Poslední Bomby

Tereza Kerndlová

Servíruje jídlo jako bohyně

Dokonalá manželka

Lola Králová , právě teď z Café Savoy

Cover mini magick20150831 9682 1liguhk
Terezka je šikovná holka, uvařila svému muži Spaghetti Aglio Olio Instagram

Odhalili jsme tajemství Terezy Kerndlové (28) na dokonalé manželství. Naučila se vařit a servírovat jídlo svému muži jako bohyně.

V neděli vyšlo vaření obědu na zpěvačku a ta se s tím poprala přímo božsky. Nejen, že uvařila italskou specialitu Spaghetti Aglio Olio, ale servírovala je svému muži jen v saténovém župánku. Velmi rafinované! Nám je jasné, že při tomhle pohledu nemá René chuť jen na ty navařené mňamky!

Tahle mladá kočička se velmi rychle naučila (nejspíš odkoukala od maminky), že chlap nesmí mít nikdy hlad a když u servírování bude žena vypadat upraveně, nemůže se stát, že by muži nechutnalo.

Bar Refaeli

Bitka s bráchou

Běžná sourozenecká láska

Anna Tréglová , včera z Cafe~Cafe

UPS!

Cover mini magick20150831 15 cqrfvz
Mladší bráška Dor Instagram

Bar Refaeli (30) zmlátila mladšího bráchu a on jí to vrátil. No dobře, kecáme, je to práce maskérů. Dor je v boxerském prostředí jako doma a rozhodně by se takové holčičí ráně vyhnul raz dva. Tahle dvojka zase jen něco fotí a na instáči to jen hrotí, aby nás vystrašili.

Jiří Mádl

Natočil 4 filmy a jel si odpočinout na Island

S čistou hlavou zpět

Viktorie Milotová , včera z Můj šálek kávy

Jako Viking!

Cover main photo jirka1
Jirka a jeho chlupaté fanynky. Facebook

Jirka si potřeboval vyčistit hlavu. Sbalil krosnu, kámoše a vyrazil na obdivovat krásy ledového ostrova.

"Krásy Islandu. Jsem zpět, plnej sil."

Po tom pracovním maratonu to byla fakt zasloužená dovolená. Navíc Island je touhle dobou fakt bomba! Příjemných 11 stupňů, výlety na ledovce, plavby s výhledem na velryby, (pokud je tam domácí zrovna neloví) vodopády, gejzíry… Prostě všechno na pár týdnů ožije, než zase přijde sníh a zakryje ostrov na několik dalších měsíců.

Nejradši byste jeli s Jirkou, co? Ale nemusíte litovat. Až do konce roku ho uvidíte v kinech nebo televizi. V říjnu přijdou do sálu Celebrity s. r. o. Film o zákulisí natáčení nekonečného seriálu. S Jirkou si tam zahraje Vilma Cibulková a Lenka Horváthová.

V televizní se můžete v prosinci těšit na Správnej dres, kde si, POZOR, zahraje i Taťána Kuchařová v roli dokonalé manželky hokejisty. To vypadá slibně.

Jirka nemůže chybět ani ve filmu jeho kamaráda Vojty Kotka s názvem Padesátka. Ta si udělala promo už ve Varech a do kin přijde v prosinci. Předvánoční čas bude patřit Jirkovi. S Ivanem Trojanem se objeví v pohádce Věneček.

Wow, tak to je fakt pořádnej zápřah! 

Olga Lounová

Měla nehodu!

Z auta zůstaly jenom plechy

Martina Pašingerová , včera z Lokál Dlouhá

To je pech!

Cover main photo olga kol
Olga může autíčku udělat pápá Profimedia, Facebook

Chudák Olga. Před pár měsíci ji vybouchnul seminář o cestě za úspěchem, teď zase auto.

