Poslední Bomby

Domenico Martucci

Napálen během shánění pronájmu

Následovala drsná přestřelka na Facebooku

Martina Pašingerová , dnes z Bomby

Máme všechno!

Cover main photo dom kol lep
Chudák Domča Profimedia, Facebook

Domenico se snažil pro známé najít bydlení v pražské čtvrti Anděl. Na Facebooku má celou řadu příznivkyň, kterým by stačil jediný jeho pohled, aby opustily své manžele a jely s ním hrabětit do Itálie. Není divu, že všechno řeší právě tam.

Dostal několik nabídek, ale jedna zněla tak výhodně, že Domenico hned zareagoval. Někteří by dokonce řekli, že nabídka byla natolik dobrá, až nemohla být pravdivá. 2+1, po rekonstrukci, 8 000 korun. To se jen tak nevidí. Domenico si domluvil schůzku, ve smluvenou dobu přešlapával u vchodu, nechal se tam vyfotit, ale ANI NOHA. S nikým se nesetkal, nikdo mu byt neukázal. 

Postěžoval si opět na Facebooku a jeho fanynky si na autorku inzerátu pěkně došláply! Jedna z nich neváhala všechno prověřovat v katastru nemovitostí, zatímco Domenico přeposílal soukromou konverzaci. Všechno podstatné z Domčova FB najdete v galerii. Jak hrabě správně zhodnotil, celé je to "trapárna".

Sandra Bullock

Má novou známost

Je to sexy model

Lola Králová , dnes z Kino Světozor

Vrrr!

Cover main photo 11324446 1621669298108028 1196106649 n
Sandra má vkus! Gossip_today Instagram

Uběhlo dlooouhých 5 let od rozvodu s Jesse Gregorym Jamesem než si držitelka Oskara našla nového partnera. A to čekání se teda vyplatilo! Nabrnkla si totiž pořádného fešáka! 

Jejím novým milým je fotograf a model, Bryan Randall (49). Má za sebou kampaně pro takové značky, jako jsou Saint Laurent  nebo Harper´s Bazaar.

Nový páreček spolu randí už nějaký ten pátek. Poprvé se spolu objevili na tajné svatbě (na začátku srpna) Jennifer Aniston (46) a Justina Therouaxe. Veřejně se pak ukázali 27. 8. na večeři v Hollywoodu. Takže to vypadá, že je ruka v rukávu a adoptovaný syn Louis má konečně i tatínka.

Držíme pěsti, Sandra Bullock (51) si na dalšího chlapa počkala docela dlouho, a tak jí tu romantiku přejeme! 

Richard Müller

Prodal 100 000 vstupenek

Na Slovensku je pořád jednička!

Natalia Bondareva , dnes z Potrefená husa

Gratulujeme!

Cover main photo muller2
Symbolická "Zlatá vstupenka" Predpredaj.sk/ Facebook.com/ Bomba.cz

Zlatý Slávik.. ne Jaro.. ale Richard Müller (53) získal další ocenění. To že je na Slovensku pořád jednička potvrzují prodejele lístků na jeho koncerty. Zástupce Predpredaj.sk předal slovenskému zpěvákovi symbolickou "Zlatou vstupenku" za prodej neuvěřitelných 100 000 vstupenek na jeho koncert. Za úspěchem prý stojí projekt s názvem Hlasy na kterém pracoval se skupinou Fragile.

Komentáře od celebrit

Mini article main photo rich

Akákoľvek cena je potešujúca a keby niekto povedal niečo iné, tak určite klame. Cena je výsledkom popularity, výsledkom toho, že nastala nejaká odozva a to je úžasné.

Richard Müller

Richard si převzal ocenění z rukou jako první interpret, a to je server s přeprodejem vstupenek na trhu již 3 roky. No uvidíme, co přinese za ocenění jeho turné s názvem "15 rokov bez Filipa". Platinovou vstupenku získá jen ten, kdo prodá 250 000 vstupenek. 

David Weingartner

Zemřel finalista Hlasu Česko Slovenska

Jeho tělo našli v řece

Martina Pašingerová , dnes z Starbucks Muzeum

RIP

Cover main photo hlas
Takhle se David snažil na soutěži TV Nova

O víkendu vyhasl mladý život.

Talentovaného zpěváka Davida Weingartnera našli mrtvého na hladině říčky Chomutovka. Na místo hned dorazili hasiči a policie. Pokoušeli se zpěváka ještě zachránit, ale už bylo pozdě. Příčinu smrti určí až pitva. Police vyšetřuje, co zpěvák osudný den dělal.

David nadchnul porotce v talentové soutěži Hlas Česko Slovenska a je také známý z show Robin Hood - Cesta ke slávě. 

Adele

Hlásí comeback!

Dočkáme se třetího alba

Lola Králová , včera z Hlavní nádraží

Huráá

Cover mini magick20150829 15 1pq7axu
Mateřská skončila, vzhůru do práce! Instagram

Jo! Adele je zpět! Konečně! Na povrch se dostaly informace o jejím třetím studiovém albu! Zpěvačka si dávala pauzu kvůli synovi Angelovi, ale teď znovu nabrala síly.

A protože slaví letos 25. narozeniny, nechtěla si dělat hlavu s nějakými složitými názvy. Nová deska se bude jmenovat stručně a výstižně 25. XL Recordings dělá kolem desky pořádné tajnosti. Tvrdí, že žádná nebude… Kecy, kecy... Bude!

