Poslední Bomby

Tori Spelling

Spadla na gril a její ruka je samá spálenina

Teď kvůli tomu žaluje restauraci!

Martina Pašingerová , právě teď z Bomby

Amérika!

Cover mini magick20150903 18 1iuqj7j
Na téhle fotce vidíte léčenou popáleninu na předloktí Instagram

Amerika je fakt země neomezených možností. Za svoji vlastní nešikovnost můžete žalovat někoho jiného!

Jako třeba Tori Spelling alias Donna z Béháčka. Má čtyři děti, nevěrného manžela a o pořádnou roli už nezavadila někdy od druhého porodu. Prostě trochu smolík. Možná právě kvůli tomu chtěla nějaké to kapesné. Žaluje celý řetězec restaurací, kde si v dubnu ošklivě spálila ruku.

Stála u grilu, nešikovně se otočila a bum bác! Místo žebírek se začala opékat Donna. Teď chce zaplatit všechna lékařská ošetření (musela na plastiku) a také peníze za uniklý zisk.

Jaká zásadní role jí kvůli tomu unikla by nás docela dost zajímalo.

Pavel Vohnout

Kyklop dostal z Maxim Turbulenc vyhazov

Esemeskou!

Viktorie Milotová , před hodinou z Potrefená husa

Au!

Cover main photo kyk1
Pavel alias Kyklop nezahálí ČEZ

Horší než dostat kopačky po telefonu je snad už jenom vyhazov z kapely, kterou jste postavili na nohy.

„V prvních dnech to pro mě byl šok, vždyť jsem kapelu zakládal a pak mě kluci vyhodili SMSkou," vzpomíná na červnový incident Kyklop.

Rychle se ale oklepal a s jinou bandou muzikantů založil novou kapelu s názvem Kyklops. O fanoušky a vyprodané lístky nemají nouzi. Do toho všeho si ještě našel čas a otevřel nové dětské bezbariérové hřiště v moravskoslezských Sedlnicích. 

Elite Model Look

Česká vítězka tam neměla být

Utekla z castingu

Martina Pašingerová , dnes z Sokolovna

Modelové

Cover main photo elit
Budoucí generace Zoolanderů. Vlevo česká dvojice, napravo slovenští vítězové. Profimedia

Vítězové Elite Model Look mají pár týdnů na to, aby se naučili nové výrazy pro fotografy. Zatím to totiž není žádná bomba. Ale chápeme, všem je jim průměrně tak 15 let.

Nejlépe je na tom český vítěz Kristian Černík. Ten na všech fotografiích okouzluje lehce zvednutým levým obočím a ukazuje tak náznak zájmu o dění kolem sebe. S tímhle výrazem může za pár let oslňovat ženy jako stejnojmenný hrdina prvorepublikového filmu. "Zavřete oči, odcházím," ach!

Naopak česká vítězka Aneta Měšťanová nasadila pohled smutné laně. Možná se na soutěž ani necítila. „Jen jsem se šla podívat na ten casting, bylo tam strašných lidí, a to to ještě ani nezačalo. Tak jsem řekla, že jdeme domů. Obrátili jsme se a šli do obchodů. Ale oni za mnou vyběhli s přihláškou, že se mám určitě ještě zastavit." Aneta se sice zastavila, ale neusmála.

Slovenští vítězové se tváří taky tak trochu unyle, hlavně Dominik vypadá, že ho výhra vůbec nezajímá. Zkus aspoň tu Zoolanderovu modrou ocel, prosím! U slovenské krásky Lei máte pocit, jak kdyby tam byla omylem. Nakonec se trochu usmála. Aspoň něco! 

Martin Chodúr

V lednu se stane otcem!

Pohlaví miminka vědět nechce

Martina Pašingerová , dnes z Starbucks Muzeum

Babyboom!

Cover main photo chodur
Tak na začátku příštího roku je to tady! Facebook - Martin Vítek

Celebrití babyboom! Včera nám Karel Janeček oznámil, že jeho manželka se nachází ve stavu 2 v 1 (abychom to vyjádřili čísly) a ve čtvrtek ráno se na fb profilu Martina Chodúra objevila stejná zpráva! Jeho partnerka Ivona Selníková čeká miminko, gratulujeme!

„S Ivonkou jsme spolu pět let a děťátko si moc přejeme. Pohlaví miminka neznáme, chceme být překvapeni. Jednou se chceme určitě vzít, ale v tomto mimořádně šťastném období našeho života svatbu zatím neřešíme."

Martin bude dál koncertovat a chystá vydaní svého třetího alba. Jeho partnerka Ivona se na nějaký ten pátek vzdá pozice generální ředitelky LR Health & Beauty. Kvůli vyššímu věku Ivony (41) nedávali posměváčci vztahu moc šancí, nicméně oba se pomluvám jenom vysmáli a jak je vidět, daří se jim líp, než kdy předtím! 

Avril Lavigne

Rozvod s Chadem Kroegerem

Oznámila to na Instagramu!

Lola Králová , dnes z Hlavní nádraží

Další v řadě!

Cover mini magick20150903 15 c366a1
Touhle fotkou oznámila rozvod Instagram

Po dvou letech od jejich pohádkové svatby se kanadská zpěvačka rozchází se svým manželem Chadem Kroegerem.

