Poslední Bomby

Salma Hayek

Recept na brouky

Sexy instruktruktážní video

Jakub Topol , před hodinou @ Z kanclu

Je to hnus!

Cover mini magick20150427 18 1g60b9o
Hami ňami!

Sexsymbol Salma Hayek (48) vyvěsila v předchozích dnech na svůj Instagram instruktážní video jak se jedí brouci a my jsme skutečně rádi, že nás takovými exotickými kousky krmí právě ona. Tipujeme, že ji inspirovalo nezapomenutelné setkání s českou filmovou hvězdou první třídy Simonou Krainovou (42), na kterém si obě divy vyměnily několik vřelých slov.

Václav Noid Bárta

Naděje nikdy neumírá...

Ale jeho song Eurovizi nevyhraje

Adam P. Novák , dnes @ Potrefená husa

ZPÍVÁ S MARTOU JANDOVOU

Společná píseň se jmenuje "Hope Never Dies" Eurovision Song Contest

"Najdi mě tam, kde se noc překlápí v den. Tvoje láska je pochodeň, která nám ukazuje cestu, jak být opět celistvými." To je přeložená část textu písně Hope Never Dies (Naděje nikdy neumírá), se kterým míří na květnovou vídeňskou soutěž Eurovize Václav Noid Bárta (34) a Marta Jandová (41). Pokud jste tu část dočetli, nepřestali jste číst a čtete dál (fakt pořád?), máte náš obdiv. My totiž umíráme nudou jak u textu, tak u hudby a moc nevěříme, že může tahle zaměnitelná rocková uspávačka jakkoliv uspět.

Ne, vážně. Větší zaprděnou sázku na jistotu, kde je papírově možná hodně správně, odborná porota vybrat nemohla. Hope Never Dies jako by vypadla z libovolného předávání Českého slavíka od roku 1995, lacinost a ostentativní ignorace současnosti z ní přímo čiší. Eurovize, kde letos soutěží třeba imitátor Micka Jaggera, je sama estrádou. I ta ale vyžaduje elementární výraz a vizi, nikoliv tisícou instantní posmutnělou depku. Hope Never Dies moc nepomáhá ani oficiální videoklip, jenž se vzmůže jen na několik neinvenčních záběrů na statické zpěváky se srandovně útrpnými výrazy. Nene, takhle to nepůjde.

Průměr zkrátka nudí, protože je ho všude plno. Snad Martu Jandovou v květnu podpoří její němečtí fanoušci, jinak tu budeme mít další debakl. I když... Zajímá vůbec někoho Eurovize?

Marta Jandová

Paří s Noidem v Londýně, oba umělci se těší na Eurovizi

Lidi, někdo se těší na Eurovizi!

James Zahrádka , dnes @ Lokál Dlouhá

REPREZENTANTI ČESKA

Cover main photo jandova
O Martě a Noidovi napsali v Metru. Oh wait... Facebook

Marta (41) s Noidem (34) jedou reprezentovat Česko do Vídně na tradiční pěveckou soutěž Eurovision Song Contest 2015. Tahle informace sice není úplně čerstvá, klidně vám však mohla uniknout, neboť Eurovize je v Česku populární asi jako Olga Lounová. Nebo Olga Hepnarová. Marta s Noidem se ale odradit nenechali a jen hýří nadšenými selfíčky a momentkami z cest po Evropě. Nyní se zastavili v Londýně, kde se koná party všech účastníků. Čeští zpěváci tam už stihli navštívit bývalý dům Freddieho Mercuryho, u kterého prohlásili, že jim to přinese štěstí. "Přijde nás v noci navštívit, požehná nám a my to celé vyhrajeme," vysvětlila Marta. 

Komentáře od celebrit

Mini article main photo jaro slvik 02 360

V Londýne sa eurovizia nevyhrava. Ale výlet je výlet.

Jaro Slávik
hudební producent

Gypsy, jenž se kdysi umístil jako poslední, či Kabát s falešnou Terezou Kerndlovou, kteří obsadili předposlední místo, samozřejmě drží palce. My je držíme také a vzpomínáme na minulý ročník, kdy vyhrála Conchita Wurst - hlavně proto, že měla knír. Takže bychom to taky dali, kdybychom tam letos vyslali třeba Světlanu Nálepkovou. 

Slovensko má novou Miss. Co jste neviděli u nás, měli oni.

