Poslední Bomby

Richard Gere

Je ve Varech!

Festival může začít!

Martina Pašingerová , právě teď z Kino Světozor

První hvězda!

Cover main photo richard
Richard Gere na české půdě. Twitter

Do Varů dorazila první velká hvězda. Richard bezpečně přistál a teď míří v doprovodu organizátorů do hotelu. Od pátku bude oslňovat diváky a zastiňovat české celebritky. V Thermalu převezme Křišťálový globus za mimořádný umělecký přínos, v sobotu zahájí projekci filmu Pretty Woman a v neděli, společně s režisérem Andrewem Renzim, uvede snímek Franny.

Během celého dění ho bude chránit ochranka před českými zlatokopkami, které si taky chtějí prožít svoji Pretty Woman story, a před bulvárními novináři. Ti si pro změnu myslí, že jsou také celebrity a mají snad s Richardem něco společného. 

Rihanna

Má nový klip

Únos, nahota, násilí, krev, drogy

Viktorie Milotová , právě teď z Můj šálek kávy

Musíte vidět!

50 odstínů Rihanny. Reprofoto: Youtube

Bitch Better Have My Money. To je nový song Rihanny, které uvidíte až po desáté hodině. Mluví o něm všichni a není se čemu divit. Barbadoská kráska je na konci celá od krve a koupe se v penězích. A to ještě nevíte, co tomu předcházelo! Musíte se prostě kouknout na klip plný násilí, nahoty a zbraní. Váš pohled na Rihannu se změní. Úplně. 

Tomáš Verner

Je to veselá kopa

Předvedl epický taneček!

Martina Pašingerová , před hodinou z Potrefená husa

Hotový Jackson!

Tom se to nebojí rozbalit! Instagram

Krasobruslař Tomáš Verner cestuje po světě, fotí se s celebritami, samozřejmě bruslí, a když zrovna nebruslí, tak tancuje. Takhle to třeba rozjel se svým kámošem Johnym v Japonsku! 

Jitka Válková

Je těhotná!

Otcem je muzikant Lukáš Boho

Martina Pašingerová , před hodinou z Lokál Dlouhá

Gratujeme!

Cover main photo jitka
Další VIP mimísek na cestě! Profimedia

Zpívající modelka Jitka je ve čtvrtém měsíci těhotenství! Gratulujeme! S muzikantem Lukášem jsou spolu devět měsíců, takže všechno přišlo tak nějak ráz na ráz. Ale znáte to. Když jste doopravdy zamilovaní, není čas ztrácet čas! 

Mariah Carey

Málem žuchla na schodech před přítelem milionářem

Ani to s ním nehlo!

Sára Pekařová , dnes z Starbucks Muzeum

O fous!

Cover main photo mariah kolaz
Tohle mohlo skončit špatně. Profimedia

Mariah se usmívá na svého bohatého boyfrienda, sestupuje k němu na obřích podpatcích po schodech dolů. On už ji očekává ve své lodi. Najednou se zpěvačce zamotají nohy, ztrácí rovnováhu, padá. Rychle ji přispěchá na pomoc ochranka a postaví ji zpátky na nohy. Její přítel mezitím sedí jako pecka. Jako by se nechumelilo. Mouchy snězte si mě. (Už nás víc přirovnání nenapadá, ale obrázek jste si udělali.) Milionáři jako Australan James Packer mají prostě na všechno lidi. I na chytání přítelkyň. 

Miley Cyrus

Má novou holku

Líbačka se Stellou Maxwell

Viktorie Milotová , dnes z Starbucks Palladium

Láska je všude kolem nás!

Cover main photo miley kolaz
Holka nebo kluk, vždyť je to fuk! Instagram, Twitter

Miley randí s andílkem. A to ne tak ledajakým. Rovnou s andílkem Victoria's Secret. Už se spekulovalo, že teď chodí s modelkou Stellou, líbačka potvrdila vše. Holky si zrovna odskočily z natáčení nového klipu a rozhodly si u kamionu dopřát trocha té romantiky. Těšíme se na nějaké ty ofiko fotky! 

Dominika Myslivcová

Zlatokopka sbalila ženatého doktora

Zjišťujeme, co na to jeho manželka

Martina Pašingerová , včera z Groove Bar

Exkluzivně

Cover main photo pinkslivcova
Tak jak je to s dětmi amerického doktůrka? Facebook

Ani se nám nechce věřit, že by se růžovoučká Dominika nechala vydržovat od ženáče, který má navíc dvě děti! Ale takováhle informace přistála v našem redakčním emailu a my se na to podíváme.