A podle ohlasů to bude pořádná BOMBA!

Johnny Depp

Jeho dcera Lily Rose je bisexuální

Stejně jako macecha

Lola Králová , včera z Starbucks Palladium

Jeď,holka!

Cover main photo depik
Jaká nevlastní matka, taková dcera Profimedia, Instagram

Nebýt sexuálně vyhraněný je teď totiž IN!

Práva genderových menšin, které nejsou striktně hetero, se snaží prosazovat a zviditelnit  kampaň „Self Evidenth Truth“,  a Lily se teď stala jeho součástí. Hrdě vystavila svůj názor na instáči a média se můžou zbláznit. Asi si vzala příklad z nové mamky, ta se k bisexualitě hlásí už pěkně dlouho.

Slavní rodiče se asi mají na co těšit, tahle šestnáctka žádná tichá voda nebude.

Kampaň podpořila i Miley Cyrus, ale nad její sexualitou se už asi nikdo ani nepozastaví.

Alena Šeredová

Gigiho synové s novým taťkou

První společná fotka

Martina Pašingerová , včera z Bomby

Rodinka!

Cover main photo ala
Sluší jim to! Facebook

GiGi se relativně krátce po provalení nevěry nechával vidět s novou přítelkyní Ilárií na nákupech, dovolených a drahých restauracích. Alena musela s milionářem Alessandrem Nasim začínat pomalu. A to hlavně kvůli svým dvěma synům a neutuchajícímu zájmu italských médií.

Tohle léto ale konečně sama zveřejňuje první společné fotky. A nedávno vytasila silný kalibr. Fotku nové rodinky na výletě. Gigi má smolíka, jeho synové si pomalu zvykají na nového tátu. Takže zatímco brankář je uvidí párkrát do měsíce v rámci střídavé péče, Alena s Alessandrem si je budou užívat skoro denně.

Gigimu nezbývá, než si založit další rodinku s novou přítelkyní. Italové pořád spekulují o možném těhotenství, ale podle posledních fotek zatím Ilária v jiném stavu není. Třeba jí stačí syn, kterého má z minulého vztahu. 

Petra Faltýnová

Děkuje svému milionáři a vrací se domů

Pohádkové léto končí!

Martina Pašingerová , včera z Kino Světozor

Škoda!

Cover mini magick20150829 15 1rg5kmb
Petra již brzy na ruzyňském letišti Instagram

Petra si díky své nové lásce užívala pohádkové léto v Miami.

Pařby, luxusní šatičky, nové botičky, celé dny na pláži. Přesně to ji dopřával její nový superbohatý přítel. Dokonce si tam na čas přestěhovala dceru a psa. Jenomže každá pohádka musí skončit. Petra se musí se svým princem zase rozloučit a letět domů. Malá Adri jde totiž do školy a maminka zpátky do práce. Tedy aspoň, tak jsme to pochopili.

#SummerTimeOver . #LeavingBeck #BeckToWork

#PrvneDoSkoly #BeckToReality # #AaaaaaachJo

Jenomže jak známe Petru, v malém českém rybníčku dlouho plavat nebude. Možná už teď sleduje akční letenky do Ameriky. Nebo udělá smutné oči na přítele a letenky do první třídy jí do pěti minut přistanou v emailu. Kdo umí, ten umí. 

Caitlyn Jenner

Dcery se k ní obrací zády

Podporují ji jenom kvůli médiím

Viktorie Milotová , včera z Potrefená husa

Auč!

Cover mini magick20150827 18 18zo08c
Kámošky jenom na sociálních sítích? Instagram

Kim , Kourtney a Khloé Kardashian nemají podle zdroje US Weekly svoji macechu vůbec rády. Všechno to pozlátko je jenom na instagramu, kde si fotí selfíčka jako život. "Otočily se k ní zády, žádnou rodinnou náklonnost v tom nehledejte."

Všechno to vypuklo obálkou Vanity Fair, kde se Caitlyn poprvé ukázala jako žena. Nádherná žena. Vlastně ještě hezčí, než její bývalá manželka Kris. A tak to slávychtivému klanu došlo. Tahle nová ženská nám bude krást příznivce (a hejtry).

 Veškerá komunikace mezi dcerami a nevlastním otcem, teď macechou, probíhá jenom na rodinných sešlostech, které jsou stejně jenom baštou pro novináře. Jinak žije Caitlyn daleko od ostatních ve své vilu v Malibu. No, není jí tam nakonec líp? 

Angelina Jolie a Brad Pitt

Stěhují se do Londýna

Vyhlédli si sídlo za 100 mega!

Lola Králová , včera z Lokál Dlouhá

Vítejte v Evropě!

Cover main photo profimedia 0252717126
Třeba si rodinka udělá i výlet do Čech Profimedia

Slavný pár už Amerika přestala prostě bavit. Rozhodli se okořenit si trošku život a usadit se v britské metropoli.

Angelina má jako ambasadorka Spojených národů choutky zapojit se do evropské politiky. Ani se nedivíme při tom bordelu, co v Americe předvádí prezidentští kandidáti.

Zajímají se o sídlo za 39 miliónů dolarů, což je prosím pěkně 975.000.000 korun!!! No, tahle dvojka nemá hluboko do kapsy, to je fakt! Ale i jim se to zdá jako velká investice. Musí si to prý rozmyslet. Tak uvidíme!

Třeba zavítají brzy i do Čech, když to budou mít takový kousek.

Mohlo by tě zajímat