Poslední Bomby

Rihanna

Přiznala, že city k Chrisovi Brownovi jsou doživotní!

To nás ještě čeká soudů.

Lola Králová , právě teď z Lokál Dlouhá

Láska nerezaví!

Cover main photo ririvf4b
Annie Leibovitz pro Vanity Fair/ Bomba.cz/ Instagram

Rihanna (27) se pro Vanity Fair odhalila nejen jak ji Bůh stvořil, ale také se rozpovídala o svém komplikovaném vztahu s Chrisem Brownem (26). A přesto, že má svoji kariéru pěkně v opratích, city a její postoje jsou k tomuhle zpěvákovi jak na houpačce.

Rihanna se totiž přiznala, že k němu necítí žádnou nenávist a bude se o něj zajímat a strachovat až do konce svého života. I tehdy se k němu vrátila jen proto,  že mu jiní lidé nerozuměli, kdežto ona ano. To řiká každá zmlácená ženská, když je po všem, Riri!

Nevyšlo to a RiRi si naštěstí uvědomila, že už jiný nebude a respektovat ji nikdy nebude, a tak to skončila na dobro! No, uff, trošku jsme se lekli, že se k němu chce snad ještě vrátit. Kor, když označila Chrise Browna jako posledního přítele, se kterým měla opravdový vztah. Ehm, co na to asi říká její nový chlap Travis Scott?

Ještě, že ty fotky z Kuby, které nafotila Annie Leibovitz jsou bombastický!

Renee Zellweger

Potřetí jako Bridget Jones!

V Londýně se natáčí poslední díl

Viktorie Milotová , před hodinou z Hlavní nádraží

Klapka,jedem!

Cover main photo profimedia 0258708671
Do třetice všeho dobrého! Profimedia

Bridget Jones je zpět! V Londýně načapali fotografové Renée během prvních klapek natáčení. K roli se vrací po 14 letech. Láhev vodky vyměnila za dítě a krabku cigár za kočárek. Místo do hospod chodí do parku s potomstvem. Ve filmu nebude chybět ani její kámoška Shazza, kterou hraje Sally Philips.

Bohužel neuvidíme Hugh Granta v roli věčného svůdníka Daniela Cleavera. V třetím pokračování knihy se sice jeho postava objevuje, ale na filmovém zpracování se s hercem asi nedomluvili.

Podle fotek to vypadá, že tentokrát nemusela herečka přibírat a následně hubnout, jako v minulých dílech. Bridget nám prostě dospěla. 

Charlize Theron

Stalker se dostal až do jejího obýváku

Čekal na ní s kyticí růží!

Lola Králová , před hodinou z Městská knihovna, Praha

Fuj,husina!

Cover main photo profimedia 0252412765
Člověk aby se bál ve vlastním baráku! Profimedia

Na slavné lidi se občas nějaký ten podivín upne a trošku to se svojí náklonností přežene. I Charlize už  s tím má svou zkušenost.

To si takhle odpočívá v klídku doma a najednou narazí na cizího chlapa s kyticí růží uprostřed jejího domu. No, my bychom leknutím nedýchali. Ale tak aspoň vzal tu kytku.

Jenže potom, co ho herečka požádala, ať okamžitě odejde, a on odmítl, to přestala být sranda. Museli se volat strážníci a obdivovatel byl zatčen.

Asi si to, chudák, představoval jinak. Nyní se vše ještě vyšetřuje, ale rozhodně tu přijde na řadu zákaz přiblížení.

Tu samou zkušenost měly nedávno i Gwen Stefani nebo Salma Hayek.

Aleš Brichta

Z rockera internetovým fenoménem

Jeho statusy milují tisíce lidí

Martina Pašingerová , včera z Groove Bar

Meh

Cover main photo ale
Aleš - miláček davů. Facebook

Aleš snad za chvíle přebije svými lajky i Jardovu Hokejovou Rodinu, nebo co?! Stačil  jeden status o zpackaném účetnictví a proti uprchlíkům a z rockera je internetová celebrita. Svým posledním příspěvkem si získal přes 26 tisíc palců nahoru a okolo 11 tisíc sdílení. A to už je na české poměry fakt síla. 

