Poslední Bomby

Sandra Bullock

Adoptovala si holčičku

Nový vztah = nové dítě

Lola Králová , dnes z Kino Světozor

Cover mini magick20151002 15 1roolto
Instagram

Herečku tak naplňuje nový vztah s Bryanem Randallem, že se rozhodla rozšířit rodinu. A protože v jejím věku by přirozená cesta byla nebezpečná, ne-li nemožná, zvolila (v Hollywoodu tak oblíbenou) adopci.

Sandra Bullock (51) si v roce 2010 osvojila chlapce Louise, to bylo v době po rozchodu s nevěrníkem Jessem Jamesem. Nyní si naopak k nové lásce respektive novému vztahu, pořídila děvče.

Přátelé páru se nechali slyšet, že Sandra je ze svého chlapa tak mimo, že už začíná uvažovat i o svatbě. Úplně jako pod vlivem, žádný rozum, a to má její milý násilnickou minulost. Jeho soused by mohl vyprávět!

Oskarová herečka vidí fotografa a příležitostního modela Bryana jako svého manžela a nic to nezmění, teď s holčičkou budou jedna velká šťastná rodina! Dokonce si ho už nastěhovala do svého hnízdečka.

Ta ženská se snad nikdy nepoučí. Minule to taky zrovna nejlíp nedopadlo.

Gisele Bundchen

Podrobila chůvy svých dětí křížovému výslechu

Aféra chůvy a Bena Afflecka s ní pořádně zamávala!

Lola Králová , dnes z Potrefená husa

Cover main photo 11374247 818361024918676 327028043 n
Instagram

Provalení nevěry Bena Afflecka se nedotklo jen jeho manželství. Pěkně to zamávalo i s modelkou Gisele Bundchen (35), která teď denně šlape po svém manželovi Tomovi Bradym (38).

Vše trvá od doby, co se chůva tří Affleckovo dětí spustila a na svůj Instagram vyvěsila pár fotek ze soukromého letadla, kde byla s Benem a Tomem. Na tom by asi nic nebylo, kdyby to nebyla pánská jízda (bez dětí). A co víc, chůva Christine Ouzonian na sobě měla i Toma Bradyho super bowl prsteny, což se jen tak někomu nepoštěstí.

Na kobereček tak musel nejen Tom, ale i chůvy jejich dětí. Giselle neponechala nic náhodě a předvolala si každou chůvu zvlášť, aby se zeptala, jak se její povedený manžílek chová, když není doma. Na férovku se jich prý zeptala, zda to na ně Tom v době její nepřítomnosti nezkouší.

No teda, to muselo být!!! 

Tara Reid

Její tělo má to nejlepší za sebou

Přitom tomu mohla zabránit!

Viktorie Milotová , včera z Lokál Dlouhá

Lenost!

Cover main photo tara3
Tara na sebe bohužel kašle. Profimedia

Před patnácti lety lámala Tara Reid (39) jako hvězda Prci, prci prcičky všechna klučicí srdce. Nechala se trochu opít slávou a začaly večírky, padaly kartony cigaret a Tara se nevyhýbala ani prasení v jídle. A když bříško vyrostlo, šup pod skalpel na liposukci. 

To všechno se ukazuje teď, kdy kvůli postavě drží nesmyslné diety, někteří ji dokonce podezřívají z anorexie, a nic se sebou nedělá. Důkazem je vytahaná kůže na břiše, kterou nemají ani maminy po porodu a povislý zadek. Je škoda, že na sebe kašle, mohla totiž vypadat fakt úžasně! 

Malý Jaxon

Chlapeček bez půlky lebky

Život si vybojoval!

Viktorie Milotová , včera z Hlavní nádraží

Doják!

Cover main photo profimedia 0260350411
Jaxonovi nedávali ani rok života Profimedia

V srpnu oslavil Jaxon svoje první narozeniny. A to všem lékařům a hejtrům na navzdory. Narodil se bez velké části mozku a lebky.

Už doktoři a gynekologové říkali, že s děťátkem není něco v pořádku, ale rodiče, praktikující křesťané, potrat odmítli. "Nechtěli jsme si hrát na Boha," říká Jaxonův táta Brandon. O takové možnosti by prý uvažovali pouze v případě, kdyby to ohrozilo život jeho mámy Brittany.

Kromě náročné péče o dítě se rodiče musí vyrovnávat i s velmi negativními komentáři na sociálních sítích. Ty jsou někdy tak zlé, že je sem radši ani nebudeme přepisovat. Každopádně si jeho rodiče uvědomují, že jejich čas s Jaxonem může být velmi krátký. O to víc je potěšilo, když už dokonce řekl svoje první slovo. "Máma."

Tak snad Jaxon oslaví ještě několik dalších narozenin a bude dál dělat rodičům radost. 

Patrick Schwarzenegger

Porval se s fotografem

Máme fotky!

Viktorie Milotová , včera z Starbucks Palladium

No teda!

Cover main photo 11249862 494937644007291 1961870702 n
Před tátou by si to asi nedovolil. Instagram

Kocour není doma a myší mají pré! Táta Arnold je momentálně na svém eurotripu a stíhá všechno od projížďky na kole po Madridu, popíjení na Octoberfestu až po natáčení v Praze. Na syna však nedohlíží a ten zatím doma dělá neplechu. Jak taky jinak v jeho věku! 

