Poslední Bomby

Olga Lounová

Měla nehodu!

Z auta zůstaly jenom plechy

Martina Pašingerová , právě teď z Lokál Dlouhá

To je pech!

Cover main photo olga kol
Olga může autíčku udělat pápá Profimedia, Facebook

Chudák Olga. Před pár měsíci ji vybouchnul seminář o cestě za úspěchem, teď zase auto.

S parťákem Richardem to rozjeli na Barum rally, dlouho drželi dobré pozice, ale do cíle nedojeli. Svoje Mitsubishi "zaparkovali" mezi betonové desky a trámy. Doslova kůlnička na dříví. Ač auto skončilo na kapotě a postupně z něj odpadávaly plechy, Olga i Richard jsou v pořádku.

" 2 kilometry před cílem, škoda, ale jeli jsme o první místo s Stratieva Ekaterina, která jezdí Evropu. Vedli jsme před ní o 7 vteřin, tak jsme si to chtěli udržet. Bohužel po nehodě posádky před námi bylo více bordelu na cestě, než jsem čekala a už už jsme se vezli. Po 5 letech závodění, první velká rána, jsem ráda, že jsme zdraví," zhodnotila Olga.

Pohodovou jízdu neměl minule ani její kolega Dan. A to přitom oba mají takové krásné runové bundy! 

2015 MTV Video Music Awards

Souhrn nejbizarnějších momentů z předávání cen

Kanye West prezidentem, slzy Justina Biebra a víc

Natalia Bondareva , právě teď z Lokál Dlouhá

Cover main photo ea49c6b4b6cde8a94c46ab571714b2e27cfd6fd0 Loading
Ani my tuhle kandidaturu nechápeme, Kanye..to jsi zase jednou něco vypustil. US weekly

MTV VMA 2015 se navždy zapíše do historie jako noc, kdy Kanye West deklaroval jeho kandidaturu na prezidenta v roce 2020. Ale to není všechno, nedělní noc nabídla další bizarní momenty o které rozhodně nesmíte přijít: 

1. Zmateni jsme byli ze společného vystoupení Taylor Swift (25) a Nicki Minaj (32).
Poté, co se poslední měsíc zpěvačky celkem slušně hádaly na sociálních sítích (twitteru), spolu na VMA 2015 vytoupily. ??? Tohle nikdo nepochopil.

2. Překvapená byla Miley Cyrus (22), když ji rapperka Nicki Minaj nazvala děvkou ve svém proslovu, a to v přímém přenosu.
I přesto se Miley zachovala jako profesionálka a vyšla z celé události jako rozumná hvězda. Tohle si určitě budeme pamatovat při psaní dalších článků a dáme to věčně nahý Cyrus k dobru.

3. Dojati jsme rozhodně byli, když se Justin Bieber (21) rozbrečel během svého vystoupení na jevišti.
Mikrofonem si málem vypíchl oko, chudáček.

BRAVO!

Rita Ora

Předvedla černou labuť

V šatech od Very Wang

Natalia Bondareva , právě teď z Lokál Dlouhá

Byla z šatů tak nadšená, že s nima vymetla v backstage podlahu. Instagram

Návrhářka Vera Wang půjčila Ritě šaty, které připomínají černou labuť. Ta v nich na předávání cen MVA (MTV Video Music Awards) vypadala nejen dobře, ale cítila se jako krásná labuť. Proto jak mohla, tak tančila. 

Komentáře od celebrit

Mini article main photo 11311449 426321447492646 1903623392 n

Když máte chvilku jen pro sebe, zatančíte si boogie.

Rita Ora

Šaty od Very Wang si užívala i Jessica Parker (50) ve filmu Sex ve městě. Dokonce se v nich mohla i vdát, kdyby Pan Božský dorazil na jejich svatbu. 

Lucie Vondráčková

V říjnu přiletí do Česka!

Konečně uvidíme malého Adama!

Martina Pašingerová , před hodinou z Starbucks Muzeum

Jupí!

