Poslední Bomby

Kanye West

Ze švagrový udělá popovou nebo hip hopovou hvězdu

Dárek k narozeninám ve stylu Kardashian&Jenner

Natalia Bondareva , před hodinou z Bomby

Budoucí popová nebo hip hopová hvězda s guru Westem Instagram/Bomba.cz

Kanye West si myslí, že Kylie Jenner má dostatečně zvučné jméno na to, aby se prosadila v hip hopu nebo popu. Pomůže jí tedy vyrobit první vlastní singl.

A aby se tahle mladá holka, která má 10. srpna 18. narozeniny, necítila protěžovaná slavným švagrem, nazval to Kanye svým narozeninovým dárkem k nezaplacení. Švagr jak má být, no ne?

Uvidíme jak nejmladší sestra Kim Kardashian přijme připravenou cestu za slávou. 

Velká oslava je naplánovaná na 16. srpna v Beach clubu v Montrealu v Kanadě, kde se smí podávat alkohol od 18 let. Celá událost je již nyní odhadovaná na cca 5 milionu korun českých, a to za Djs a alkohol.  

Sofia Mechtener

Popelka od Diora

Aneb jak chudá dívenka k bohatství a slávě přišla

Lola Králová , před hodinou z Kino Světozor

Pohádka!

Cover main photo pop kol
Z matrace až na přehlídková mola. Instagram

Bylo nebylo, žila na předměstí Tel Avivu čtrnáctiletá dívenka jménem Sofia. Bydlela se svou matkou a sourozenci v  pidi midi bytu alá Chánov.  Rodinka byla natolik chudá, že Sofia spala na matraci na podlaze a občas nezbylo ani na cornflaky k snídani. Po škole vyzvedávala sourozence, vařila a uklízela.

Dívenka byla z té chudoby natolik průhledná a hubená, že začala koketovat s modelingem, s izraelskou agenturou odjela na konkurz do Paříže. Její naděje však byly rozprášeny ještě dřív, než vešla do dveří.

Pak přišlo něco, co NIKDO nečekal….ZÁZRAK! V obchodě narazila na hlavního návrháře módního domu Dior, Rafa Simonse, a byla ruka v rukávě. Sofia jej natolik okouzlila, že s ní podepsali kontrakt v hodnotě 6.630.000,- korun. (A my budeme doufat, že za to na oplátku nic nechtěl.)

Když se tahle víla objevila v průhledných šatičkách na přehlídce, stala se kontroverzním tématem č. 1, zejména kvůli nízkému věku. Život se jí obrátil vzhůru nohama a s chudobou už si nemusí dělat vůbec žádné starosti. Zatím zůstává nohama na zemi, skromná, pokorná, zahalená v kouzelném oparu. Snad jí tedy kolotoč peněz a slávy nesemele, a my budeme nad jejím životním příběhem žasnout ještě za deset let.

Paris Hilton

Párty podle milionářky

Takhle s ní můžete zapařit na Ibize

Viktorie Milotová , dnes z Potrefená husa

Kalba!

Paris to umí rozjet! Instagram

Paris to rozjela na Ibize. Kde taky jinde? Právě tam epicentrum kaleb, klubů a muziky. Za pultem se objevila jako DJka a ve volných chvílích na tancující stříkala pěnu.  Na jednom večírku ji dokonce navštívila i Naomi Campbell. A ani tam nikoho nezmlátila, což je malý zázrak. Asi si na dovolené dala pauzu i sama od sebe. Paris zůstane na ostrově ještě týden, než se vrátí zpátky do Ameriky.

Sofia Vergara

Svatba se striptérem!

Joe Manganiello je připraven

Lola Králová , dnes z Lokál Dlouhá

To bude taneček!

Sofia a její krásný, namakaný snoubenec. Instagram

Už je to tak. Tenhle pár snů se rozhodl, že do toho po půl roce praští.

Šušká se, že by k veselce mělo dojít 22. listopadu. Přesně den před americkým svátkem, Dnem díkuvzdání. Asi aby příbuzní ušetřili za letenky a mohlo se vše oslavit na ráz.

Doufáme, že tenhle pár si brzo pořídí prcky. Sofia je kus a Joe ostatně taky. Aspoň ve filmu Magic Mike XXL  to rozjel parádně. Bez kalhot! 

Libor Podmol

Exhibuje na Highjumpu

V hříměždickém lomu lítá světová hvězda

Natalia Bondareva , dnes z Městská knihovna, Praha

Highjump 2015 Instagram

Do Hříměždického lomu dorazila světová hvězda ve freestyle motocrossu, Libor Podmol (31). Mrkněte jak lítá vzduchem nebo radši doražte, Highjump trvá celý tento víkend a nese se ve znamení adrenalinových skoků. 

