Poslední Bomby

Chceme vidět Julii Zugarovou zase na plátně!

Skrývá talent obřích rozměrů

Viktorie Milotová , právě teď @ Z postele

Cover main photo julie 3
Julii by měl povinně obsadit každý režisér! Facebook

Velmi nás znepokojuje, že už téměř rok jsme neslyšeli o modelce a herečce Julče Zugarové. Naposledy se objevila ve filmu Bony a klid 2 a od té doby se po ní slehla země. Přitom to měl být jasně její debut a začátek kariéry. Ve veksláckém filmu hrála modelku, ale médiím si postěžovala, že si ji všichni na place pletli s prostitutkou. Za prvé to nechápeme - a za druhé nás to uráží.

Po skončení natáčení tohoto snímku se věnuje už jenom focení a před kamerou neexcelovala ani jednou. Zřejmě se ostatní české herečky náhle zalekly konkurence a přesvědčily režiséry, aby krásku neobsazovali. Jinak si to neumíme vysvětlit. Její talent minimálně třikrát přesahuje všechny ostatní herečky!

Jaromír Jágr

Analyzujeme zavazadla!

James Zahrádka , včera @ Hlavní nádraží

TOLIK NEVEZE ANI KRAINOVÁ

Cover main photo pav 0587.jpg
Jako kdyby vezl 89 In Pluhajkových Herminapress

Zatímco ostatní média stále jen bezvýsledně spekulují, zda se Jarda Jágr (43) aktivně zúčastní domácího mistrovství světa, náš analytický tým studoval tuto fotku, kterou přinesla všechna česká média - a my máme jasno. Jarda hrát bude! Poznali jsme to podle množství zavazadel, které s sebou Jarda přivezl z Ameriky. Kufrů je o tři víc než minule, což musí neprůstřelnou logikou znamenat jediné. Jarda tu bude dlouho a potřebuje spoustu věcí.

Bobbi Kristina Brown

Probudila se z kómatu. Tím ale dobré zprávy končí

Její mozek je nezvratně poškozen

Anna Tréglová , včera @ Z postele

Tragédie pokračuje

Cover main photo bobbi kolaz dva

"Bobbi se probudila! Podívala se na mě," řekl na svém koncertu její otec Bobby Brown. Jenomže se stavem dcery Whitney Houston (✝51) to není tak růžové. Její babička Cissy vysvětlila, jak to s ní doopravdy vypadá. Pozor, nebude to veselé čtení. Jak všichni víme, na konci ledna našli Bobbi ležet ve vaně, což je v téhle rodině zvykem. Lékařům se jí podařilo oživit a byla převezena do nemocnice. Nikdo z lékařů nečekal, že by mohla ještě někdy otevřít oči. Po třech měsících se dědička milionové pozůstalosti po Whitney Houston probudila z kómatu a sama dýchá. Ale tím to končí.

Bobbi už nikdy nebude reagovat na žádné podněty. Její mozek je natolik poškozený, že nerozeznává ani své nejbližší. "Byla jsem opravdu zarmoucená, když jsem pochopila, že v tomhle stavu zůstane do konce života," řekla babička Cissy po návštěvě nemocnice. Celý příběh je o to smutnější, že před  třemi lety skončil život i její dcery Whitney. Také ve vaně, s koktejlem drog v těle. 

Monika Absolonová

Nandala to módní kritičce

Františka neměla výjimečně slov

Natalia Bondareva , včera @ Bluelight

Fyzioterapeut Hradil se jen hladil Televize Prima

Talkshow Show Jana Krause nabídla nebývalou podívanou, když na červené sofa usedly věhlasná zpěvačka s módní kritičkou. Když si neřízená střela Absolonová neplánovaně vzala slovo, přesednout si musel i host Vítězslav Hradil - nechtěl náhodou taky jednu schytat. Monika (38) se totiž o sobě v módní policii Františky Čížkové (62) dozvěděla, že nemá talent! To by, přátelé, rozzuřilo snad každého z nás, nemáme pravdu?

Monika do toho šla tak tvrdě, že samotný Kraus musel její vstup předčasně ukončit, citujeme: "Já respektuju, když někdo hodnotí oblečení. Mně jen vždycky mrzí, a to jste napsala vy, že jsem bez talentu a bez šarmu, tak to něčím doháním," vpálila Františce. A co bylo dál, to si snad hned pusťte, jinak nevíme.

Miley Cyrus

Rozchod s mladým Schwarzeneggerem!

Kde jsou drogy na uklidněnou?

Adam P. Novák , předevčírem @ Potrefená husa

MILEY,HLAVNĚ NEBREČ

Cover main photo miley
Chudince smutné Miley ten rozchod nějak nesednul Profimedia

Předpovídali jsme to a stalo se to. Naše oblíbená rebelka Miley (22) se rozešla se svalnatým boyfriendem Patrickem Schwarzeneggerem a takhle smutně vypadá po rozchodu! Pohádka skončila po rovných pěti měsících randění, přižemž nastálou situaci hvězdný pár označuje obligátním označením. Ano, pauzou. Většího klišé se páreček dopustit nemohl, my vás však ujišťujeme, že si od informování o Miley pauzu nedáme. Fakt ne. O Patrickovi naopak informovat nebudeme. Dokud se konečně nepotatí.

Kim Kardashian

Komička jí chtěla ukrást show, s manželem to nehlo

Plebs na červeném koberci!

Viktorie Milotová , předevčírem @ Hlavní nádraží

Cover main photo kim2
Tomu se říká "poker face" Profimedia.cz

Na slávě Kim a Kanyeho by se rád přiživil každý. A musíme uznat, že se to dokonale podařilo americké komičce Amy Schumer. Ta si zákeřně počkala, až manželé nastoupí na červený koberec před galavečerem časopisem Time, vyřítila se před ně a rozplácla se jak dlouhá tak široká na zemi. Přitom to měl být hlavně raperův večer. Jeho tvář se totiž nedávno objevila na titulce prestižního časopisu. Kim se neudržela a o milimetr pohnula pobaveně koutky. Kanye ale komičku ignoroval a je nám jasné, že jiné celebritě by určitě pomohl gentlemansky na nohy a netvářil by se stejně důležitě, jako kilo soli v půlkilovém balení.