Poslední Bomby

Karlovy Vary

Dámy, které vládnou 50. ročníku filmového festivalu

Tři grácie

Natalia Bondareva , právě teď z Hlavní nádraží

Cover mini magick20150704 18 cg03k9
Andrea Bartošková, Martha Issová, Jitka Schneiderová Instagram

Konečně je máte na jedné fotce všechny dohromady! Tyhle tři dámy si zapamatujte, protože tyhle ve Varech něco znamenají. Úplně nalevo je krásná manželka Jiřího Bartošky která na festivalu úplně rozkvetla. Stejně, jako její šaty. Martha Issová má za sebou premiéru pohádky Sedmero krkavců a teď už může se skleničkou šampaňského oslňovat na kolonádách. A Jitku Schneiderovou jsme teď dlouho nikde neviděli, ale věříme, že ve Varech o ní uslyšíme určitě. 

Sam Smith

Na jeho Instagramu se objevilo něco krásného

Přesto jsou fanoušci v šoku

Viktorie Milotová , včera z Můj šálek kávy

Wow!

Cover main photo sam kolaz
To vypadá na příjemné ráno. Instagram

Všichni si mysleli, že Sam je gay. Jenomže pak se na zpěvákově Instagramu objevil tenhle sympatický zadek s půlkami namáčknutými na skleněnou stěnu. To tam přeci nemohl dát Sam, říkali si fanoušci. A už přišli s teorií, že mu někdo hacknul účet. Jenomže zadek záhadné slečny je tam pořád. Navíc se smajlíkem ":D". I když měl už přes už přes 4 miliony sdílení, identitu záhadné slečny se pořád nepodařilo odhalit. Stejně, jako zpěvákovu orientaci. 

George Clooney

Chce se rozvést

Amal ničí jeho kariéru!

Viktorie Milotová , včera z Potrefená husa

No teda!

Cover main photo profimedia 0243790413
Amal si prý až moc oblíbila červený koberec Profimedia

George se chtěl na stará kolena věnovat politice a časem dokonce kandidovat na prezidenta. A myslel si, že mu v tom snažení pomůže jeho manželka, právnička přední expertka přes lidská práva. Jenomže podle lidí z hercova okolí se Amal prý až moc zalíbilo před objektivy fotografů.

Místo zachraňování lidí si bere na červený koberec svého vizážistu a má hodně ráda večírky. A tak místo slibného politického páru stávají novými Kim a Kanyem Kardashinovými/Westovými. Georgovi tohle chování prý kazí všechny politické plány, nicméně rozvod by mu uškodil ještě víc. Bereme si do rukou popcorn a zapeklitou situaci budeme dále sledovat. 

Fanoušci

Ve Varech to žije!

Festival očima návštěvníků

Martina Pašingerová , včera z Lokál Dlouhá

Holky,bomba!

Cover main photo holky
Konečně si z toho někdo udělal prd... srandu! Instagram

Zatímco celebrity si včera na červeném koberci dávaly pozor, aby jim v tropických vedrech neukápla ani jedna kapička potu, fanoušci se do oslav pustili zgruntu. Ostatně, jubilejní padesátý ročník je věnován právě jim. Rozkaz zněl jasně -  vzhůru za zábavou! 

Karlovy Vary

Barťákův syn vám představí dnešní program Varů

Budou se dít velké věci

Viktorie Milotová , včera z Starbucks Muzeum

Takhle se dědí elegance

Cover main photo profimedia 0251813603
Janek je Barťákovi hodně podobný. Profimedia

Ok, nepředstaví vám ho on, ale my. Ale kdyby mohl, určitě by to udělal! Dneska mají celebrity tak trochu utrum. Jde hlavně o filmy, takže se všichni budou ukazovat maximálně ve Finlandia baru a pak tvrdit, že kvůli "pracovním povinnostem" neměli na snímky vůbec čas.

Od 14. 00 bude před Thermalem probíhat charitativní akce Pomáhej Pohybem a jízdou na rotopedu budou známé i neznámé tváře podporovat Alianci žen s rakovinou prsu a Nadaci policistů a hasičů. Vzhledem k tomu, že Česká republika se tenhle víkend nachází cca 0, 4 metru od Slunce, bude snad bezpečnější rovnou hodit peníze do kasičky, než jezdit na rotopedu. Popojedem.