S parťákem Richardem to rozjeli na Barum rally, dlouho drželi dobré pozice, ale do cíle nedojeli. Svoje Mitsubishi "zaparkovali" mezi betonové desky a trámy. Doslova kůlnička na dříví. Ač auto skončilo na kapotě a postupně z něj odpadávaly plechy, Olga i Richard jsou v pořádku.

" 2 kilometry před cílem, škoda, ale jeli jsme o první místo s Stratieva Ekaterina, která jezdí Evropu. Vedli jsme před ní o 7 vteřin, tak jsme si to chtěli udržet. Bohužel po nehodě posádky před námi bylo více bordelu na cestě, než jsem čekala a už už jsme se vezli. Po 5 letech závodění, první velká rána, jsem ráda, že jsme zdraví," zhodnotila Olga.

Pohodovou jízdu neměl minule ani její kolega Dan. A to přitom oba mají takové krásné runové bundy! 

2015 MTV Video Music Awards

Souhrn nejbizarnějších momentů z předávání cen

Kanye West prezidentem, slzy Justina Biebra a víc

Natalia Bondareva , včera z Lokál Dlouhá

Cover main photo ea49c6b4b6cde8a94c46ab571714b2e27cfd6fd0 Loading
Ani my tuhle kandidaturu nechápeme, Kanye..to jsi zase jednou něco vypustil. US weekly

MTV VMA 2015 se navždy zapíše do historie jako noc, kdy Kanye West deklaroval jeho kandidaturu na prezidenta v roce 2020. Ale to není všechno, nedělní noc nabídla další bizarní momenty o které rozhodně nesmíte přijít: 

1. Zmateni jsme byli ze společného vystoupení Taylor Swift (25) a Nicki Minaj (32).
Poté, co se poslední měsíc zpěvačky celkem slušně hádaly na sociálních sítích (twitteru), spolu na VMA 2015 vytoupily. ??? Tohle nikdo nepochopil.

2. Překvapená byla Miley Cyrus (22), když ji rapperka Nicki Minaj nazvala děvkou ve svém proslovu, a to v přímém přenosu.
I přesto se Miley zachovala jako profesionálka a vyšla z celé události jako rozumná hvězda. Tohle si určitě budeme pamatovat při psaní dalších článků a dáme to věčně nahý Cyrus k dobru.

3. Dojati jsme rozhodně byli, když se Justin Bieber (21) rozbrečel během svého vystoupení na jevišti.
Mikrofonem si málem vypíchl oko, chudáček.

BRAVO!

Rita Ora

Předvedla černou labuť

V šatech od Very Wang

Natalia Bondareva , včera z Lokál Dlouhá

Byla z šatů tak nadšená, že s nima vymetla v backstage podlahu. Instagram

Návrhářka Vera Wang půjčila Ritě šaty, které připomínají černou labuť. Ta v nich na předávání cen MVA (MTV Video Music Awards) vypadala nejen dobře, ale cítila se jako krásná labuť. Proto jak mohla, tak tančila. 

Komentáře od celebrit

Mini article main photo 11311449 426321447492646 1903623392 n

Když máte chvilku jen pro sebe, zatančíte si boogie.

Rita Ora

Šaty od Very Wang si užívala i Jessica Parker (50) ve filmu Sex ve městě. Dokonce se v nich mohla i vdát, kdyby Pan Božský dorazil na jejich svatbu. 

Lucie Vondráčková

V říjnu přiletí do Česka!

Konečně uvidíme malého Adama!

Martina Pašingerová , včera z Starbucks Muzeum

Jupí!

Cover main photo lucka lep
Lucka se nám pochlubila další pracovní fotkou Facebook

Lucka nám toho po narození syna Adama moc neprozradila. Teď se konečně zase trošku rozpovídala na svém FB. Dokončila dabing animovaného filmu a fanouškům slíbila, že se na ně těší na natáčení v Plzni.

