Poslední Bomby

Leoš Mareš

S touhle kočkou tráví hodiny denně

Nový vztah v ohrožení

Natalia Bondareva , dnes z Kino Světozor

Smím prosit?

Leoši, ta je podobná manželce Monice! Instagram

O ou. Leoš začíná trénovat na Star Dance s touhle sexy tanečnicí. Jak dlouho asi vydrží nový "vztah" s editorkou Monikou? Která jak je vidno touží převážně po slávě. Tahle blonďatá tanečnice není vůbec k zahození a Leoš po jejím boku bude trávit dost času! 

Donald Trump

Řeší se znásilnění jeho ženy Ivany

Prezidentská kariéra narazila

Lola Králová , dnes z Kino Světozor

Ostuda!

Cover main photo dona
No, velký sympaťák to není. Twitter

Donald Trump kandiduje na prezidenta Spojených států amerických. Nesmějte se. To je FAKT!

A tak začala na povrch vyplouvat pěkná ŠPÍNA. Nyní se řeší, zda je či není fikcí kniha Harryho Hurta „Lost Tycoon. The Many Lives of Donald J.  Trump“. Zejména je propírána pasáž o znásilnění jeho tehdejší ženy Ivany.

Zda je to pravda, to ví jen ten nahoře, Donald a Ivanka, tudíž kdo ví? Nicméně Donald si už během kampaně stačil udělat dost nepřátel. Kromě rasistických poznámek mířených proti Mexičanům se opřel i do své právničky. Ta se omluvila ze schůzky s tím, že si musí odstříkat mléko pro malé. Donald ji na to opáčil, že "je odporná." Wow, tím si určitě získal nějaké ty hlasy voliček navíc! 

John Cena

Zlomený nos v přímém přenosu

Wrestling není pro bábovky

Viktorie Milotová , dnes z Můj šálek kávy

Au!

Zápas dobojoval i se zlomeným nosem! Twitter, Reprofoto Youtube

John začal krvácet přímo v ringu. Dostal kolenem do nosu a zhroutil se na zem. Když si bolavý nos pustil, vystříkla krev a nos měl úplně nakřivo.

Wrestling je normálně spíš taková sranda a hra na tvrdé rány. Jeho soupeř Seth ale něco špatně propočítal a John to dostal plnou silou do obličeje. Byl to šok, nakonec se ale vzpamatoval a zápas dokončil i se zlomeným nosem. A davy šílely!!! Tak snad se dá brzo do kopy, aby si zase mohl zahrát v nějakém akčňáku! 

Ben Affleck

Románek s chůvou!

Měsíc od oficiálního rozchodu s manželkou

Lola Králová , dnes z Potrefená husa

Klišé!

Cover main photo ben2
Krize středního věku útočí! Instagram/ Usmagazine.com

Ohoho! Není to ani měsíc, co Ben s Jen oznámili rozchod, a na povrch se dostala informace, že dvojitý držitel oskara už se netrápí někde sám v koutě.

Randí s osmadvacetiletou "nanny", Christine Ouzounian.

Největší perličkou však je, že tuhletu dívenku najala na jaře Jennifer jako chůvu svých třech dětí. Do budoucna doporučujeme tedy najímat si pro děti raději chůvy ve věku vašich babiček!

Leoš Mareš

Jeho holka se vrátila z dovolené

A udělala pořádný duck face

Natalia Bondareva , dnes z Sokolovna

No...

Cover main photo duck f
Sýýýýr, teda vlastně - kvá! Instagram

Monika Koblížková se vrátila z dovolené a vysekla duck face. A to takový, že by ji v tu chvíli po zádech uznale poplácala královna kačeřích rtů Agáta. Z Moniky se po boku Leoše stala tak trochu celebrita, a tak otevřela Instagram i obyčejným smrtelníkům.