Cover main photo lucka lep
Lucka se nám pochlubila další pracovní fotkou Facebook

Lucka nám toho po narození syna Adama moc neprozradila. Teď se konečně zase trošku rozpovídala na svém FB. Dokončila dabing animovaného filmu a fanouškům slíbila, že se na ně těší na natáčení v Plzni.

Strhla se vlna otázek, kdy Lucka do své rodné hroudy zase dorazí. "V Plzni budu v říjnu:)"

No a my doufáme, že dorazí i se syny. Malého Adama ještě po porodu neukázala a s fotkami Matyáše taky šetří. Po všech těch zkušenostech s chůvami (zdravíme Bena Afflecka) by prostě na žádnou "nanny" spoléhat neměla.

Tak na podzim přejeme Lucce z Kanady šťastnou cestu! 

Kanye West

Bude kandidovat na prezidenta!

V roce 2020 se Amerika otřese v základech

Viktorie Milotová , před hodinou z Hlavní nádraží

Bože chraň!

Hrdá Kim sleduje pana prezidenta Instagram

"Když může Donald, můžu i já," řekl si Kanye před cenami Video Music Awards vysílanými o víkendu na MTV.

Nejblíž politice byl Kanye v době, kdy se vecpal na selfíčko s Hilary Clinton. Tohle setkání ho tak inspirovalo, že během svého desetiminutového proslovu stihnul i oznámit kandidaturu na prezidenta v roce 2020. Jinak se na jevišti pořád držel za hlavu a asi tak 406x řekl "bro".

Možná bude mít Amerika za pět let druhého černého prezidenta. Z Kim by byla první dáma jako hrom. Umíte si třeba představit, že by v nějakém salónku popíjela čaj s Ivanou Zemanovou? A Kanye by mezitím s Milošem besedoval ve Španělském sále? Bomba!

Každopádně tenhle večer byl ve znamení samých bizarností. Třeba si musíte přečíst, jak Nicki Minaj řekla Miley do obličeje, že je "bitch". 

Nicki Minaj

Nazvala Miley Cyrus bitch v přímém přenosu

Předávání cen VMA 2015 bylo plodné nejen na hudbu

Natalia Bondareva , před hodinou z Starbucks Palladium

YOU BITCH!

Cover main photo nicki Loading
Rapperka to v televizi pěkně přepískla US Weekly

Letošní předávání cen VMA 2015 mělo opět co nabídnout, a to nejen hudebně. O nejedno pozdvižení se postarala prdelatá Nicki Minaj (32), když se při přebírání ceny pustila do nadávek na adresu Miley Cyrus (22). A nebrala si servítky. Poté, co poděkovala fanouškům a pastorovi, zaznělo do sálu: "A teď zpátky k té bitch, která o mě mluví v tisku. Nehraj si se mnou, děvko!"  

Miley reagovala nečekaně jako profík: "Hele, my všichni jsme v tomto odvětví a my všichni děláme rozhovory, kde občas zazní nějaký ten shit." a poslala z jeviště jízlivou gratulaci “Nicki, congratuf-klations.”

To nebyl jediný fail, který Nicki předvedla. Když si šla pro cenu za nejlepší Hip Hop music video za její hit Anaconda, úplně ignorovala BFF gesto Taylor Swift (25). Prostě si šla pro svou cenu na pódium a nikdo jí v ten moment nezajímal. A to s Taylor Swift tu noc vystupovaly, což překvapilo nejednoho v sálu, ale i fanoušky.

Letošní ročník VMA rapperka Nicki rozhodně nedala s nadhledem a bod získává nestydatá Miley Cyrus.

 

Aneta Vígnerová

Už cepuje modelky na Fashion Week

Dneska to vypukne!

Viktorie Milotová , dnes z Starbucks Palladium

Levá, pravá!

Aneta a její fashion dny. Instagram

Je vyprodáno! Lístky na pražský Fashion Week zmizely ještě pár dní před začátkem celé akce. Česká metropole bude na týden stylová. Asi ne tak, jako Paříž nebo New York, ale aspoň něco.

Na módní akci si brousí zuby i modelky. Jednou z nich bude i Aneta Vígnerová, která dokonce dostala na starost mladá děvčata.