Komentáře od celebrit

Mini article main photo br1

Vadí mi pár jedinců, kteří napadají každé mé vyjádření. Už nevím, jak to vyjádřit srozumitelněji, aby to pochopili. Hlavní funkcí státu má být postarat se o vlastní občany. Jestliže není schopen se postarat o své seniory, děti či nemocné, není něco v pořádku. Dávat v takovém případě přednost cizincům, na které se prostředky vždycky najdou, mi za takové situace připadá jako amorálnost a hyenismus. Přišlo by vám snad normální dávat přednost nějakému uprchlíkovi před nemocí vlastního dítěte? A o tom to všechno je. V takovém případě je mi totiž nějaký Ahmed ženoucí se do Evropy za lepším živobytím úplně ukradený. Je to srozumitelné?

Aleš Brichta

Třeba díky nové základně fanoušků obnoví svoji zašlou rockovou slávu. To už by byla fakt bomba. No přejeme mu to, i když on sám moc přející není. 

Jennifer Aniston

Po letadle se toulala zmatená a v županu

Takhle Rachel neznáte

Lola Králová , včera z Cafe~Cafe

Vtipný!

Jennifer a její šok na palubě. Reprofoto: YouTube

Jennifer hraje v reklamě na Emirates a dostala za ní pěkný balík! Vůbec se nedivíme. Je bezkonkurenční.

V župánku se dožaduje sprchy a baru na palubě levnějších aerolinek. Tam se jí stevardi vysmějí do obličeje a ona si jde s kartáčem sednout zpátky. Bez drinku! Naštěstí se ukáže, že je to jenom noční můra. Uf!

To musíte vidět na vlastní oči! 

Sámer Issa

Fotky plné smutku

V Americe se mu stýská!

Viktorie Milotová , včera z Můj šálek kávy

Malej!

Cover main photo mini magick20151006 15 coker1
Podle Sámera SWAG, podle nás SMUTEK Instagram

Smutnější oči má už snad jenom pes v útulku! Od té doby, co nám Sámer odjel do té Emériky, posílá na svůj Instagram strašně depresivní fotky. A to jel makat na svojí nové desce! Trochu života do toho nahrávání!

Na svůj účet sází hashtagy jako #friends#hollywood #new#party #cool #ready #swag, ale nějak se nám to nezdá. Asi nová umělecká image osamělého chlapce ve velkém světě. Do komparzu na funus ok, no. Naštěstí má v LA kamarádku, která už ho protáhla nejbližšími bary, tak snad bude nějaká happy fotka. 

Každopádně Sámerovi držíme palce a když bude nejhůř, vždycky může ukázat svůj vymakaný pekáč buchet na břiše! Z toho pudou všichni naháněči talentů do kolen. 

Jim Carrey

Expřítelkyně Cathriona byla v době sebevraždy vdaná!

Manželovi dovezou tělo do Irska

Viktorie Milotová , včera z Potrefená husa

Drsný!

Cover mini magick20151006 9201 j9u0zh
Tahle mladičká kráska byla vdanou paní. Instagram

Jimyho mrtvá přítelkyně měla manžela! Bude to on, kdo vyzvedne její tělo a nechá ji pochovat v rodném Irsku.

Cathriona White žila s manželem již delší dobu odděleně a podle zdroje DailyMail měla v prosinci podepsat rozvodové papíry. To už nestihla.

28. září našli kamarádi její tělo a vedle něj mix prášků. "Něžná irská květinka," jak ji přezdíval komik, se předávkovala. Přitom měla rozjetou kariéru vizážistky a chtěla i před kamery.

Jak dlouho byla vdaná a kdy se pár rozhodl k rozchodu se neví. Zahraniční média píšou o jejím irském manželovi jako o "záhadném muži". Stejně tak nejsou jasné ani výsledky pitvy. Ty se mají zveřejnit zhruba za 8 týdnů.

Věděl vůbec Jim, že randí s vdanou paní? 

Jaromír Jágr

Budou o něm točit film

A vrací se k dlouhým vlasům!

Martina Pašingerová , včera z Lokál Dlouhá

Breaking news!

Cover main photo jar
Ještě pár měsíců a Jaromír bude vypadat jako z devadesátek Profimedia

Jarda dneska ovládl internet. Svoji hokejovou rodinu potěšil zprávou o natáčení olympijského úspěchu z roku 1998.

Komentáře od celebrit

Mini article main photo 10441076 827003940709773 384856362739828480 n

Malej ,,Džegr,, by si rád zahrál ve filmu Nagano- zrození hrdinů. Ale bude záležet i na vás, jesli se film bude točit. Já doufám, že ano. V roce 2018 by měla být premiéra filmu..... Do té doby mu aspoň narostou delší vlasy

Jaromír Jágr

A když jsme u těch vlasů… Na druhé straně oceánu Američany úplně rozsekala zpráva o tom, že si nechá narůst svoji legendární deku. Na Twitteru to oznámil novinář, kterému dala naše hokejová legenda rozhovor.  

