Poslední Bomby

Luxusní vila Jennifer Lawrence? Tady jste měli bydlet vy!

Prohlédněte si interiéry jejího opulentního sídla

Viktorie Milotová , před hodinou @ Z postele

ZÁVIST

Cover main photo jennifer  1
V novém domě je prý šťastná. Ještě aby ne! Profimedia.cz

Herečce Jennifer Lawrence je 24 let a kromě nahé selfie ve sprše a natočení několika dílů Hunger Games toho moc nestihla. Přesto nějakým zázrakem nasyslila přes 8 milionů dolarů a úplně sama si koupila tenhle luxusní dům připomínající menší zámeček.

Většina českých vysokoškoláků v jejím věku ještě u rodičů žebrá na obědy do menzy, Jennifer se ale rozhodla, že na svou příští selfie chce mít ve sprše soukromí. Snad se jí to podaří, vybírat totiž může mezi šesti koupelnami.

Vy byste takovou částku samozřejmě investovali mnohem lépe – rozumný člověk přece nepotřebuje vlastní golfové hřiště nebo bazén s vodopádem.

Jaromír Jágr

Chce hrát do padesáti! A pak řekne, že do šedesáti

Panenko Marie podsrpenská, vidíš to?

Viktorie Milotová , včera @ Z kanclu

No nevíme

Cover main photo profimedia 0158235489
Nejslavnější český mulleťák musí měl vždycky co říct Profimedia.cz

Český hokejista Jaromír Jágr (43) ve třiačtyřiceti na ledě stále trhá rekordy. Na rozdíl od svých kolegů, kteří už se dávno odebrali do hokejového důchodu, Jágr nic podobného nechystá. Otázka zní, za jakou cenu.

„Pořád si myslím, že mé tělo ještě nejméně sedm let zvládne,“ řekl včera reportérům na Floridě. A pokud správně počítáme, znamenalo by to, že Jarda má v plánu na ledě zůstat minimálně do padesáti. 

„Cítím, že stále mohu hrát hokej, hru, kterou tolik miluju. Když budu zdravý, tak můžu komukoliv pomoct a být dál produktivní,“ dodal. My zase cítíme, že by měl v květnu dorazit podpořit náš tým na mistrovství světa v hokeji.

Je na vašem Instagramu brutální nuda? Dobře známe!

Naše holky vám ulehčí náročný víkendový den.

Natalia Bondareva , včera @ Potrefená husa

Bomba!

Cover main photo mozaika bomba
Mámo, to jsou panoramata, co? Instagram

ZAHRANIČNÍ CELEBRITY

1. Nicki Minaj (32) - #velkaprsa

2. Amber Rose (31) - #velkyzadek

3. Kim Kardashian (34) #velkaroznozka 

Instagram dále monitorují naši junior analytici.

Sabina Remundová

Stane se příští šťastnou držitelkou Českého lva!

Výsledky udělaly to, co vždycky. Unikly

Adam P. Novák , včera @ Z postele

KRÁ KRÁ

Cover main photo profimedia 0196711326
Výraz "bitch, please" směrem k Aně Geislerové je výmluvný Profimedia.cz

A je to tady zase. Poté, co jsme vám v předstihu odhalili novou držitelku Ceny Thálie, máme tu další skutečně velké odhalení. Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli dostane Sabina Remundová (42)! Jak jsme na to přišli? Viděli jsme trailer k novému českému hororu Sedmero krkavců z hradu Zvíkov, který svým talentem a grácií Sabina doslova ukradla. "Stejně jako ty krkavce. K obědu," sdělil dojatý nejmenovaný člen štábu.

Komentáře od celebrit

500x500

James Zahrádka

Vy se v galerii můžete podívat na několik fotek z připravovaného hitu, které vítězství Sabiny Remundové jenom potvrzují. Bydžovská může v roli čarodějnice chroptět jak chce, sem se však nevejde. My si prozatím v klidu připravíme otázky k rozhovoru s budoucí šťastnou laureátkou, i když... první otázku už vlastně máme!

"Sabino, jak jste se připravovala na roli hradu Zvíkov?"