Poslední Bomby

Macura přinesl šaty, Ornella přijela z Poslanecké sněmovny

Živě z vernisáže Olgy Path!

Adam P. Novák , před hodinou @ Groove Bar

CO SE STALO V OUKY DOUKY

Cover main photo olgapath
Šaty prý nejsou vyrobené ze stejného materiálu jako azylové chaloupky Bomba.cz

Osobní pohromy. Přesně tak se v překladu jmenuje vernisáž bývalé novinářky Olgy Path Štiplové, na kterou dnes večer dorazili Zdeněk Macura (40) a Ornella Koktová (22). V kavárně Ouky Douky v Holešovicích, kde Olga tak ráda fotí, hosté obdivovali několik desítek stylizovaných výtvorů tematizujících osobní katastrofy i jejich překonávání. Olžiny princeznovské modrobílé šaty osobní prohrou rozhodně nebyly, host Zdeněk Macura ji ale přesto daroval jiné, dokonce s květinovým vzorem. A ještě se u toho smál, jako kdyby domácí násilí neexistovalo! To dobrá kamarádka autorky Ornella Koktová přijela rovnou z Poslanecké sněmovny a stihla to jen tak tak. Co ve sněmovně dělala, se možná dozvíte v komentářích - v galerii ale určitě najdete společné fotky Ornelly, Olgy i Olžiných rodičů. Tahle vernisáž katastrofou nebyla, už podle občerstvení!

Rihanna

Nasoukala zadek do nevzhledných bombarďáků

Běžíme si je koupit, fakt jo

Natalia Bondareva , dnes @ Z kanclu

Cover main photo 3
Oblečený v něčem takovym jsme ho ještě neviděli! Profimedia.cz / Bomba.cz

Pro reklamní kampaň všechno, řekla si Rihanna a nasoukala svůj krásný zadek do značkového oblečení. Názory v naší redakci se různí. Ženy jej označují za nevzhledný. Muži ostře nesouhlasí, leč jsou v menšině.

Kate Middleton

Malá princezna se jmenuje Charlotte Elizabeth Diana

Sázkaři pláčou...

Martina Pašingerová , dnes @ Kino Světozor

Cover main photo prinhl
Nejmladší aristokratka má konečně jméno. Může si dokonce vybrat! Twitter

Protokol je v Kansingtonském paláci důležitá věc a tak Kate s Williamem nemohli říct jméno holčičky rovnou. Veřejnost se nesměla o jejich výběru dozvědět dřív, než královna Alžběta. A s babičkou měl princ oficiální setkání až třetí den po porodu. A jméno plné kompromisů je na světě! Už dříve se spekulovalo, že shodnout se s prababičkou bude problém. A podle jména to opravdu vypadá, že se nemohli dohodnout. 

Všechna tři jména mají vlastně oslavit další členy rodiny. Charlotte vybrali kvůli dědovi Charlesovi, Elizabeth kvůli prababičce Alžbětě a samozřejmě největší doják přišel na konec. Britové Dianu zbožňovali a při volbě jména na ni myslel i syn William. Oficiální jméno princezničky pak bude  “Princess Charlotte of Cambridge". 

Zatímco z rodiny už všichni malou Charlotte Elizabeth Dianu viděli, a to včetně macechy Camilly, princ Harry má smůlu. Plní si svoje armádní povinnosti v Austrálii, ale už stačil domů apoň poslat vzkaz. "Je absolutně nádherná. Už se nemůžu dočkat, až ji uvidím!"

Simona Krainová

Ve Stromovce neskryla únavu materiálu

I supermatky musí občas spát

Jakub Topol , dnes @ Potrefená husa

ODPOLEDNE S RODINOU A FRANTIŠKOU

Cover main photo simonakrainova
Simona si dala plněné knedlíky, Františka salát. Dobrou chuť! Bomba.cz

Modelce Simoně Krainové (42) včera hádala populární aplikace 32 let, dneska by ale tak pozitivní výsledek nevyplivla. Simona vyrazila s manželem , syny a módní kritičkou Františkou Čížkovou do pražské Stromovky, kde strávili část odpoledne. A zatímco Karel s klukama jezdili na motokárách, Simona s Františkou odpočívaly v tamní restauraci Vozovna nad knedlíky a salátem. Oddech Simona očividně potřebovala. Ať už to byly mateřské povinnosti či stres, něco se jí nepěkně podepsalo ve tváři. Nene, tohle na Instagramu neuvidíme.

Kate Middleton

Ruský konspirační plátek útočí! Vévodkyně neporodila!

To se nasmějete…

Martina Pašingerová , dnes @ Sokolovna

Není její,ha ha!

Cover main photo baby
Kate to neví, ale rodila už ve čtvrtek Twitter

Máte rádi konspirační teorie? Tahle je totiž docela úlet. Pár statečných ruských žen se toho nebálo a po detailním zkoumání fotek Kate odhalily svoje závěry v novinách Komsomolskaya Pravda. A když už má plátek v názvu slovo Pravda, tak to musí být pravda, no ne?

Komentáře od celebrit

Mini article main photo 10891745 909781475721576 7976330703494505820 n

Radio Jerevan a Pravda... Nic než pravda...😂😂😂

MUDr. Patrik Paulis
plastický chirurg

Takže co soudružky vymyslely? Shodly se hlavně na tom, že Kate rodila tři dny předtím, než hlásila média. Na fotkách totiž matka vypadá až moc dobře a dítěti rozhodně nemůže být pár hodin. "Půl dne od porodu žena nechodí jen tak v bílých šatech." To přece musí každý slušný člověk uznat.

Jenomže to není všechno. Podobným perlám není zdaleka konec. "Neporodila vůbec. Rodina si najala náhradní matku, Kate jenom nosila falešné břicho. Je to další ubohá herečka z Buckinghamského paláce." A jak na to dotyčná přišla? "Podívejte se na její oči. Není v nich ani náznak mateřství." My tam ale vidíme lásku a ušlechtilost.

Tomáš Klus

Miluje muže - i nás všechny!

Konečně pochopíte, o čem mluví

Martina Pašingerová , včera @ Hlavní nádraží

Mláásk!

Cover main photo klus
Tomáš miluje všechny okolo. Ať se jim to líbí nebo ne! Showpix.cz

V českém showbyznysu je pár výrazných postav, které zůstávají běžným smrtelníkům nepochopeny. Mezi ně patří třeba Jarda Dušek (47) nebo Tomáš Klus (28). Někteří se jim i posmívají, což nám nepřipadá fér.

V rozhovoru pro časopis Regenerace Tomáš (mimochodem moc hezky) říká: "Rozeznal jsem v sobě režiséra a zamezil vnějším vlivům - Očekáváním okolí, jakkoliv promlouvat do mínění o sobě. Svůj scénář konzultuji a vážím si všech návrhů, které v můj Příběh přinášejí protnutí s jinými, ale odnaučil jsem se jim slepě důvěřovat a mám tak možnost na sebe nahlížet nezkresleným pohledem z Nitra. Jsem Já. A osvobozuji se, neboť nemusím hrát Roli, která mi není psána na tělo."

A osvobodil se krásně!