Poslední Bomby

Fanoušci

Ve Varech to žije!

Festival očima návštěvníků

Martina Pašingerová , právě teď z Lokál Dlouhá

Holky,bomba!

Cover main photo holky
Konečně si z toho někdo udělal prd... srandu! Instagram

Zatímco celebrity si včera na červeném koberci dávaly pozor, aby jim v tropických vedrech neukápla ani jedna kapička potu, fanoušci se do oslav pustili zgruntu. Ostatně, jubilejní padesátý ročník je věnován právě jim. Rozkaz zněl jasně -  vzhůru za zábavou! 

Karlovy Vary

Barťákův syn vám představí dnešní program Varů

Budou se dít velké věci

Viktorie Milotová , před hodinou z Starbucks Muzeum

Takhle se dědí elegance

Cover main photo profimedia 0251813603
Janek je Barťákovi hodně podobný. Profimedia

Ok, nepředstaví vám ho on, ale my. Ale kdyby mohl, určitě by to udělal! Dneska mají celebrity tak trochu utrum. Jde hlavně o filmy, takže se všichni budou ukazovat maximálně ve Finlandia baru a pak tvrdit, že kvůli "pracovním povinnostem" neměli na snímky vůbec čas.

Od 14. 00 bude před Thermalem probíhat charitativní akce Pomáhej Pohybem a jízdou na rotopedu budou známé i neznámé tváře podporovat Alianci žen s rakovinou prsu a Nadaci policistů a hasičů. Vzhledem k tomu, že Česká republika se tenhle víkend nachází cca 0, 4 metru od Slunce, bude snad bezpečnější rovnou hodit peníze do kasičky, než jezdit na rotopedu. Popojedem.

V Letním kině se bude po jedenácté hodině promítat Pretty Woman, kam diváky přijde pozdravit i Richard Gere. Barťák prostě vzkazuje, že celý den se bude něco dít, hlavně v okolí Thermalu. Všechny aktivity najdete ZDE. 

Leoš Mareš

Náš nejoblíbenější kameraman nezklamal

Natočil si vlastní Lucii!

Martina Pašingerová , včera z Maxim Bar

Backstage time!

Leoš má z Lucie velkou radost. Fakt velkou! Instagram

Absolutně natěšený Leoš si natočil Lucii. Odteď v redakci přestáváme říkat, že má někdo "americký úsměv". Na ten Leošův totiž žádný Amík nemá. 

Karlovy Vary

Hraje Lucie

Tohle je hodně slibný začátek!

Martina Pašingerová , včera z Maxim Bar

Nostalgie!

Pápapá pá Instagram

Teprve první den a laťka je už nastavena hodně vysoko! Všechny hvězdy udělaly na červeném koberci parádu, Richard Gere sršel vtipem na všechny strany a jako zlatý hřeb večera - legendární Lucie. "Tady je lidí jak na festivale," komentuje jeden z přihlížejících, protože kolonády praskají ve švech. No jsme upřímně zvědaví, s čím se organizátoři vytasí následující dny! 

Komentáře od celebrit

Mini article main photo jaro slvik 02 360

Najdokonalejší odkaz Československa ! Česká hviezdna jagavost a Sarm. A slovensky zlá cesta z Prahy.

Jaro Slávik
hudební producent

Andrea Verešová

Přípravy se sklenkou šampaňského

Výsledek je dechberoucí

Viktorie Milotová , včera z Bluelight

Krásná!

Cover main photo varesova
Andrea vypadá jako víla! Instagram

Co si budeme povídat, na róby Andrey Verešové čeká módní policie v pozoru. Modelka je za každých okolnosti dokonale sladěná a prostě jí to sluší. To jí musíte nechat, i když ji třeba zrovna moc nemusíte. Před nástupem na červený koberec se Andrea svěřila do rukou kadeřníka a nakonec odcházela s dramatickým copem, oblečená šatech od Michaela Kováčika a ověšena decentní dávkou Cartiera.

Vojtěch Dyk

S Táňou ve Varech

Vyvolali davové šílenství

Martina Pašingerová , včera z Ambiente

Sluší!

Cover main photo dyk vihl
Podařilo se jim na sebe strhnout veškerou pozornost Instagram

Slyšíte to pištění? To se na červeném koberci objevil Vojta Dyk . (Sorry, Táňo.) Dvoumetrový herec na sebe strhnul většinu pozornosti, ale samozřejmě to v krásných šatech slušelo i Táně. Vojta dodržel dress code a dorazil tzn. na "lázeňského seladona". Vidíte tu zlatou rozhalenku a nonšalantně zastrčený kapesníček? Tleskáme! 

Richard Gere

Největší hvězda na červeném koberci

Už vylézá z lima

Martina Pašingerová , včera z Cafe~Cafe

Začínáme!

Tak ho tady máme. Instagram

Richard seděl v klimatizované limuzíně a koukal na rozpálený beton, rudý koberec a tisíce zpocených fanoušců. "Musím, Georgi?" zeptal se Barťáka. "Musíš, Richarde." Aspoň tak nějak si představujeme, že to bylo. Richard následně statečně vyrazil k davu. Kynul fanouškům, smál se do objektivu a v duchu asi přemýšlel, jakou děkovnou řeč zvolí, až mu v náručí přistane Křišťálový globus.

Komentáře od celebrit

Mini article main photo jaro slvik 02 360

Takto by som chcel aj ja vyzerať v 83 rokoch. Ale Riso je mladší

Jaro Slávik
hudební producent

Karlovy Vary

Přípravy vrcholí

Celebrity se čančají

Natalia Bondareva , včera z Cafe~Cafe

KVIFF 2015

Cover main photo pr i pravy
Přípravy na červený koberec Instagram

Do Varů zavítala kráska Vica Kerekes, Andrea Verešová, Beáta Rajska i Bolek Polívka. Všichni se již nějakou dobu připravují, aby na červeném koberci vypadali co nejlépe. Na Andreu jsme převážně zvědaví, ta vždy předvede něco bombastickýho. Zatímco dámy u vizážistek tráví i hodiny, Bolek to vzal hopem.. stačí přeci jen trochu zastřihnout vousy, učísnout pejzy a zbyde čas na skleničku vína.

Karlovy Vary

Dorazila i Jenna Malone

Další hvězda okouzluje na festivalu

Viktorie Milotová , včera z Sokolovna

Na pohodu!

Cover main photo star kolaz
Jenna na večerní procházce. Profimedia

Ve Varech se to začíná hvězdami jenom hemžit. Kromě Barťáka je tam i Richard Gere a dorazila Jena Malone, která sice dává přednost menším projektům, ale zahrála si třeba i v Hunger Games. Včera skvěle vystihla ducha festivalu, nehrála si na hvězdu a šla projít v keckách, jednoduchých šatech a skoro nenalíčená. Ta holka je nám už teď sympatická! 

Bomba.cz

Zkouška kapely LUCIE

Exkluzivně ze zákulisí

Natalia Bondareva , včera z Lokál Dlouhá

Bomba!

Facebook Lucie 2014

Ovládáme sociální sítě, a proto můžeme přinést i to, co jiní ne. Třeba zkoušku LUCIE na dnešní noční koncert v Karlových Varech u příležitosti  50. ročníku filmového festivalu. Bomba! 

Mohlo by tě zajímat