Poslední Bomby

Michaela Ochotská

Andrého vzala do fitka

Musí být ve formě!

Martina Pašingerová , právě teď z Kino Světozor

Workout!

Míša dře, André se baví Instagram

Míša se vrací do formy. Zdárně jí v tom pomáhá syn André, kterého vzala do fitka. Donutil maminku dělat sedy lehy i posilovat zadek. Zdědil sportovní nadání po tatínkovi, jinak to ani nejde.

Naše zkušenost s podobnými videi říká, že Míše se teď dostane dvou různých reakcí. Jedna skupina ji bude podporovat a fandit. V druhé skupině se objeví maminky, které budou tvrdit, že na kilech po porodu není nic špatného a bývala moderátorka dává čerstvým matkám špatný příklad. Tak se necháme překvapit, kdo hádku vyhraje. 

Janice Dickinson

Šílená alergická reakce

Modelka měla obličej jako balón a černou ruku!

Lola Králová , před hodinou z Sokolovna

Ufff!

Chudák Janice se nafoukl obličej ještě víc než po botoxu! Instagram, Reprofoto Youtube

Bývalá supermodelka se účastní britského Big Brothera a moc to nedává.

Ráda šokuje a moc přátel si zrovna neudělala. Teď se jí to ale vrátilo a se vším všudy! Bodnul jí nějaký ten hmyzák a vyvolal šílenou alergickou reakci.

Janice se s panikou svěřila štábu, ten jí nejprve řekl, ať je v klidu a pravidelně dýchá. To jí ale zrovna nepomohlo. Začala jí otékat a černat ruka. Za pár vteřin se už začala dusit a nakonec spadla z gauče. Proč ten týpek vedle ní jenom tak čuměl, a nic neuděl, je záhada.

 Nakonec byla odvezena i do nemocnice. Snad vše zvládne a do reality show se vrátí. To by byli diváci jinak celkem ochuzeni!

Žaneta Hučíková

Modelka v letadla ztropila scénu kvůli kočce

Facka letušce, nouzové přistání, stíhačky

Martina Pašingerová , před hodinou z Sokolovna

Z Las Vegas do Frankfurtu

Cover main photo ko ka kol
"Chovala se jak smyslů zbavená," komentovali spolucestující. Facebook, Twitter

Monika (34) cestovala ze Států do zpátky do Čech a asi nechtěla platit za svého mazlíčka. Nevíme jak se jí podařilo přes kontroly propašovat mourka až na palubu, ale nakonec se dostal až na její sedadlo. Jenomže chlupaté tajemství dlouho neutajila. Letuška za ní přišla s tím, že číču zavře na záchod. V ten moment Monice hráblo a začala si myslet, že je jako agent Tom Cruise na své Mission Impossible.

Místo domluvy letušku praštila. Začala řvát, že je drsná mafiánka a letadlo zničí, pokud jí kočku nevrátí. Jasně, vyhrožovat likvidací stroje je přesně to, jak dosáhnout svého. Zvlášť v Americe. Takže místo směr Frankfurt to pilot vzal přes Denver a pro jistotu si nechal přidělit ještě dvě stíhačky, které let doprovodily. Kvůli Monice tam muselo 250 lidí čekat na další spoj několik dlouhých hodin. Modelka už je vazbě. Její kočku se právě pokoušíme kontaktovat ohledně vyjádření. 

Monika Absolonová

Ze zpěvačky modelkou

To bude kampaň jako lusk!

Viktorie Milotová , před hodinou z Lokál Dlouhá

Sladké!

Cover main photo moni kol
Budoucí maminka před objektivem a za ním Facebook

Monika s rostoucím bříškem musela postupně zrušit zpívání v muzikálech, ale její tvář nikam nezmizela. Naopak. Stala se modelkou a brzy ji uvidíte v kampani na kočárky.

Už teď její fanoušci ví, v čem bude vozit svého prcka. I když výběr vhodného kočárku se skoro změnil v rodinný konflikt. "Ja chci cernej, Tomas zelenej, mamka bilej nebo zrzavej... Uvidime. Stejne byt doma nesmi... Tak je jeste cas!" vysvětluje Moni.

Monika svoje těhotenství komentuje vtipně a posílá svoje aktuální fotky. "Dvojcata fakt necekam:)))" vzkazuje u nejnovějšího snímku. 

Mel B

Pod slunečními brýlemi skrývá opravdu ošklivou vyrážku

Nesundala je ani při natáčení Amerika má talent

Natalia Bondareva , dnes z Starbucks Muzeum

Cover main photo melb
Nepěkný zánět spojivek. Instagram

Mel B (40) přišla na natáčení Amerika má talent ve slunečních brýlích a za žádných okolností je nesundala. A tak jsme pátrali, co se jí stalo. 

Spice girl, která je porotkyní této soutěže, trápil zánět spojivek, který doprovázela nepěkná a bolestivá vyrážka. Na doporučení lékaře tedy nasadila sluneční brýle, a to i na natáčení. No, člověk by řekl, že přišla pod vlivem a ona to byla vyrážka!

 

Robert Rosenberg

Otevírá školu sexu

Můžete se ho zeptat na cokoliv!