V Letním kině se bude po jedenácté hodině promítat Pretty Woman, kam diváky přijde pozdravit i Richard Gere. Barťák prostě vzkazuje, že celý den se bude něco dít, hlavně v okolí Thermalu. Všechny aktivity najdete ZDE. 

Leoš Mareš

Náš nejoblíbenější kameraman nezklamal

Natočil si vlastní Lucii!

Martina Pašingerová , včera z Maxim Bar

Backstage time!

Leoš má z Lucie velkou radost. Fakt velkou! Instagram

Absolutně natěšený Leoš si natočil Lucii. Odteď v redakci přestáváme říkat, že má někdo "americký úsměv". Na ten Leošův totiž žádný Amík nemá. 

Karlovy Vary

Hraje Lucie

Tohle je hodně slibný začátek!

Martina Pašingerová , včera z Maxim Bar

Nostalgie!

Pápapá pá Instagram

Teprve první den a laťka je už nastavena hodně vysoko! Všechny hvězdy udělaly na červeném koberci parádu, Richard Gere sršel vtipem na všechny strany a jako zlatý hřeb večera - legendární Lucie. "Tady je lidí jak na festivale," komentuje jeden z přihlížejících, protože kolonády praskají ve švech. No jsme upřímně zvědaví, s čím se organizátoři vytasí následující dny! 

Komentáře od celebrit

Mini article main photo jaro slvik 02 360

Najdokonalejší odkaz Československa ! Česká hviezdna jagavost a Sarm. A slovensky zlá cesta z Prahy.

Jaro Slávik
hudební producent

Andrea Verešová

Přípravy se sklenkou šampaňského

Výsledek je dechberoucí

Viktorie Milotová , předevčírem z Bluelight

Krásná!

Cover main photo varesova
Andrea vypadá jako víla! Instagram

Co si budeme povídat, na róby Andrey Verešové čeká módní policie v pozoru. Modelka je za každých okolnosti dokonale sladěná a prostě jí to sluší. To jí musíte nechat, i když ji třeba zrovna moc nemusíte. Před nástupem na červený koberec se Andrea svěřila do rukou kadeřníka a nakonec odcházela s dramatickým copem, oblečená šatech od Michaela Kováčika a ověšena decentní dávkou Cartiera.

Vojtěch Dyk

S Táňou ve Varech

Vyvolali davové šílenství

Martina Pašingerová , předevčírem z Ambiente

Sluší!

Cover main photo dyk vihl
Podařilo se jim na sebe strhnout veškerou pozornost Instagram

Slyšíte to pištění? To se na červeném koberci objevil Vojta Dyk . (Sorry, Táňo.) Dvoumetrový herec na sebe strhnul většinu pozornosti, ale samozřejmě to v krásných šatech slušelo i Táně. Vojta dodržel dress code a dorazil tzn. na "lázeňského seladona". Vidíte tu zlatou rozhalenku a nonšalantně zastrčený kapesníček? Tleskáme! 

Richard Gere

Největší hvězda na červeném koberci

Už vylézá z lima

Martina Pašingerová , předevčírem z Cafe~Cafe

Začínáme!

Tak ho tady máme. Instagram

Richard seděl v klimatizované limuzíně a koukal na rozpálený beton, rudý koberec a tisíce zpocených fanoušců. "Musím, Georgi?" zeptal se Barťáka. "Musíš, Richarde." Aspoň tak nějak si představujeme, že to bylo. Richard následně statečně vyrazil k davu. Kynul fanouškům, smál se do objektivu a v duchu asi přemýšlel, jakou děkovnou řeč zvolí, až mu v náručí přistane Křišťálový globus.

Komentáře od celebrit

Mini article main photo jaro slvik 02 360

Takto by som chcel aj ja vyzerať v 83 rokoch. Ale Riso je mladší

Jaro Slávik
hudební producent

Mohlo by tě zajímat