Poslední Bomby

Zdeněk Macura

Náš paletový král jako přistěhovalec: Noční směny a stesk!

Žádá o povolení k pouličnímu prodeji hraček

Olga Path Štiplová , před hodinou @ Starbucks Muzeum

česká celebrita na Západě

Cover main photo 11101920 10203736658769278 4835881059570854873 n
Zítra si Zdeněk dojde na anglické úřady a pak teprve Londýňané uvid! Facebook

Nedávno jsme vás informovali jako první o tom, že Zdeněk Macura, bojovník za práva žen a týraných osob, se hodlá v Anglii prosadit jako prodavač tradičních českých dřevěných hraček. Jak jeho pouť pokračuje? Plán se pomalu rýsuje: "Tak dnes jdu na další noční směnu. Pocity ze včerejška: práce je trošku fyzicky náročnější, člověk si jen tak nesedne, ale beru to jako možnost shodit nějaké to kilo a ještě dostat zaplaceno. Myslím, že si zvyknu. Zajímavost ze včerejška: dala se se mnou do řeči jedna paní z Africké Nigérie, která tam dělala v kantýně za pokladnou a říká, že si sice tady vydělá víc, ale musí za hodně věcí platit a celkově je tu více stresu a že se chce vrátit zpět do Nigérie, jinými slovy, že tu štěstí nenašla," svěřil se Zděnek s postřehy dalších přistěhovalců, žijících na Britských ostrovech.

"Zítra jdu na místní úřad dát žádost na pouliční prodej dřevěných hraček, tak uvidíme," doufá však Macura stále v lepší zítřky, ostatně jako zbytek další populace, hlavně té české.

Jiří Macháček

Jestli si nevypnete v kině mobil, uškrtí vás!

Natočil nový film. S Vojtou Dykem

Martina Pašingerová , před hodinou @ Starbucks Muzeum

Drama!

Jiří jako drsný agent FBI Food a Vojta jako mladý policejní elév. Falcon

Na podzim přijde do kin nový český film ve stylu kultovních českých snímků Adéla ještě nevečeřela nebo Tajemství hradu v Karpatech. Jmenuje se Wilsonov a namísto elegánů, jako byl Michal Dočolomanský nebo Miloš Kopecký, počítejte s trhlým Jiřím Macháčkem. Ten vás totiž bude chtít nemilosrdně přiškrtit, i když jste stará paní (což samozřejmě nejste!). Aspoň tedy podle sympaticky šílené první ukázky, která žádá diváky v kině o vypnutí jejich mobilů. Sekundovat mu u toho bude Vojta Dyk. A když je tam Macháček, tak kde je Táňa Vilhelmová a Aňa Geislerová? No kde?! To je, panečku, detektivní zápletka!

Cristiano Ronaldo

Jeho bývalka Irina je zapomenuta. Teď randí s touhle kočkou

S Alessiou Tedeschi měl už několik dostaveníček

Martina Pašingerová , dnes @ Z postele

Krásné děti zaručeny!

Cover main photo holka.kolaz
"Tohle je moje holka a je to kus," jakoby se chlubil Ronaldo! Instagram

Pět měsíců. Tak dlouho vydržel být fotbalový bůh Ronaldo singl. Zatímco jeho bývalka Irina Shayk si našla za kopálistu náhradu už před pár týdny, Ronaldo čekal trochu déle. Ale to čekání stálo za to. V Madridu byl viděn s italskou modelkou Alessiou a prý ji sbalil. Vy možná zvete holky na sbírku motýlů, bohatý fotbalista ji pozval na vyprodaný zápas, kde hrál. Poté spolu podle Daily Mailu strávili romantickou noc. Touhle dobou se oba nachází v Monaku. Ona šla na Grand Prix, on jako model pózuje s Carou Delevingne. Svůj vztah zatím oficiálně nepotvrdili, ale my vám říkáme, že je to jenom otázka času!

Marek Vít

FC Barcelona: Žádný Marek Vít s námi nepracuje!

James Zahrádka , včera @ Bluelight

Pohádka skončila

Cover main photo marekvit2
Na Camp Nou nikoho jménem Marek Vít neznají Facebook

Nad "vrcholným" top executive manažerem FC Barcelona Markem Vítem, který má určitě heliport uprostřed trávníku Camp Nou a spal s Lionelem Messim, spadla klec! Exkluzivně jsme totiž zjistili, že žádným vrcholným top executive manažerem FC Barcelona není! Šlo to úplně jednoduše: prostě jsme do klubu napsali e-mailovou zprávu (!), zda pro něj Vít skutečně pracuje jako "manažer Barcelony", když to tak rád rozhlašuje. Z klubu nám okamžitě odepsali, že děkují za zprávu, a že pro ně Vít fakt nepracuje.

Komentáře od celebrit

Mini article img 4833

Spadla klec! :)))

Robin Raszka

Pohádka dnes skončila. Spousta neuvěřitelných historek, jako třeba svatba u Andrése Iniesty na jeho vinařství s Messim jako svědkem? To bychom možná nevymysleli ani my, všechna čest, Marku!

S FC Barcelona jsme i nadále v intenzivním e-mailovém spojení, na jejich přání se jim snažíme celé Vítovo fabulování "přeložit" plus zkoumáme, jak se tam Vít vůbec dostal. Zůstaňte s námi!

Jaromír Jágr

Pomozte mu se šatníkem! Dokola nosí jedno triko

Zoufale prosíme všechny ženy a dívky

Martina Pašingerová , včera @ Z kanclu

Velká lidská tragédie

Cover main photo jagr hlavni
Na začátku mistrovství i po jeho konci nosí Jaromír stále to samé triko. Facebook

Hoteliér a hokejový bůh Jarda Jágr sice zvládá bruslení a tříhodinovou konverzaci se zadanými misskami na jedničku, ale to oblečení je bída. Už dříve jsme upozorňovali na tristní tričko s americkou vlajkou, které nosil během mistrovství, a teď? Má ho zase!? To si jich koupil rovnou sedm, aby každý den mohl nosit to samé? Jsme zoufalí. Nepředvedl se ani během závodů s nároďákem. Na každou společenskou událost totiž zásadně nosil jenom bílou košili. A teď zase to úděsné tričko. To mu nemůže pomoct ani jeho neteř a módní blogerka Pavlína? Dlouhé články o nových sandálech napsat umí, ale pomoct strejdovi? To ne. Jinak voláme bejvalku Innu, přítomku Lucii nebo aspoň, ať nežerem, Mama Jagr. Někdo už proboha zakročte!  

B. B. King

Zvrat ve vyšetřování smrti bluesové legendy

Nebyla to náhoda. Mluví se o otravě

Martina Pašingerová , včera @ Cafe~Cafe

Síla!

Cover main photo profimedia 0016990622
Kde je pravda? Profimedia

B. B. King byl otráven svými spolupracovníky. Aspoň to tvrdí jeho dvě dcery. Konkrétně obviňují LaVerne Toneyho a Myrona Johnsona. Ti měli podat nemocnému kytaristovi "neznámou tekutinu", aby uspíšili jeho odchod. Legendární bluesový král už přitom 20 let trpěl cukrovkou a poslední dny trávil v péči lékařů na nemocničním lůžku. Zemřel ve spánku. Karen Williams a Patty King ale tvrdí, že je v posledních chvílích otcova života nechtěli do nemocnice pustit. Smrt jejich otce prý byla plánovaná vražda. Doktoři se brání, k pochybení z jejich strany prý nedošlo. Důvod Kingovy smrti se bude ale znovu prošetřovat.