Poslední Bomby

Katie Holmes

Znovuobjevila existenci make-upu a podprsenky

Takhle sexy jsme ji už dlouho neviděli

Natalia Bondareva , před hodinou @ Z postele

MICINA

Cover main photo profimedia 0234734426
Katie Holmes je chodící definice hot mámy. Profimedia.cz

V poslední době to šlo s Katie Holmes (36) z kopce. Už to začínalo vypadat, že snad vyhodila všechny své šminky a podprsenky do koše a ve skříni jí zůstaly jen tepláky.

Na premiéru svého nového filmu Woman In Gold se ale vyfikla jako na první rande s Tomem Cruisem (52). Při výběru outfitu si dala opravdu záležet a ukázala se v růžových šatech s rafinovaným střihem, který lichotil její vypracované postavě.

Tom Cruise teď často večeří se svými ex, možná by měl zavolat i Katie. Ta je teď očividně zpátky ve formě.

Nikol Švantnerová

Tak určitě, novou Českou Miss «opečovává» Švengi!

Bude mlhavo a zataženo

Pavlina Machoninová , včera @ Z kanclu

Exkluzivně

Cover main photo svegijede
No tak to je gól Profimedia/ Facebook

Lovec modelek a brankář Milan Švenger (28) chytil nejlepší míč v sezóně! Podle pár minut staré informace našeho důvěrného zdroje právě teď "opečovává" novou miss Nikol Švantnerovou (22).

Pravděpodobně měl slíbenou sladkou odměnu. A ne, teď fakt nemyslíme to, že by mu krasavice upekla, řekněme, buchtu. I když na tu jistě taky dojde.

Celý příběh kazí jen trapný, bezvýznamný fakt. Je tady totiž někdo navíc - její přítel. Nějaký Jakub Hora, možná ho znáte. Obor: sport, přesněji: fotbal. Ten měl po vítězství Nikol jasno. "Co se má stát se stane," říká už spíše filozoficky po dvouletém vztahu. A jasno má i Švantnerová. "Sex pro mě tvoří 30% vztahu," štěbetala v Blesku. I když se snažila mlžit, tak my v Bombě víme, kde je pravda - a řekneme vám víc. Liga je liga a Švengi není člověk, Švengi je bůh!

Ondřej Vetchý

Byl v tom záměr, Novotný mou ženu zná

Měl třeba třicet příležitostí ji vidět

Viktorie Milotová , včera @ Cafe~Cafe

Něco tady smrdí,Pavle

Cover main photo feu 5637  1
„Člověk, který má jenom trošku zdravý rozum, si nemůže myslet nic jiného, než že v tom byl záměr.“ Bomba.cz

Pavel Novotný jednou přizná, že lže, jindy zase tvrdí, že je pravdomluvný světec. Než ovšem stihl sám dojít k nějakému závěru, u soudu se svou žalobou proti deníku Spy uspěl Ondřej Vetchý (52). Novotný totiž před dvěma lety vypustil do tisku fotografii Vetchého s manželkou, na níž ji označil za jeho milenku.

Soud mu za toto pochybení nepravomocně nařídil zaplatit pokutu 700.000 Kč, Novotný ovšem tvrdí, že herec u soudu při své výpovědi lhal. Proti tomu se ovšem Vetchý v rozhovoru pro DVTV ostře ohradil.

„Jestli říká, že lžu, když jsem řekl, že moji ženu ještě navíc znal, tak mou ženu zná. Ne že ji před dvaceti lety viděl, ale já jsem hrál za pražskou Amforu fotbal mnoho let. A Pavel Novotný, stejně jako moje žena, která tam asi deset let jezdila, tam jezdil se svým tatínkem, takže měl dostatek příležitostí, třeba třicet čtyřicet, ji vidět.“

„Člověk, který má jenom trošku zdravý rozum, si nemůže myslet nic jiného, než že v tom byl záměr,“ dodal ještě.