Poslední Bomby

Kurt Cobain

Prý byl zavražděn

Pozůstalí odmítají případ otevírat

Lola Králová , před hodinou z Cafe~Cafe

Wow!

Cover main photo kurt2
Rodina Cobainova Instagram/Bomba.cz

Kolem rodiny Kurta Cobaina nebylo o skandály nikdy nouze. Už je to 20 let od jeho smrti a stále plní titulky novin. Kromě nedávno vypuštěného dokumentu o životě Kurta Cobaina, tu máme další třešničku na dortu.

Soud v Seattleu obdržel žalobu, kterou tisková asociace požaduje rozpečetění fotografií z místa činu. Prý mohou prokázat, že nešlo o sebevraždu, ale VRAŽDU! Soudce tudíž tlačí na dceru Frances Bean Cobain a vdovu Courtney Love, aby rozpečetění povolily. 

Ty se však brání zuby nehty, aby zůstalo vše tak jak je. Frances napsala soudu dopis, kde žádá, aby fotografie tisku nebyly propůjčeny. Už tak zažila spoustu emocionálního stresu ohledně smrti svého otce a zveřejnění snímků by jí způsobil nesnesitelnou bolest.

Jde jen o nechutný lov po skandálu nebo na svobodě běhá VRAH? Soudce rozhodne dnes, zda se bude případem zabývat či nikoliv.

Monika Marešová

Dovolená na přehradě

A Leoš vydělává

Lola Králová , před hodinou z Kino Světozor

Cover main photo monika kol
Monika Marešová je úspěšná sportovkyně Facebook

Leoš si užil dovolenou se svou novou přítelkyní Monikou Koblížkovou, jak všichni víme, a nechal tam majlant! 

Jeho manželka zvolila levnější variantu a vydala se s klukama na přehradu, kde si užívají jízdu na vodních lyžích. A pozor, není to jenom pro srandu!

"Po více jak 20-ti letech jsem si zazávodila. Byla jsem pekelně nervózní! Ale stálo to za to! Zadařilo se a nominace na Mistrovství republiky (kategorie nad 35let) je v kapse!!! Jupíííi"

Jelikož je ale Leoš pracovitý chlap, o víkendu uvádí Sázavafest a na podzim si zatančí ve StarDance, tak si určitě i manželka Monika brzy vyjede někam k moři.

Victoria's Angels

Hlásí další přírustky

Vybírat budou z modelek plus size

Viktorie Milotová , před hodinou z Můj šálek kávy

Konečně!

Takhle to vypadá, když modelka v podprsence něco fakt má Instagram

Andílci jsou v poslední době  kritizovaní. Docela dost lidí nadzvedla jejich kampaň "Perfekt Body". Tam se ukázaly všechny hubené modelky a problém byl na světě. Tohle tělo že má být perfektní vzor pro všechny ženy? To teda ne! Dove udělalo svoji proti kampaň s ženami normálních proporcí a  andílci upadly v nemilost.

Bylo potřeba svolat krizový management! A na co po řadě bezesných nocí přišli?  Řady hubených modelek doplní i nějaké i plus size modelky, tedy tak trochu baculky. Ve hře jsou dvě krásky - Candice Huffine a Ashley Graham. Líbí se nám obě! Ostatně, podívejte se na ně taky! 

Xena

Po letech první selfíčko s Gabrielou!

Jak to bude s dalším natáčením

Martina Pašingerová , dnes z Potrefená husa

Bojovnice!

Cover main photo exena
Lucy a Renee zase spolu. Instagram

Před nedávnem někdo vypustil do světa drb o tom, že se bude natáčet remake Xeny. Za pár hodin ale bohužel nadšené fanoušky Lucy zchladila. Prý se omlouvá, ale do světa se dostala nepodložená informace. A naše sny o princezně bojovnici v koženém oblečku se rozplynuly jako mraky nad Olympem.

Nicméně fanoušci ještě nemusí házet šakram do žita! Lucy se po letech vyfotila s Renéé alias Gabrielou. Možná, že se přeci jenom něco peče! Žádné nové herečky nechceme, když Xena, tak ve starém dobrém složení! 

Pavel Cejnar

Vrkal s krásnou brunetou

A ne, nebyla to jeho holka

Viktorie Milotová , dnes z Sokolovna

Vrků,vrků

Cover main photo cej2
Fanynka si taky chtěla postavit svůj sen Euronova Group

Pavel by se pro fanynky rozkrájel. Hlavně, když mají krásný úsměv a sexy hřívu. V družné náladě se zapovídal se sympatickou slečnou a něco jí šeptal do ouška. Podle všeho na akci jeho přítelkyně Veronika nebyla.

