z pravých kožešin, které si pravidelně bere na své charitativní večírky Krása pomoci. Stala se ambasadorkou Jaguáru, a k dispozici rovnou dostala nové autíčko. Ale podívejte se na tu tvářičku! Táňa si zaslouží i modré z nebe! 

Mohlo by tě zajímat