Poslední Bomby

Paul McCartney

Zazpíval Lennonův song s Davem Grohlem

Poslechněte si jejich "I saw her standing there"!

Natalia Bondareva , právě teď @ Z postele

Exkluzivně z londýnské O2 arény

Rocker z Foo Fighters popadl kytaru a společně s McCartneym se pustili do Lennonovy písně "I saw her standing there". Tahle neuvěřitelná show se odehrála v sobotu v noci v Londýnské v O2 Areně. Pro hudebníky to nebyla první spolupráce, už dříve si společně zahráli na předávání Grammy v roce 2009. V tomhle videu potkávají Foo Fighters Beatles a vy si ho prostě musíte pustit. Hned!

Inna Puhajková

To jsou kočičky, které vám darují vlastní krev i kostní dřeň

Nejen, že moderují, ale dokonce zachraňují životy!

Olga Path Štiplová , dnes @ Bluelight

Respekt!

Cover main photo 11212783 10205541590152242 3397213178500117383 n
Zorka Hejdová a Inna Puhajková jsou kolegyně z Novy, které se rozhodly být užitečné. Facebook.com

Tak tyhle dámy nejen že mají "look" a karieru, ale překvapivě disponují i srdcem na pravém místě. Moderátoky Zorka Hejdová a Inna Puhajková se totoiž neohroženě vydaly zapsat do Českého národního registru kostní dřeně, aby tím podpořily další dárce, kteří by svým rozhodnutím mohli zachránit život zástupům potřebných. "Ode dneška jsme zapsané v registru dárců kostní dřeně. A třeba přijde den a zapíšeme se někomu i do života," vyjádřila se "snídaňová" blondýnka Hejdová na facebooku. "Pojďte do toho s námi. Udělejte dobrý skutek. Zapište se někomu do života!" dodala vzápětí její sportovní kolegyně Inna.

Moderátorka Iva Pazderková zase ve stejný den dohlížela na kluky z kapely Support Lesbiens, kteří v IKEMu darovali krev. S uužitečnými a dárnými celebritami se tak roztrhnul pytel a BOMBA je jim u toho s radostí v patách!

Gigi Hadid

Ulovila jezdce Formule 1

Lewis Hamilton je single od února

Natalia Bondareva , včera @ Cafe~Cafe

NOVÝ PÁR

Cover main photo profimedia 0246314331
Doteky Lewise mluví za vše! Profimedia

Špatná zpráva pro exotickou modelku Madalinu Gheneu, Kendal Jenner a velké sorry také hosteskám s deštníkem, které každoročně v Monacu hodiny stojí a chrání jezdce před ostrým sluncem s vidinou, že jednoho z nich uloví. Takže dámy: Lewise Hamiltona (30), který je single teprve pár týdnů, si kolem prstu omotala mladičká modelka Gigi Hadid (20).  

Lukáš Hejlík

Radost: Praštil do toho po dvouleté známosti!

Retrospektiva jeho vztahu s éterickou Veronikou!

Olga Path Štiplová , včera @ Cafe~Cafe

Cover main photo 11350515 10153077270958071 1881415369177864099 n
Čerství manželé Hejlíkovi mají za sebou víkendovou svatbu a zatím dva společné roky. facebook.com

Moderátor a herec Lukáš Hejlík do toho se svou přítelkyní, modelkou Veronikou Fašinovou, praštil teď o víkendu po dvouleté známosti. Ještě na začátku roku 2013 měl svobodné porozchodové období, kdy nevěděl, jak to s ním bude, ale pak se na scéně objevila éterická modelka - a hotovo, vyřízeno!

O víkendu se pak tito dva krásní, mladí a štíhlí lidé vzali. Fotky nejen z jejich sňatku, ale i malou retrospektivu do minulosti obou milovníků sofistikované módy přináší BOMBA ve fotogalerii. Přejeme příjemné kochání se a čerstvým manželům Hejlíkovým příjemné líbánky!
 

Tomáš Klus

Dává si roční pauzu!

Čeká ho harmonizace čaker

Adam P. Novák , včera @ Potrefená husa

FANYNKY PLÁČOU

Cover main photo klus
Tomáši, vrať se! Facebook

Zemi za Duhou asi ostřelují astrální výbuchy! Mysticky založený zpěvák Tomáš Klus právě oznámil roční pauzu, která nastane v říjnu, hned po představení nové desky Anat. Důvod? "Hodně jsem mluvil. A moc slov oslabuje moc slov. (...) Abych uslyšel svůj vlastní hlas, musím do ticha. (...) Pochopil jsem, že moje písně nejsou tak úplně moje," sdělil Tomáš na Facebooku. Fanynky mu tam píšou, že rozhodnutí respektují, nezapomínají ale dodat, že Klusovy texty jsou pro ně takovou osobní terapií. Neměl by tedy Tomáš své rozhodnotí ještě přehodnotit? Možná totiž zklidní čakry sobě, naopak je ale roztočí desetitisícům fanynkám. A co potom s nimi? Jana Uriel Kratochvílová není tak sexy a Jaroslav Dušek někde kecá s kameny, takže možná nastane problém. Jsme u Začátku Apokalypsy?

Josef Kokta

Spektakulární víkend s manželkou Ornellou. Všechno šlapalo.

Až na tu Janu Kirschner

Martina Pašingerová , včera @ Sokolovna

romantika

Cover main photo ornella kolaz
Tenhle víkend musel stát za to! Facebook

Ornella Koktová se vzdala radovánek ve městě a manželem Josefem a synem Quentinem se přestěhovala za Prahu. Místo fotek z večírků teď spíš postuje fotky zvířátek, procházek a dalších sluníčkových záležitostí. Manželé si ale o víkendu dopřáli trocha té kultury a zvlášť Josef prý úplně omládnul. "Můj muž před koncertem zpěvačky Indila. Totální restart života," sdělila Ornella na Facebooku. Josef zhodnotil i vystoupení - slovenská zpěvačka nedopadla moc dobře. "...Indila dozpívala kolem půl dvanáctý, před ní Kristina skvělá a děsná Kirschner." Jak si to ta Jana dovoluje? Takhle zkazit Koktům večer? Skandál!