Poslední Bomby

Marta Jandová

Paří s Noidem v Londýně, oba umělci se těší na Eurovizi

Lidi, někdo se těší na Eurovizi!

James Zahrádka , právě teď @ Lokál Dlouhá

REPREZENTANTI ČESKA

Cover main photo jandova
O Martě a Noidovi napsali v Metru. Oh wait... Facebook

Marta (41) s Noidem (34) jedou reprezentovat Česko do Vídně na tradiční pěveckou soutěž Eurovision Song Contest 2015. Tahle informace sice není úplně čerstvá, klidně vám však mohla uniknout, neboť Eurovize je v Česku populární asi jako Olga Lounová. Nebo Olga Hepnarová. Marta s Noidem se ale odradit nenechali a jen hýří nadšenými selfíčky a momentkami z cest po Evropě. Nyní se zastavili v Londýně, kde se koná party všech účastníků. Čeští zpěváci tam už stihli navštívit bývalý dům Freddieho Mercuryho, u kterého prohlásili, že jim to přinese štěstí. "Přijde nás v noci navštívit, požehná nám a my to celé vyhrajeme," vysvětlila Marta. 

Gypsy, jenž se kdysi umístil jako poslední, či Kabát s falešnou Terezou Kerndlovou, kteří obsadili předposlední místo, samozřejmě drží palce. My je držíme také a vzpomínáme na minulý ročník, kdy vyhrála Conchita Wurst - hlavně proto, že měla knír. Takže bychom to taky dali, kdybychom tam letos vyslali třeba Světlanu Nálepkovou. 

Slovensko má novou Miss. Co jste neviděli u nás, měli oni.

Kraus ve slamáku, oř na jevišti

Viktorie Milotová , dnes @ Z postele

Vyhrála Lujza Straková

Cover main photo miss
Miss je ta s tou největší korunkou.

Díky Bohu, že i v roce 2015 máme takové soutěže, kdy desítka mladých dívek nastoupí před porotu v bikinách a čekají na hodnocení. Zatímco u nás už missku pro rok 2015 máme, Slovensku si ji volili o víkendu. Jako moderátora si organizátoři zvolili Jana Krause (61), který od začátku ostřížím zrakem Kim Čong - ila sledoval přípravy na jevišti (nezapomeňte se kouknout do galerie).

Za nejkrásnější Slovenku zvolili porota i diváci Lujzu Strakovou, ale než dostala korunku na hlavu, děly se zvláštní věci. Kůň byl zcela jistě menším překvapením než Kraus prohánějící se na kole a ve slámku (nezapomeňte se kouknout do galerie). Lujza na sebe jinak prozradila, že studuje andragogiku, což se jí v budoucnu prý bude hodit pro kariéru v kosmetice. Také nezapomněla dodat, že během soutěže vládla "přátelská atmosféra" a nikdo nikomu nezáviděl. Jsme rádi, že tuhle uklidňují větu slyšíme od soutěžících krásy rok co rok (a jak jsme už možná říkali, nezapomeňte se kouknout do galerie).

Daniel Landa

Tvrdě naboural do stromů!

Kéž by tam místo nich rostlo žito

James Zahrádka , včera @ Ambiente

RYCHLE A ZBĚSILE 8

Cover main photo cover main photo landa2
Tahle brutálně ten incident vypadal Facebook

Zpěváka Daniela Landu (46) včera tak rozhodil facebookový trolling jeho chráněnkyně Olgy Lounové, že na Rallye Šumava Klatovy ošklivě boural! Se spolujezdcem nezvládl řízení a v rychlosti 180 km/h vrazil svým závoďákem za 20 milionů, pokřtěným keltskou troubou karnix, do stromů. "Auto za mírnou zatáčkou udělalo nečekaný prudký pohyb vpravo a na vytočenou šestku jsme vletěli mezi stromy, přičina se zjišťuje," napsal Daniel. Na místě nehody naštěstí nestáli diváci, ale všichni svatí kohoutové, protože se Danovi ani spolujezdci nic nestalo. Vůbec si nedokážeme představit, co by se stalo, kdyby tahle kejkle dopadla o něco hůř a třeba by se musel zrušit Landův koncert. Museli by jeho fanoušci zamířit na Prague Pride? A předtím si koupit kebab? Otázky, samé otázky.

Jisté je jen to, že by Olga Lounová měla zorganizovat seminář Jak uspět v rallye.