Kraus ve slamáku, oř na jevišti

Viktorie Milotová , včera @ Z postele

Vyhrála Lujza Straková

Cover main photo miss
Miss je ta s tou největší korunkou.

Díky Bohu, že i v roce 2015 máme takové soutěže, kdy desítka mladých dívek nastoupí před porotu v bikinách a čekají na hodnocení. Zatímco u nás už missku pro rok 2015 máme, Slovensku si ji volili o víkendu. Jako moderátora si organizátoři zvolili Jana Krause (61), který od začátku ostřížím zrakem Kim Čong - ila sledoval přípravy na jevišti (nezapomeňte se kouknout do galerie).

Za nejkrásnější Slovenku zvolili porota i diváci Lujzu Strakovou, ale než dostala korunku na hlavu, děly se zvláštní věci. Kůň byl zcela jistě menším překvapením než Kraus prohánějící se na kole a ve slámku (nezapomeňte se kouknout do galerie). Lujza na sebe jinak prozradila, že studuje andragogiku, což se jí v budoucnu prý bude hodit pro kariéru v kosmetice. Také nezapomněla dodat, že během soutěže vládla "přátelská atmosféra" a nikdo nikomu nezáviděl. Jsme rádi, že tuhle uklidňují větu slyšíme od soutěžících krásy rok co rok (a jak jsme už možná říkali, nezapomeňte se kouknout do galerie).

Daniel Landa

Tvrdě naboural do stromů!

Kéž by tam místo nich rostlo žito

James Zahrádka , včera @ Ambiente

RYCHLE A ZBĚSILE 8

Cover main photo cover main photo landa2
Tahle brutálně ten incident vypadal Facebook

Zpěváka Daniela Landu (46) včera tak rozhodil facebookový trolling jeho chráněnkyně Olgy Lounové, že na Rallye Šumava Klatovy ošklivě boural! Se spolujezdcem nezvládl řízení a v rychlosti 180 km/h vrazil svým závoďákem za 20 milionů, pokřtěným keltskou troubou karnix, do stromů. "Auto za mírnou zatáčkou udělalo nečekaný prudký pohyb vpravo a na vytočenou šestku jsme vletěli mezi stromy, přičina se zjišťuje," napsal Daniel. Na místě nehody naštěstí nestáli diváci, ale všichni svatí kohoutové, protože se Danovi ani spolujezdci nic nestalo. Vůbec si nedokážeme představit, co by se stalo, kdyby tahle kejkle dopadla o něco hůř a třeba by se musel zrušit Landův koncert. Museli by jeho fanoušci zamířit na Prague Pride? A předtím si koupit kebab? Otázky, samé otázky.

Jisté je jen to, že by Olga Lounová měla zorganizovat seminář Jak uspět v rallye.

Kim Kardashian

Jako první přistihla otčíma v šatech. A mělo to pokračování

Bruce Jenner poprvé o své proměně v ženu

Sára Pekařová , včera @ Lokál Dlouhá

Kloubouk dolů!

Cover main photo 27f6477700000578 3054886 image a 33 1429932408209
Bruce mají dcery za hrdinu Reprofoto ABC

Celá Amerika během pátečního odpoledne sledovala pouze jeden pořad. A to první interview s bývalým manželem Kris Jenner, který se rozhodů stát se ženou. Minulá generace zná Bruce jako vítěze z olympiád, atleta, který se stihnul třikrát oženit. On přitom v sobě desetiletí dusil touhu stát se někým jiným a v jednu chvíli dokonce uvažoval o sebevraždě.

K té se nakonec neodhodlal, naopak, jeho skutečné já začalo vyplouvat na povrch. Jako první ho zkoušení ženských šatů načapala Kim . Dlouhé roky prý vydržela se zatnutím tipcem a nevlastního otce podporovala. A neuhodnete, kdo nakonec Krisovi pomohl nejvíc! Byl to pan "poker face", raper Kanye West (37)! Jednou ho totiž zaslechl, jak říká manželce Kim: "Můžu být ženatý s nejkrásnější ženou na světě, což jsem, můžu mít tu nejkrásnější dceru na světu, což mám, ale když nemůžu být sám sebou, jsem nikdo." No řekli byste to do něj?

Před třemi lety začala jeho proměna a včera za velké podpory své rozvětvené rodiny Bruce konečně prohlásil, že je ženou a rok 2015 pro něj bude sice divoký, ale dobrý.