Takto jsem začínala a dnes na druhé straně

model camp a holky sikulky @praguefashionweeknerova

Tak hlavně, ať jim to na tom mole šlape! 

Domenico Martucci

Napálen během shánění pronájmu

Následovala drsná přestřelka na Facebooku

Martina Pašingerová , včera z Bomby

Máme všechno!

Cover main photo dom kol lep
Chudák Domča Profimedia, Facebook

Domenico se snažil pro známé najít bydlení v pražské čtvrti Anděl. Na Facebooku má celou řadu příznivkyň, kterým by stačil jediný jeho pohled, aby opustily své manžele a jely s ním hrabětit do Itálie. Není divu, že všechno řeší právě tam.

Dostal několik nabídek, ale jedna zněla tak výhodně, že Domenico hned zareagoval. Někteří by dokonce řekli, že nabídka byla natolik dobrá, až nemohla být pravdivá. 2+1, po rekonstrukci, 8 000 korun. To se jen tak nevidí. Domenico si domluvil schůzku, ve smluvenou dobu přešlapával u vchodu, nechal se tam vyfotit, ale ANI NOHA. S nikým se nesetkal, nikdo mu byt neukázal. 

Postěžoval si opět na Facebooku a jeho fanynky si na autorku inzerátu pěkně došláply! Jedna z nich neváhala všechno prověřovat v katastru nemovitostí, zatímco Domenico přeposílal soukromou konverzaci. Všechno podstatné z Domčova FB najdete v galerii. Jak hrabě správně zhodnotil, celé je to "trapárna".

Sandra Bullock

Má novou známost

Je to sexy model

Lola Králová , včera z Kino Světozor

Vrrr!

Cover main photo 11324446 1621669298108028 1196106649 n
Sandra má vkus! Gossip_today Instagram

Uběhlo dlooouhých 5 let od rozvodu s Jesse Gregorym Jamesem než si držitelka Oskara našla nového partnera. A to čekání se teda vyplatilo! Nabrnkla si totiž pořádného fešáka! 

Jejím novým milým je fotograf a model, Bryan Randall (49). Má za sebou kampaně pro takové značky, jako jsou Saint Laurent  nebo Harper´s Bazaar.

Nový páreček spolu randí už nějaký ten pátek. Poprvé se spolu objevili na tajné svatbě (na začátku srpna) Jennifer Aniston (46) a Justina Therouaxe. Veřejně se pak ukázali 27. 8. na večeři v Hollywoodu. Takže to vypadá, že je ruka v rukávu a adoptovaný syn Louis má konečně i tatínka.

Držíme pěsti, Sandra Bullock (51) si na dalšího chlapa počkala docela dlouho, a tak jí tu romantiku přejeme! 

Richard Müller

Prodal 100 000 vstupenek

Na Slovensku je pořád jednička!

Natalia Bondareva , včera z Potrefená husa

Gratulujeme!

Cover main photo muller2
Symbolická "Zlatá vstupenka" Predpredaj.sk/ Facebook.com/ Bomba.cz

Zlatý Slávik.. ne Jaro.. ale Richard Müller (53) získal další ocenění. To že je na Slovensku pořád jednička potvrzují prodejele lístků na jeho koncerty. Zástupce Predpredaj.sk předal slovenskému zpěvákovi symbolickou "Zlatou vstupenku" za prodej neuvěřitelných 100 000 vstupenek na jeho koncert. Za úspěchem prý stojí projekt s názvem Hlasy na kterém pracoval se skupinou Fragile.

Komentáře od celebrit

Mini article main photo rich

Akákoľvek cena je potešujúca a keby niekto povedal niečo iné, tak určite klame. Cena je výsledkom popularity, výsledkom toho, že nastala nejaká odozva a to je úžasné.

Richard Müller

Richard si převzal ocenění z rukou jako první interpret, a to je server s přeprodejem vstupenek na trhu již 3 roky. No uvidíme, co přinese za ocenění jeho turné s názvem "15 rokov bez Filipa". Platinovou vstupenku získá jen ten, kdo prodá 250 000 vstupenek. 

Mohlo by tě zajímat