Poslední Bomby

Ben Affleck

Chtěl utajit dědu otrokáře

No, nepovedlo se

Viktorie Milotová , právě teď @ Bluelight

Rodinu si nevybíráš

Cover main photo ben kol 2
Černý muž pod bičem otrokáře žil...

Představte si, že jste hollywoodská hvězda první kategorie. Bojujete za lidská práva, chodíte na konference, brojíte proti nespravedlnosti a tak vůbec. No a pak na nás v televizi chtějí vytáhnout, že někdo z vašich předků ještě pár lety práskal otrokům bičem nad hlavou kdesi na plantáži bavlny. To není zrovna úplně nejlepší reklama. Přesně to se stalo tady budoucímu Batmanovi Benovi (42).

Chlapci z WikiLeaks měli nedávno zase svůj den a hackli Sony všechna data. Mezi tisíci dokumentů byla i emailová konverzace Bena a tvůrci pořadu Finding Your Roots (Najdi svoje kořeny). Scénaristi se už těšili, jak si s hercem na tohle téma hezky popovídají, ale narazili. Ben chtěl nechat svoje kořeny zakopány hluboko pod zemí. Ani se nedivíme. Znáte to, povídání o vašich příbuzných prostě vždycky končí trapasem.

Dan Bilzerian

Donutí vás osahávat obrazovku a matlat!

Ano, jsou tu fotky jeho holek

Pavlina Machoninová , včera @ Bluelight

Dan má pohodlíčko

Cover main photo gallery bilzerian2
Zajímalo by nás, co si povídají Instagram

Ne, v Americe byste žít nechtěli. Proč? Protože byste museli být pořád jak na trní, že se někde objeví playboy a boháč Dan (34) a ukradne vám holku! Stejně tak, jako se to stalo partnerům holek v naší galerii, které vyfotil právě Bilzerian. Portréty do babiččina rodinného alba to úplně nejsou, jsou to spíš zadky, abychom byli tedy úplně přesní. Nedávno jsme vám totiž přinesli výběr nejlepších prsou z jeho Instagramu, teď však musíme v rámci vyváženosti obrátit kormidlo. Rovné šance a tak. Kochejte se, děti.

Aydian Dowling

Trans kluk a jeho bicáky - plus pochopitelně sixpack

Podívejte se na něj. A pak na sebe

Jakub Topol , včera @ Kino Světozor

MÍŘÍ NA OBÁLKU MUŽSKÉHO ČASOPISU

Cover main photo transka4
Aydian je prostě HOT Facebook

Sedmadvacetiletý vlogger, model a bojovník za práva transgender lidí Aydian Dowling (27) se narodil jako dívka. Přesto teď míří na obálku časopisu Men’s Health. Když se na něj podíváte, pochopíte. Aydian prý posiluje pětkrát týdně - výsledkem je sixpack, za který by se nemusel stydět ani... Adam Levine z Maroon 5! Právě jako tahle hvězdy se teď nechal Aydan nafotit - vy se můžete rozhodovat, kam s očima. K plánované obálce Men’s Health Dowling řekl, že je vždycky cool, když někdo chce transgender lidi začlenit do normálního života. 

Komentáře od celebrit

Mini article main photo jaro slvik 02 360

On je akože bradate svalnaté dievča ???!!!??

Jaro Slávik
hudební producent

Justin Bieber

Oplodnil Selenu i Miley

A stoprocentně najednou!

Viktorie Milotová , předevčírem @ Z postele

To je kanec!

Cover main photo bieberfotrik
To dítě by bylo nesporně geniální po rodičích Instagram

Napětí mezi Miley Cyrus (22) a bývalkou Justina Biebera Selena Gomez (22) se vždycky dalo krájet. Teď ho už ale nerozkrojíte ani cirkulárkou. Selena prý zjistila, že Justin během jedné z jejich vztahových pauz prostě, promiňte nám ten výraz, naštěkal do boudy právě nemesis Miley. A úspěšně. Pak ale začal vyšilovat, že dítě by oběma zpěvákům zničilo kariéry a Miley šla na potrat.

Udělala tedy to samé jako Selena, která měla s Justinem otěhotnět někdy v roce 2012. Bieberova bývalka teď každopádně ze všeho viní Miley a prý řekla, že Justina určitě svedla. Zbytek si přečtete v Bravíčku, my budeme každopádně čekat na pořádně výživný cat fight. Vyšrábané oči, vyrvané paruky a roztrhané bikinky, přesně, jak to máme rádi. O vítězce samozřejmě nerozhodne nikdo jiný než Naomi Campbell.

Andrea Verešová

Nezbylo na první třídu?

Hořký konec výletu do Dubaje

Adam P. Novák , předevčírem @ Bluelight

Následující záběry jsou drastické

Cover main photo vereska
Ano, případ už vyšetřuje Kriminálka Plzeň Instagram

Karma skutečně funguje! Nedávno jsme psali, že Andrea Verešová (34) má ve Špindlu celý svah pro sebe a nemusí čekat frontu. A teď se jí to vrátilo. Když se pozorně podíváte na fotku, zjistíte, že na výletě v Dubaji asi utratila tolik peněz, že zpátky musela letět economy třídou. Ano, tam, kde si například nelze natáhnout nohy. Andrea nás tím svahem pro sebe malinko naštvala, musíme si ale přiznat, že až takhle přísný trest bychom jí tedy nepřáli. Andrea již nicméně na Instagram nahrála fotku, kde si po příletu užívá šálek zeleného čaje. Jaká úleva!

Víťa Vávra

Idol 80. let zažívá monstrózní comeback

A je to snad silnější, než tehdy

Ivona Kratochvílová , předevčírem @ Cafe~Cafe

Selfíčko s Vávrou

Cover main photo vavra
Tohle nemá jen tak někdo. Popravdě, nemá to nikdo Bomba.cz

Marek Greger, šéf pražského klubu Retro, v němž včera oslavil své čtyřicáté narozeniny. Nechci tvrdit, že mám úplné vzpomínky na celý večer, ale jednu jsem v mobilu objevila - a hned se mi vybavilo, že Víťa tam zpíval svoje klasické hity (Jak svět přichází o básníky, Citrónová holka). A bylo to strhující.