Pavel moderoval na festivalu Město her aneb Prázdniny. Sluníčko, drinky a kromě pracovních povinností stihnul potěšit fanoušky. Aspoň jednu určitě. Podle nás zrovna vysvětloval, jak nejlépe postavit svůj sen. 

Rytmus

Zase o krok dál

Strčil do kapsy i běžný surf

Natalia Bondareva , dnes z Lokál Dlouhá

Je to král Instagram

S přáteli na dovolený vyváděl asi jako jeho holky v Miami a nezapomněl se pochlubit i svým fans. Strčil tak do kapsy Nikol Moravcovou se surfingem v Mostě a zostudil snad už i běžný vodní skútr.

Cara Delevingne

Namyšlená buchta

Myslí si to prý už i Kate Moss

Lola Králová , dnes z Hlavní nádraží

Tohle kotě? Je to angličanka, má svůj humor. Instagram

Zdá se, že Cara  si to trošičku zavařila nejen svým nepovedeným interview. Tweetlla pro celý svět svou omluvu: „Někteří lidé prostě nerozumí sarkasmu nebo britskému smyslu pro humor.“ A problém byl na světě. Urazila tím AMERIČANY! Nazvala je hloupými. A ti na ní teď nenechají nitku suchou. 

Češi si toho tweetu nejspíš ani nevšimli, to je zase náš smysl pro humor - ignorace - žádná odpověď z naší krásné země nepřišla. Příště.

Cara je prý tak problematická, že už s ní nekamarádí ani KATE MOSS. Což Caru samozřejmě netrápí, protože jejími nejlepšími kámoškami jsou teď Kendal a Kylie Jenner. A my asi víme, odkud tedy ten "sarkasmus" skutečně pochází. 

Zdravíme hejtery a omluvte Caru, je mladá a právě po rozchodu se svojí holkou!

Mariah Carey

Rozpustilá Marie Antoinetta

Pro zářijový Harper’s Bazaar

Natalia Bondareva , dnes z Městská knihovna, Praha

Chudáci grafici!

Cover main photo mariah ko
To muselo dát práce! Jean Paul Goude/Harper’s Bazaar

Magazín  Harper’s Bazaar udělal ze současných ikon ještě větší ikony. Proto se Mariah houpe v korzetu a podkolenkách jako Marie Antoinetta, moderátorka Oprah léta vzduchem jako Glinda ze země Oz a Dakota Johnson pózuje jako Afrodíté.

Pro zářijové číslo všechno nafotí Jean-Paul Goude a podle komentářů Mariah ji práce bavila. "Jsem naprostým opakem Marie Antoinetty, ale baví mě zkoušet nové kostýmy," komentovala odborně. 

Guy Ritchie

Oženil se

Je mladá a krásná

Natalia Bondareva , včera z Maxim Bar

Gratulujeme!

Cover main photo guy1
Vdávala se a vypadala jako víla Instagram/Bomba.cz

Guy Ritchie (46) se ve svém venkovském domě Wiltshire v Anglii oženil. Konečně! Vzal si kouzelnou Jacqui Ainsley. Anglickou modelku, která na svatbu čekala minimálně 5 let (zasnoubeni byli dva a půl roku), a to má s bejvalým manželem Madonny již syna Rafaela (3) a dcery Rivku (2) a Levi (1).

Na svatbě měl tenhle režisér a scénárista hvězdné obsazení. Dorazil Brad Pitt (zahrál si v Guyově Podfu(c)ku) a dokonce David Beckham (40), který si zahrál v akčňáku Krycí jméno U.N.C.L.E..

Jeremy Clarkson

Chlápci z Top Gear podepsali smlouvu

Vrátí se na obrazovky!

Viktorie Milotová , včera z Bomby

Jupí!

Cover main photo clark
Chlapci a jejich nový chlebodárce Twitter

V Amazonu se nebojí, že nedostanou od Jeremyho pěstí. Ten po hysterickém výstupu praštil producenta a dostal z BBC výpověď.

Teď se blýská na lepší časy. Populární pořad má miliony fanoušků na celém světě a nabídky od televizí se jenom hrnuly. Kluci ignorovali velké hráče a nakonec podepsali smlouvu s Amazon Video. Všichni tři to dneska komentovali na Twitteru a fanoušci Jeremyho, Jamese a Richarda se mají na co těšit! 

Mohlo by tě zajímat