Kim Kardashian

Jako první přistihla otčíma v šatech. A mělo to pokračování

Bruce Jenner poprvé o své proměně v ženu

Sára Pekařová , včera @ Lokál Dlouhá

Kloubouk dolů!

Cover main photo 27f6477700000578 3054886 image a 33 1429932408209
Bruce mají dcery za hrdinu Reprofoto ABC

Celá Amerika během pátečního odpoledne sledovala pouze jeden pořad. A to první interview s bývalým manželem Kris Jenner, který se rozhodů stát se ženou. Minulá generace zná Bruce jako vítěze z olympiád, atleta, který se stihnul třikrát oženit. On přitom v sobě desetiletí dusil touhu stát se někým jiným a v jednu chvíli dokonce uvažoval o sebevraždě.

K té se nakonec neodhodlal, naopak, jeho skutečné já začalo vyplouvat na povrch. Jako první ho zkoušení ženských šatů načapala Kim . Dlouhé roky prý vydržela se zatnutím tipcem a nevlastního otce podporovala. A neuhodnete, kdo nakonec Krisovi pomohl nejvíc! Byl to pan "poker face", raper Kanye West (37)! Jednou ho totiž zaslechl, jak říká manželce Kim: "Můžu být ženatý s nejkrásnější ženou na světě, což jsem, můžu mít tu nejkrásnější dceru na světu, což mám, ale když nemůžu být sám sebou, jsem nikdo." No řekli byste to do něj?

Před třemi lety začala jeho proměna a včera za velké podpory své rozvětvené rodiny Bruce konečně prohlásil, že je ženou a rok 2015 pro něj bude sice divoký, ale dobrý. 

Blac Chyna

Největší zadek v Hollywoodu

Tyhle holky z Instagramu jí úspěšně šlapou na paty

Viktorie Milotová , včera @ Z postele

Obří galerie

Cover main photo profimedia 0239608263
Tahle galerie se vám bude líbit, slibujeme Profimedia.cz, Instagram

Na někoho je zadek Blac Chyny už moc velký. Někteří dokonce závistivci říkají, že se její tělo pomalu transformuje to podoby postavičky Ferdy Mravence. My ale víme, že to jsou z velké části jenom pomluvy modelek, které při sledování svých konkurentek nervózně chroupají svůj denní příjem mrkve a nechápou, kde udělaly chybu. Velké zadky prostě dneska letí. Modelka a příležitostná herečka Blac to ví, stejně jako další holky na Instagramu.

Kromě natáčení klipů s Drakem (28) nebo pózování na titulkách časopisů začala Chyna podnikat a otevřela si kosmetický salon. Prostě nenechá nic náhodě, obří zadek ji nebude živit věčně. V galerii můžete srovnat, jak se daří nekorunované královně největšího pozadí a jejím následovnicím. Je to náročné rozhodování, ale vy už se s tím nějak popasujete. 

Michaela Ochotská

V centru Prahy klidně parkuje na chodníku

Bohdalová se samozřejmě přidala

James Zahrádka , předevčírem @ Lokál Dlouhá

ODTAHOVKA NÁM ZVEDÁ OBOČÍ

Cover main photo ochotska
A ještě se tomu směje?! Showpix

Když v Praze omylem špatně zaparkujete auto, můžete do dvou minut čekat kompletně nastoupenou odtahovou službu, i kdyby se měla přetrhnout. Přesně to se včera pravděpodobně stalo moderátorce a novopečené mámě Míše Ochotské (30), když se svým obřím bourákem zakempila rovnou na chodníku v Havelské ulici u Staroměstkého náměstí. No teda! Jedinou polehčující okolností je, že Míša prý nedávno chytla nepříjemný zánět prsa, tudíž teď má snížené parkovací schopnosti. Ty střevíčky od Diora by ale neutekly, kdyby zaparkovala správně. I když... Ty od Jimmy Choo asi jo. Čočka z Havelský jídelny pak určitě.

O pár kilometrů dál pak obligátně nešikovně parkovala Jiřina Bohdalová. Ta nedávno zablokovala vjezd do restaurace při pohřbu Miroslava Ondříčka, nyní zadkem svého Mitsubishi zasáhla do silnice. No teda! Mířila ale zrovna na natáčení pořadu Sejdeme se na Cibulce, takže absolutně chápeme, že byla rozrušená.