Arianny Celeste

Ring girl na MMA

Buduje si slávu na Instagramu

Lola Králová , dnes z Starbucks Palladium

Sexy bitch

Na tom videu vypadá ještě líp! Instagram

U nás je MMA zatím stále ještě bojový sport v plenkách. Za velkou louží jeden z nejsledovanějších sportů vůbec – UFC. A víte proč? Viděli jste někdy jejich ring girls? Arianny Celeste je příkladem dokonalé sexy bitch. Modelka a blázen do sportu se vám moc ráda představí. Je to prostě z ch hotties, které stojí za povšimnutí, nemyslíte? 

Kurt Cobain

Prý byl zavražděn

Pozůstalí odmítají případ otevírat

Lola Králová , včera z Cafe~Cafe

Wow!

Cover main photo kurt2
Rodina Cobainova Instagram/Bomba.cz

Kolem rodiny Kurta Cobaina nebylo o skandály nikdy nouze. Už je to 20 let od jeho smrti a stále plní titulky novin. Kromě nedávno vypuštěného dokumentu o životě Kurta Cobaina, tu máme další třešničku na dortu.

Soud v Seattleu obdržel žalobu, kterou tisková asociace požaduje rozpečetění fotografií z místa činu. Prý mohou prokázat, že nešlo o sebevraždu, ale VRAŽDU! Soudce tudíž tlačí na dceru Frances Bean Cobain a vdovu Courtney Love, aby rozpečetění povolily. 

Ty se však brání zuby nehty, aby zůstalo vše tak jak je. Frances napsala soudu dopis, kde žádá, aby fotografie tisku nebyly propůjčeny. Už tak zažila spoustu emocionálního stresu ohledně smrti svého otce a zveřejnění snímků by jí způsobil nesnesitelnou bolest.

Jde jen o nechutný lov po skandálu nebo na svobodě běhá VRAH? Soudce rozhodne dnes, zda se bude případem zabývat či nikoliv.

Monika Marešová

Dovolená na přehradě

A Leoš vydělává

Lola Králová , včera z Kino Světozor

Cover main photo monika kol
Monika Marešová je úspěšná sportovkyně Facebook

Leoš si užil dovolenou se svou novou přítelkyní Monikou Koblížkovou, jak všichni víme, a nechal tam majlant! 

Jeho manželka zvolila levnější variantu a vydala se s klukama na přehradu, kde si užívají jízdu na vodních lyžích. A pozor, není to jenom pro srandu!

"Po více jak 20-ti letech jsem si zazávodila. Byla jsem pekelně nervózní! Ale stálo to za to! Zadařilo se a nominace na Mistrovství republiky (kategorie nad 35let) je v kapse!!! Jupíííi"

Jelikož je ale Leoš pracovitý chlap, o víkendu uvádí Sázavafest a na podzim si zatančí ve StarDance, tak si určitě i manželka Monika brzy vyjede někam k moři.

Victoria's Angels

Hlásí další přírustky

Vybírat budou z modelek plus size

Viktorie Milotová , včera z Můj šálek kávy

Konečně!

Takhle to vypadá, když modelka v podprsence něco fakt má Instagram

Andílci jsou v poslední době  kritizovaní. Docela dost lidí nadzvedla jejich kampaň "Perfekt Body". Tam se ukázaly všechny hubené modelky a problém byl na světě. Tohle tělo že má být perfektní vzor pro všechny ženy? To teda ne! Dove udělalo svoji proti kampaň s ženami normálních proporcí a  andílci upadly v nemilost.

Bylo potřeba svolat krizový management! A na co po řadě bezesných nocí přišli?  Řady hubených modelek doplní i nějaké i plus size modelky, tedy tak trochu baculky. Ve hře jsou dvě krásky - Candice Huffine a Ashley Graham. Líbí se nám obě! Ostatně, podívejte se na ně taky! 

Xena

Po letech první selfíčko s Gabrielou!

Jak to bude s dalším natáčením

Martina Pašingerová , včera z Potrefená husa

Bojovnice!

Cover main photo exena
Lucy a Renee zase spolu. Instagram

Před nedávnem někdo vypustil do světa drb o tom, že se bude natáčet remake Xeny. Za pár hodin ale bohužel nadšené fanoušky Lucy zchladila. Prý se omlouvá, ale do světa se dostala nepodložená informace. A naše sny o princezně bojovnici v koženém oblečku se rozplynuly jako mraky nad Olympem.

Nicméně fanoušci ještě nemusí házet šakram do žita! Lucy se po letech vyfotila s Renéé alias Gabrielou. Možná, že se přeci jenom něco peče! Žádné nové herečky nechceme, když Xena, tak ve starém dobrém složení! 

Mohlo by tě zajímat