Strhla se vlna otázek, kdy Lucka do své rodné hroudy zase dorazí. "V Plzni budu v říjnu:)"

No a my doufáme, že dorazí i se syny. Malého Adama ještě po porodu neukázala a s fotkami Matyáše taky šetří. Po všech těch zkušenostech s chůvami (zdravíme Bena Afflecka) by prostě na žádnou "nanny" spoléhat neměla.

Tak na podzim přejeme Lucce z Kanady šťastnou cestu! 

Kanye West

Bude kandidovat na prezidenta!

V roce 2020 se Amerika otřese v základech

Viktorie Milotová , včera z Hlavní nádraží

Bože chraň!

Hrdá Kim sleduje pana prezidenta Instagram

"Když může Donald, můžu i já," řekl si Kanye před cenami Video Music Awards vysílanými o víkendu na MTV.

Nejblíž politice byl Kanye v době, kdy se vecpal na selfíčko s Hilary Clinton. Tohle setkání ho tak inspirovalo, že během svého desetiminutového proslovu stihnul i oznámit kandidaturu na prezidenta v roce 2020. Jinak se na jevišti pořád držel za hlavu a asi tak 406x řekl "bro".

Možná bude mít Amerika za pět let druhého černého prezidenta. Z Kim by byla první dáma jako hrom. Umíte si třeba představit, že by v nějakém salónku popíjela čaj s Ivanou Zemanovou? A Kanye by mezitím s Milošem besedoval ve Španělském sále? Bomba!

Každopádně tenhle večer byl ve znamení samých bizarností. Třeba si musíte přečíst, jak Nicki Minaj řekla Miley do obličeje, že je "bitch". 

Nicki Minaj

Nazvala Miley Cyrus bitch v přímém přenosu

Předávání cen VMA 2015 bylo plodné nejen na hudbu

Natalia Bondareva , včera z Starbucks Palladium

YOU BITCH!

Cover main photo nicki Loading
Rapperka to v televizi pěkně přepískla US Weekly

Letošní předávání cen VMA 2015 mělo opět co nabídnout, a to nejen hudebně. O nejedno pozdvižení se postarala prdelatá Nicki Minaj (32), když se při přebírání ceny pustila do nadávek na adresu Miley Cyrus (22). A nebrala si servítky. Poté, co poděkovala fanouškům a pastorovi, zaznělo do sálu: "A teď zpátky k té bitch, která o mě mluví v tisku. Nehraj si se mnou, děvko!"  

Miley reagovala nečekaně jako profík: "Hele, my všichni jsme v tomto odvětví a my všichni děláme rozhovory, kde občas zazní nějaký ten shit." a poslala z jeviště jízlivou gratulaci “Nicki, congratuf-klations.”

To nebyl jediný fail, který Nicki předvedla. Když si šla pro cenu za nejlepší Hip Hop music video za její hit Anaconda, úplně ignorovala BFF gesto Taylor Swift (25). Prostě si šla pro svou cenu na pódium a nikdo jí v ten moment nezajímal. A to s Taylor Swift tu noc vystupovaly, což překvapilo nejednoho v sálu, ale i fanoušky.

Letošní ročník VMA rapperka Nicki rozhodně nedala s nadhledem a bod získává nestydatá Miley Cyrus.

Aneta Vígnerová

Už cepuje modelky na Fashion Week

Dneska to vypukne!

Viktorie Milotová , včera z Starbucks Palladium

Levá, pravá!

Aneta a její fashion dny. Instagram

Je vyprodáno! Lístky na pražský Fashion Week zmizely ještě pár dní před začátkem celé akce. Česká metropole bude na týden stylová. Asi ne tak, jako Paříž nebo New York, ale aspoň něco.

Na módní akci si brousí zuby i modelky. Jednou z nich bude i Aneta Vígnerová, která dokonce dostala na starost mladá děvčata.

Takto jsem začínala a dnes na druhé straně

model camp a holky sikulky @praguefashionweeknerova

Tak hlavně, ať jim to na tom mole šlape! 

Mohlo by tě zajímat