Oznámila to veřejnosti jak jinak, než prostřednictvím instagramu. Nemusíte se však bát, nebude to žádná válka. S frontmanem kapely Nickelback zůstávají nadále BF. A bude to potřeba. Avril totiž bojuje s lymskou boreliózou a je teprve v půlce léčby.

"S těžkým srdcem vám musím dnes oznámit náš rozchod s Chadem. Prožili jsme spolu mnoho nezapomenutelných chvil a nadále zůstáváme nejlepšími přáteli. Děkujeme rodině, přátelům a fanouškům za podporu."

Zvěsti o tom, že mezi manželi to není v pořádku, se šířily už od minulého roku. A jak se ukázalo, na každém šprochu pravdy trochu.

Pro mladou zpěvačku to už bude druhý rozvod. Ten první si odbyla se svou první velkou láskou, muzikantem Deryckem. 

Kateřina Kristelová

Pózuje před památníkem holokaustu

Stylové fotky především!

Martina Pašingerová , dnes z Městská knihovna, Praha

Berlínský úlet

Cover mini magick20150902 15 19cgxdk

Kristelku máme rádi, protože nás na sociálních sítích pravidelně informuje o svém bombastickém životě. A s cestou do Berlína je to nejinak. Vkusně stihla zapózovat před betonovým památníkem holokaustu v centru města. 

"ten pamatnik je ulet👌" napsala si na Instáč. 

Souhlasíme, Kači. Hotovej lolokaust. Těšíme se na další fotky ze světa šoabyznysu!

Jessica Chastain

Hollywoodská herečka v Praze

A moc se jí tady líbí!

Lola Králová , dnes z Starbucks Palladium

Bomba!

Cover main photo jess kol
Jessicu tímto symbolicky vítáme chlebem a solí! Facebook, Profimedia

Jessica právě natáčí snímek The Zookeeper´s Wife a vy neuhodnete KDE!

Příští tři měsíce bude tahle zrzavá kráska bloudit ve svém volnu uličkami naší matičky Prahy.

A jak se tak zdá, je z naší hlavní metropole naprosto UCHVÁCENÁ! Na sociální síti včera přidala kouzelnou fotku města.

„Yeah I'm totally cool with spending the next 3 months here # Prague“

Jessica sice není tolik vidět na obálkách magazínů, ale lítá z role do role. Od seriálů (Veronika Mars) přes detektivky (Hercule Poirot) po intoušské filmy (Strom života). Hrála po boku Al Pacina, Brada Pitta nebo Seana Penna.

Mějte tedy oči otevřené, nikdy nevíte, na koho tu můžete narazit. A pokud se zadaří, pošlete nám fotku na redakce@bomba.cz

Martin Kraus

Zablokoval dopravu

Řidiči mu to nezapomenou!

Natalia Bondareva , včera z Postele

Cover main photo m.kraus
Letos se se štáby v pražských ulicích roztrhl pytel. Bomba.cz

Velký šok čekal řidiče projíždějící v ranních hodinách centrem Prahy, když se kvůli natáčení netradiční reklamy ocitli ve filmovém prostředí. Na historickém motocyklu Jawa pérák se mezi nimi projížděl herec Martin Kraus (32). Český Belmondo v dobové přilbě na hlavě, s krásnou herečkou za zády, způsobil málem dopravní kolaps.

Kdo by taky nezazmatkoval, když je v záběru kamer, hm?

Režisérka Eva Roulová prozradila, že šlo o velmi akční reklamu točenou převážně za jízdy a sám Martin se prý několikrát ocitl v nebezpečné dopravní situaci. 

Jak to celé dopadlo prý uvidíme již brzy. No, tak doufáme, že už bude v pražských ulicích zase klid. Filmových štábů je tam letos nějak moc! 

Karel Janeček

Bude tátou! Jeho manželka je těhotná

Vyjádřil to příkladem, jak jinak!

Martina Pašingerová , včera z Cafe~Cafe

Gratulace!

Cover main photo karel
Mariem a Karel jsou štěstím bez sebe Facebook

Génius a miliardář Karel Janeček se může těšit na potomka. Těhotná je s ním současná manželka Mariem, také matematička. Tohle dítě teda bude naprostý matematický zázrak a za několik let spasí lidstvo. Karel dal o šťastné události vědět na svém FB. Čísly, jak jinak.

1 + 1 = 3. Již v prosinci

Děkujeme za všechna krásná přání a přejeme všem štěstí a lásku. Mariem & Karel

Pro matematika to bude už třetí potomek. Z minulého vztahu má dvě dcery. 

Michaela Ochotská

Andrého vzala do fitka

Musí být ve formě!

Martina Pašingerová , včera z Kino Světozor

Workout!

Míša dře, André se baví Instagram

Míša se vrací do formy. Zdárně jí v tom pomáhá syn André, kterého vzala do fitka. Donutil maminku dělat sedy lehy i posilovat zadek. Zdědil sportovní nadání po tatínkovi, jinak to ani nejde.

Naše zkušenost s podobnými videi říká, že Míše se teď dostane dvou různých reakcí. Jedna skupina ji bude podporovat a fandit. V druhé skupině se objeví maminky, které budou tvrdit, že na kilech po porodu není nic špatného a bývala moderátorka dává čerstvým matkám špatný příklad. Tak se necháme překvapit, kdo hádku vyhraje. 

Mohlo by tě zajímat