#jagrmullet začíná mezitím na Twitteru žít vlastním životem má už stovky příspěvků. Tohle jsou opravdu "breaking fashion news".

K dlouhému háru ho necelé tři týdny přemlouval i kolega z branky Roberto Luongo, takže můžeme děkovat i jemu. Tak snad dlouhé vlasy přinesou Jardovi víc síly a lepší mušku, když ho nedávno poslal kouč trénovat střelbu. 

Petra Faltýnová

Vrátila se do Čech v plné kráse

Ano, ukázala kalhotky

Martina Pašingerová , včera z Starbucks Muzeum

Je to rebel!

Cover main photo petra
Petra hravě překonala všechny soupeřky. Profimedia

Po Miss Face, Miss Junior a bůhví jaké další Miss, je tu i Miss Hasička 2015! Soustředění těchto krásek přilákalo fakt hodně celebrit. Vlastně by se dalo říct, že tam byly skoro ty nejdůležitější.

Z Ameriky dorazila zamilovaná a usměvavá Petra Faltýnová, která s sebou vzala i dceru Adri. Na svého ex-přítele Leoše už skoro zapomněla a v hlavě má jenom svého Davida. S tím má ale zatím vztah jenom na dálku.

 "Je to složitější, ale snažíme se to zvládat. Já létám do Ameriky třeba na víkend, pak zase přijede David za mnou,  vidíme se poměrně často, ale samozřejmě bychom chtěli víc. Uvidíme, jak se to časem vyřeší."

Holky hasičky se Petře moc líbily a o dobrovolných hasičích - chlapech ani nemluvě. Ti Petru nosili na rukou. Doslova. Nejvíc si ale modelka zařádila na různých atrakcích. Lítala po žíněnkách jako malá, až zapomněla že má sukni a ukazála spoďáry. 

A modelek tam bylo víc. Dorazila sportovkyně Hana Mašlíková nebo úřadující misska Nikol Švantnerová. A pozor, ta na akci vzala i svého přítele Jakuba Horu. I když, jak sama říká, mají teď pauzu.

"Jsme jen kamarádi, máme se stále rádi. Dopoledne jsem píchla kolo u auta a Kuba mě sem dovezl svým vozem," tvrdila Nikol, zatímco její "kamarád" se na ní pořád zamilovaně koukal. Asi ho nechává pořádně vydusit za erotické smsky, které na začátku vztahu posílal jiným slečnám.

Všechno, co se na soustředění dělo, najdete u nás v galerii. 

Taťána Makarenko

Z letiště vyslala SOS

Letí soutěžit do Thajska a zapomněla šminky!

Martina Pašingerová , včera z Městská knihovna, Praha

FirstWorlProblem

Cover mini magick20151005 15 xmd9uf
Instagram

Chudák Taťána! Odjela nás reprezentovat do Bangkoku na Miss Grand International, ale drahé šminky si zapomněla v autě. Že se nic neděje? Tak to teda děje! V těchto zemích vyhrávají zásadně dívky vzhledu umělých barbín, čehož chtěla ukrajinská kráska využít. Sama se vrstvami make-upu do takových panenek stylizuje. A zdá se, že nějaký barvičky zvládla napatlat i před odletem. Co kdyby si jí v letadle někdo všiml, že jo! Když už na ní na letišti nečekali paparazzi.

Komentáře od celebrit

Mini article main photo maka

To nejhorší co se může ženský stát, když letí na světovou soutěž. Veškeré šminky jsem nechala v autě a s sebou nemám naprosto nic. Ví někdo jak poslat "bezpečně" poštou do Thajska? Nebo jakkoli jinak?

Taťána Makarenko

"Miláčku, okouzli je svým důvtipem!" poradila jí misska Eliška Bučková (26). Haha, to si k srdci Taťána nevzala a utíkala do Duty Free, kde radši vysolila přes 1300 korun za make up a pudr. Nic totiž nesmí ponechat náhodě, v Thajsku by s No Make-up Look rozhodně nepochodila!  

Podle poslední fotky je vidět, že všechno zvládla. Možná se nad ní na letišti smilovala prodavačka s luxusním líčením a nechala chudáka Táňu namalovat zadarmo, ze vzorků, samozřejmě! 

Mohlo by tě zajímat