Ukázala luxus, který ji Leoš dopřál. Značkové botky a kabelky, drinky a drahé apartmány. Už teď radí, jak být hubená (prý sní úplně všechno, ale to říká každá modelka, známe, známe) a dává tipy na letní četbu. Tak jsme zvědaví, co o sobě prozradí po návratu z Řecka. 

Cara Delevingne

Pořádně zmáčkla zadek Blake Lively

DAT ASS!

Viktorie Milotová , dnes z Starbucks Muzeum

Cover main photo cara kola
Caře to prostě nedalo. Instagram

Cara zmerčila na premiéře Paper Towns zadek "Gossip girl" Blake Lively a bylo vymalováno. Ještě před plněním nudných povinností ohledně propagace filmu se k ní připlížila. Chtěla to uhrát na to, že si holky dají selfíčko, ale mezitím ji pořádně prohmátla zadek. Proto se Blake na fotce tak kření. Cara je prostě svá a my jí za to žerem! 

Bill Cosby

Znásilnil 35 žen!

Tak to je síla

Lola Králová , dnes z Hlavní nádraží

Hodný strejda,ehm

Cover main photo bill kol
Ženy zdrogoval a znásilnil. Wikipedia, New Yorker

Pamatujete si sitcom The Bill Cosby Show? Kde nás doktor Bill rozesmával v každém dílu? Jak se zdá, ve skutečnosti s ním tolik zábavy nezažijete.

Spíše se najednou ocitnete přímo v horor story. Sláva a moc stouply herci až příliš do hlavy. Je to smutné, ale Bill Cosby je takový náš doktor Barták. V současnosti je stíhán za znásilnění 46 žen. 

35 z nich souhlasilo se zveřejněním jejich fotografie na titulce magazínu New Yorker.

Fuj, Bille, že se nestydíš!

Nikol Moravcová

Surfuje v Mostě

Bez lana. Fakt!

Natalia Bondareva , včera z Starbucks Palladium

Hustá!

Surfování v podání Nikol Moravcové Instagram

Nikol Moravcová (28) navštívila svoje rodný město, a protože ráda jezdí na prknech všech velikostí, na suchu i ve vodě, vyzkoušela místní novinku. Surfování za člunem. No a vypadá to víc než dobře. 

Vypátrali jsme, že si stačí jen objednat člun, který vám dělá vlny. Na jednu naskočit a pak už frčíte. Nikol to názorně předvádí ve svém videu, jenže tahle holka je sportovně dost nadaná! 

Tom Cruise

Rozjel to za mikrofonem

Divačkám se rozklepala kolena!

Viktorie Milotová , včera z Bomby

Bomba

Kdo by tomuhle úsměvu odolal? Reprofoto: Youtube

Tom je malého vzrůstu, nechá se ovládat sektou, která mu zničila manželství, a stejně po něm ženský šílí! Hlavně, když odhodí sako a začne spontánně zpívat v show Jimmyho Fallona. Pánové si dali tak trochu battle zakončený u nohou jedné z dam a je úplně jasné, kdo z něj vyšel vítězně. Sorry, Jimmy, jsi sympaťák, ale Tom je Tom!  

Calvin Harris

Svléknul se pro Armaniho

Už víme, co na něm ta Taylor vidí

Martina Pašingerová , včera z Cafe~Cafe

Wau!

Kočičák, co si budeme říkat Instagram

Calvina svlékne jenom Taylor nebo Armani. Ten ale musí nejdřív pořádně zacvakat. Rodinnému rozpočtu totiž vládne zpěvačka. Ta patří podle magazínu People mezi 50 nejbohatších lidí pod 30 let. Takže Calvin musí hezky natáhnout trencle, protáhnout sixpack a jít taky makat. Pohled je to ovšem hezký. Navíc, móda vydělává i takové Rihanně, která se stala tváří Pumy. Nebo Justinu Biebrovi. Ten pro změnu ukazoval svaly pro Calvina Kleina. 

Mohlo by tě zajímat