Čerstvá maturantka Domča si asi z brigád na luxusní výlet do New Yorku a New Jersey nenašetřila. Podle informací našeho zdroje potkala růžová kráska svého pana Božského v Kozičce a po krásném prožitém večeru ji měl vzít Michael Shindle (tak se ten úžasňák jmenuje) na nákupy do Pařížské. Ostatně nějakou tou Vuittonkou se Domča chlubila už v květnu, v době, kdy probíhal hokejový šampionát. A podle informací o Michaelovi, je to právě on, kdo jezdí s americkým nároďákem.

Nezpochybňujeme, že každá princezna si zaslouží svého prince. Dominika určitě s téměř o dvacet let starším doktorem z Ameriky udělala terno. Na FB mu říká "můj pan doktor", nechá si kupovat luxusní dárečky a dokonce ji vzal luxusního hotelu Mandarin v New Yorku. Což je vyhlášené místo, kam si ženáči berou svoje společnice. Na všední dny si ale Dominiku přistěhoval blíž k práci, do hotelu v New Jersey. Jenže tahle pohádka má jedno velké ALE. 

Podle aktuálních informací je pan doktůrek stále ženatý. Se závazky. Jejda. Momentálně se snažíme získat vyjádření od jeho manželky a začínáme komunikovat s americkými médii.

Čauky mňauky, zůstaňte s námi! 

Tomáš Berdych

S Marcem Jacobsem ukázali zadky na Instagramu

Jeden pro charitu, druhý omylem

Viktorie Milotová , včera z Kino Světozor

Wow!

Cover main photo tomas kolaz
Tak který se vám líbí víc? Nám asi Tomášův. Instagram

Tomáš bojuje nahotou proti rakovině. Tahle fotka je určená pro charitu má přinést nějaký ten peníz navíc výzkumu zákeřné nemoci. S pózováním mu určitě radila jeho snoubenka Ester. 

Na druhou stranu Marc Jacobs se dopustil klasického Instagramového failu. Se slovy "It's yours to try," poslal lechtivou fotku na svůj účet. Všem. No, to se stává i těch lepších rodinách. 

Petra Kvitová

Na Facebooku o ní koluje bomba historka

Wimbledonský talíř si vyrobila sama

Sára Pekařová , včera z Sokolovna

Vzala to sportovně

Cover main photo petra
Ne všichni jsou prostě fanoušci sportu. Profimedia

Prostě ne každý žije sportem! Na Facebooku teď koluje srandovní status Jana Malindy popisující setkání tenisové královny a režiséra. Petra Kvitová a Mirek Hanuš se poprvé viděli minulý podzim, během natáčení Všechnopárty. Umělec naši wimbledonskou vítězku nepoznal a aby předešel trapnému tichu, započal rozhovor.

"Dobrý den, já jsem Miroslav Hanuš. Herec, režisér…"

"Dobrý den, já jsem Petra Kvitová."

"Aha, a můžu se zeptat, čím se zabejváte, že vás pozvali?"

"Asi kvůli tomuhle," řekla Petra a hrdě ukázala svůj wimbledonský talíř.

"Hm, pěkná práce, poctivá. A vy to nádobí jako vyrábíte, jo?"

Zabil! 

Ben Cristovao

Poradí vám, co se životem

Štěstí a úspěch podle Bena

Martina Pašingerová , včera z Starbucks Muzeum

Má pravdu!

Cover main photo ben
Být happy jako Ben prý není tak těžké. Instagram

Už minule jsem zmiňovali, že Ben fakt dospěl. A je to prostě pravda. Tenhle mladý muž má něco za sebou a je ve fázi, kdy může radit i ostatním. 

Komentáře od celebrit

Mini article main photo bendva

Spousta z vás nedostala ty nejlepší známky, nebo jste se nedostali na školu, na kterou jste chtěli... Věř mi, že o tom to není. Vždycky bojuj, jak můžeš, ale když ti to zkrátka nejde a nebaví tě to, hledej jinou cestu, která je ti bližší. Rodiče po mně vždycky chtěli ty nejlepší známky a chtěli, abych šel na marketingovou vysokou nebo práva, ale nebylo to pro mě. Dělal jsem co jsem mohl. Z gymplu jsem vylezl s odřenýma ušima a zkusil dvě vysoké, spíš abych udělal radost rodičům a nemusel poslouchat hrozby typu : " Chceš, aby z tebe byl dělník ? " Nakonec dělám to, co mě baví (hudba a sporty ) a přitom si vydělám víc, než většina manažerů a právníků. Každopádně nelituji ani jednoho roku stráveného na střední, nebo vejšce, páč kdybych to nezkusil, nevim… A tak i ty zkoušej, co ti jde a poznávej se co nejlépe. Vem si na to čas než se rozhodneš, co budeš chtít dělat a nenech se tlačit rodiči, ani nikým jiným do toho, co nejsi ty…

Ben Cristovao

Mohlo by tě zajímat