Poslední Bomby

Miley Cyrus

To bongo mohla zapálit rovnou bradavkama

Je to prý pocta jiné zpěvačce

Adam P. Novák , právě teď @ Z postele

TRAVIČKA ZELENÁ

Cover main photo miley
Miley jde příkladem nejen mladým Američankám Instagram

Pod slovem příroda si každý představí rozdílné věci. Stromy. Venkov. Biomošty. Pro Miley (22) je příroda ekvivalentem trávy v bongu a naturálně odhalených prsou, respektive zakrytých bradavek. Naše oblíbená provokatérka se nedávno stejně jako Madonna (56) vyfotila i s neoholeným podpažím, proto už už čekáme, kdy oznámí slavnostní odchod do lesů, popřípadě do bytu Jiřího X. Doležala.

Podle samotné Miley je ale všechno jinak. Zalepené bradavky, chlupaté podpaží i bongo jsou promyšlenou poctou zpěvačce Joan Jett, která hodně divočila v osmdesátých letech. "Seděli jsme spolu v koupělně, kouřili a jen tak si o všem povídali. Pro mě je superžena, naprostá superžena," sdělila Miley, která podle Seleny Gomez žádná superžena není.  

Agáta Prachařová

"Dva roky, ty vole!"

A Jakub se jenom uculuje

Viktorie Milotová , dnes @ Bluelight

Jedno oko nezůstane suché

Cover main photo ag ta2
A jede se na výlet Instagram

Dva roky od Agátiny svatby. Tedy první, "utajené" svatby v Mariánských Lázních. Tu druhou si pak napravená rebelka a herec odbyli v Úněticích. Tam už pozvali i rodinu. Ale to je dávno, pojďme se podívat, co Agáta prováděla v minulých týdnech. Je toho totiž docela dost.

Komentáře od celebrit

Mini article main photo jaro slvik 02 360

Bez akéhokoľvek sarkazmu: úprimne im to šťastie prajem. Mám ich oboch rad (aj keď su ufóni)

Jaro Slávik
hudební producent

S Jakubem si nejdřív vyrazili do Amsterdamu a modelka se po dvou letech dočkala zásnubního prstenu. Společně pak vyrazili k tatérovi a nechali si udělat kérky na prostředníčky. A po návratu do Prahy už mohli slavit výročí. I když to vypadá, že se tady dlouho nezdrželi. Agáta totiž naplánovala road trip a ksichtí se nás z auta. 

Justin Timberlake

Je to kluk!

Viktorie Milotová , včera @ Kino Světozor

Kluk jako buk

Cover main photo justin
Miniverze Justina Timberlaka je na světě

Justin byl tajemný jako hrad v Karpatech. Před třemi lety do poslední minuty tajil svatbu. Těhotnou Jessicu Biel ukázal na Instagramu, až když měla pořádné bříško a navíc si nechtěl prozradil pohlaví miminka. Místo toho vesele přijímali sázky na to, co se narodí. 11. dubna ale Jessica porodila a o 9 dní později jsme se konečně dočkali první fotky! Malý Silas má jméno židovského původu a tatínek ho už navlékl do dresu jeho oblíbeného týmu Memphis Grizzlies. "Timberlakovi jsou ready," vzkazuje Justin. 

Dan Bilzerian

Moře luxusu a zbraně

Projednou nemyslíme ty ženské

Robert Kopta , včera @ Potrefená husa

TO NEMÁ ANI KRAINOVÁ

Cover main photo dannejvic
Pokud platí, že dlouhé zbraně něco kompenzují... Instagram

Pokerový hráč Dan (34) by klidně mohl představovat padoucha v nějaké staré bondovce. Je totiž výstřední milionář, libující si v luxuxu, velkých zbraních, krásných autech a rychlých ženách, které na nás neustále chrlí na Instagramu. My jsme pro vás připravili výběr toho nejlepšího a samozřejmě nejdražšího, čím se Bilzerian pochlubil. Pokud vás to nezajímá, plynule se přesuňte do galerie Bilzerianových holek-zadky a Bilzerianových holek-prsa. Pokud vás nezajímá ani to, máme ještě galerii snových holek, které ještě Bilzerian neulovil.

Lucie Bílá

Ukradla vlasy Deaně Jakubiskové-Horváthové

V těch vlasech je schovaný Filípek

Viktorie Milotová , včera @ Hlavní nádraží

TO JE HÁRO!

Cover main photo vlasy
Oprava: ve vlasech je schovaný Filípek a skupina Arakain Facebook

Viděli jste teď někdy vlasy známé vlasatice Deany Jakubiskové-Horváthové? My ano. Na hlavě naší zlaté slavice Lucie (49). Ta se totiž vyfotila s hárem tak obřím, že proti ní vypadá princezna z pohádky Na vlásku jak plešatice. Celá kreace je navíc velmi vkusně barevně odstupňována: podle našeho analytika začíná černou barvou, pokračuje červenou a nejdál od hlavy končí liščí oháňkou. Lucka k fotce každopádně napsala, že to s ní metaloví fandové umí. My už se k nim ale tedy ostříhat nepůjdeme.

Komentáře od celebrit

Mini article main photo jaro slvik 02 360

Závidím. Ja už účes a La musical ´HAIR ´ nedám. Ja mám účes á la ´3 vlasy deda vseveda ´

Jaro Slávik
hudební producent

Ben Affleck

Chtěl utajit dědu otrokáře

No, nepovedlo se

Viktorie Milotová , včera @ Bluelight

Rodinu si nevybíráš

Cover main photo ben kol 2
Černý muž pod bičem otrokáře žil...

Představte si, že jste hollywoodská hvězda první kategorie. Bojujete za lidská práva, chodíte na konference, brojíte proti nespravedlnosti a tak vůbec. No a pak na nás v televizi chtějí vytáhnout, že někdo z vašich předků ještě pár lety práskal otrokům bičem nad hlavou kdesi na plantáži bavlny. To není zrovna úplně nejlepší reklama. Přesně to se stalo tady budoucímu Batmanovi Benovi (42).

Chlapci z WikiLeaks měli nedávno zase svůj den a hackli Sony všechna data. Mezi tisíci dokumentů byla i emailová konverzace Bena a tvůrci pořadu Finding Your Roots (Najdi svoje kořeny). Scénaristi se už těšili, jak si s hercem na tohle téma hezky popovídají, ale narazili. Ben chtěl nechat svoje kořeny zakopány hluboko pod zemí. Ani se nedivíme. Znáte to, povídání o vašich příbuzných prostě vždycky končí trapasem.