Martina Pašingerová , dnes z Hlavní nádraží

Pěkný!

Robert toho o sexu ví hodně a nebojí se odpovědět. Facebook

Robert otevřel svůj poklopec i duši všem zvídavým dotazům.

S klidem mu můžete posílat svoje otázky ohledně délky, šířky, tvrdosti, vlhkosti, vytrvalosti, zarudlosti… A on bez mrknutí oka fundovaně odpoví. Kdo jiný by také měl radit ohledně sexu.

Plzák je mrtev, ať žije Rosenberg!

Jeho škola sexu bude prostě bombastická záležitost! Protože Robert ví o sexu hodně. A nemusí se ani ptát. Tak šup, šup. Přestaňte se stydět a začněte smolit dotazy. Na ty první už odborně odpovídá ve videu. 

Paris Hilton

Pro postižené děti uspořádala party na Ibize

Peníze se do kasiček kutálely rychlostí zvuku

Lola Králová , dnes z Starbucks Palladium

Paris Hilton (34) se jednoho dne na Ibize nudila a tak navštívila místní centrum pro postižené děti. Příběhy těch prcků se jí natolik dotkly, že se rozhodla s tím něco udělat!

Slavná dědička a nyní DJka se tedy rozhodla jít s kůží na trh a vydělat dětem nějakou to kačku. A co umí líp než uspořádat party? Nic! A ze svého taky rozdávat nehodlá.

Navlíkla se do své oblíbené růžové, vzala kočičí ouška, srdíčkové brýle a uspořádala v oblíbeném klubu Amnesia dětskou party. Samozřejmě to byla party v jejím stylu.. kanón naplněný pěnou, všude balónky a hoooodně třpytek.

Peníze pro děti se do pokladničky kutálely po melounech. Nakonec totiž na postižené děti vydělala 100.000 doláčů tj. 2.4 milionů korun českých!

Je to prostě hodná holka!

2015 MTV Video Music Awards

Módní výstřelky na předávání hudebních cen

Některé kreace musíte vidět!

Anna Tréglová , dnes z Postele

Miley je vítězka jako vždycky. Instagram

MTV Video Music Awards se v neděli neobešlo bez skandálů, ale o tom jsme už psali. Nyní přinášíme fotogalerii nejlepších módních kreací!  

Bez spodního prádla se objevila modelka Chrissy Teigen, rapperka Nicki Minaj (32), popová diva Britney Spears (33) a kdo jiný než Miley Cyrus (22).

Vlasům stále ještě vládne barevná vlna, takže mimo odhalených zadků jsme mohli vidět: duhové číro Frankie Grande, růžového Jokera Jareda Leto (43) nebo fialovou punkerku Kelly Osbourne (30)

Odvážně oblečená dorazila Amber Rose (31), která se nebála na svůj oděv napsat, co si o tomhle průmyslu myslí. 

Hlavní cenu získává lentilka Cyrus, která by nejraději dorazila nahá, ale nemůže, protože na MTV kanál se koukají teenageři! 


 

Lucie Bílá

Je z ní teta!

Miminko už je na Facebooku

Martina Pašingerová , včera z Cafe~Cafe

Roztomilé!

Cover main photo lucka kol
Lucie Káju hned vyfotila! Facebook

Z Lucie se v úterý odpoledne stala hrdá teta. Přítelkyně jejího bratra Karla porodila Karla juniora. Čerstvá maminka Adéla je pořádku a Slavice štěstím bez sebe. Chvíli po porodu se musela hned pochlubit na Facebooku. 

"Jsem teta! Náš Karlíček se narodil před pár minutami a má tři a půl kila. Srdce se mi tetelí radostí.  Mám laskavé povolení maminky Adélky a tatínka Káji podělit se s vámi o naše děťátko. ❤"

Z redakce přejeme Karlovi jenom to nejlepší a ač jsme dneska popíjet nechtěli, tak na jeho zdraví si pro jistotu připijeme! 

Celebrity v gypsy stylu

Takhle se vystrojily na párty

Martina Pašingerová , včera z Kino Světozor

Stylově!

Cover main photo gy15
Gypsy chválí Agátě outfit. Co jiného Facebook

V centru Prahy se zase juchalo. Jeden podnik uspořádal párty v cikánském stylu a hvězdičky se tam jenom hrnuly. Na někom vypadal outfit plný krajek, šátků a šperků úplně přirozeně (gratulujeme, Agáto), někdo se na dress code vykašlal (zrovna zpěvák Gypsy). Pravda, on se na gypsy párty tolik strojit nemusí.

Z herců dorazil třeba Agátin manžel Jakub, který se objektivů opět tvářil strašně intelektuálně a zvolil poměrně nudnou černo-šedou kombinaci oblečení. Zpěváky reprezentovala Míša Nosková, ale ta chodí na úplně každý večírek, tudíž není překvapení, že se objevila i tady. Kdo si ale na párty lebedil, byl muzikálový zpěvák Marián Vojtko, který zapadl nejen na večírek, ale hlavně mezi hostesky. Doslova. 

Mohlo by tě zajímat