V Hollywoodu tolik Patrick Schwarzenegger (22) pospíchal do klubu The Nice Guy až se porval. Je to takové celé úsměvné. Cestou do klubu totiž "vrazil" do fotografa a když zjistil, že má z potyčky roztržené triko, ještě se vrátil a fotografovi naložil.

No jo, kluk se potatil. 

Zuzana Plačková

Silikonová barbína z Hotelu Paradise se vdala

Vypadala jako obří bonbón

Martina Pašingerová , včera z Z kanclu

Hlavně vkusně!

Zuzana měla i růžové tenisky. Instagram

Jako omotaná cukrovou vatou vypadala na radnici Zuzana Plačková. Hvězdička z reality show se vdávala v růžových šatech, na které padlo několik akrů růžové krajky a tuny korálků.

V Bratislavě si brala svého dlouholetého přítele Reného Strausze, který si svoji playmate odváděl od oltáře usměvavý. Družičky vypadaly v bílém topu a růžové sukni spíš jako hostesky.

Ano, takhle vypadá svatba céčkové celebrity. 

Jennifer Lawrence

Randí s Liamem Hemsworthem

Ano, dva hrdinové Hunger Games jsou spolu!

Lola Králová , včera z Kino Světozor

Cover main photo profimedia 0252422059
Profimedia

Pro všechny fanoušky Hunger Games dorazila ze zámoří potěšující zpráva. Dva hlavní hrdinové si konečně uvědomili, že k sobě cítí něco víc a začali spolu randit.

Láska prý zajiskřila při propagaci jejich filmu v Německu. Jennifer Lawrence (25) byla smutná z rozchodu s Chrisem Martinem a kolega Liam Hemsworth přispěchal s ramenem. To se herečce nejspíš tolik zalíbilo, že se rozhodla jej vyzkoušet.

A nepřímo to potvrdila sama nejlépe placená herečka roku, když se v posledním rozhovoru několikrát zmínila, že společně tráví volné chvíle a dokonce ji Liam i jeho rodina doprovázeli do kosmetického salonu na tetování. 

A nic jim konečně nebrání v cestě, i Liamův vztah s Miley Cyrus (22) je dávnou historií.

Máme za ty dvě hrdličky radost a doufejme, že jim to vydrží! Kdyby se to nepovedlo, bylo by pak společné natáčení tak trochu tragédií a oblíbeným Hunger Games konec.

Klan Trumpů se rozroste o dalšího člena

Ivanka Trump je zase těhotná!

Lola Králová , včera z Potrefená husa

Nathan Kraxberger

Klan Trumpů zachraňuje vymírající kontinenty, vypukl u nich hotový baby boom.

Dcera amerického bilionáře kandidáta na prezidenta a naší krajanky, Ivany Trump, je zase v tom. Bývalá modelka Ivanka Trump (33), která se prosadila také jako úspěšná podnikatelka, v roztomilém videu, kde si zahrály i její dvě děti, oznámila, že na jaře očekávají příchod třetího mimča.

Celá rodinka se na něj samozřejmě moc těší, dokonce Donald Trump (69) byl štěstím bez sebe. No, aby ne, to se bude v prezidentské kampani hodit!

Ivanka o sobě říká, že rodina u ní je a vždy bude na prvním místě. Sama má 4 sourozence! Nejstarší bratr je rovněž otcem pěti dětí, takže se jejich rodinka dá považovat opravdu za početný klan.

Amanda Seyfried

Místo dítěte rozchod

S Justinem Longem je KONEC!

Lola Králová , předevčírem z Lokál Dlouhá

Ach jo!

Cover main photo profimedia 0242303139
A to jim to tááák slušelo! Profimedia

Série hollywoodských rozchodů ještě neskončila, jak se tak zdá. Další slavný páreček je totiž minulostí.

Amanda se po dvou letech rozešla se svým boyfriendem, Justinem Longem. Tahle dvojka spolu údajně moc nevycházela, ale jako hlavní důvod konce uvedli svoji zaneprázdněnost. Oba měli tak vysoké pracovní nasazení, že na sebe neměli špetku času. A povězme  si to na rovinu, to málokdo vydrží.

Víc to asi zasáhne Amandu. V nedávném rozhovoru se svěřila, že zoufale touží po mimču. Každým  okamžikem prý cítí, že jí umírají vaječníky… No… zase tak horké to nebude!

Jelikož jsou oba mladí a krásní, určitě nebude trvat dlouho, než si někoho najdou.

Každý si prostě neprožije svůj nekonečný příběh.

Pamela Anderson

Nejstarší nahotinka na obálce FHM

Pořád na to má!

Lola Králová , předevčírem z Hlavní nádraží

Cover main photo pamela
Instagram

Pamela Anderson (48) se nahá nechala vyfotit na obálku FHM. Na tom by nebylo ani nic tak zarážejícího, kdyby jí nebylo tolik kolik jí je a nestala se tak nejstarší pózující cover girl tohoto pánského magazínu.

A vypadá úžasně! Blonďatá sexy kost rozhodně vytřela zrak všem pochybovačům a dokázala, že na to stále má. V rozhovoru pak vyprávěla o divokých playboy večírcích. Jooo, to byly časy!

Zdá se, že starý tým z Baywatch je celkem kvalitní materiálek. V tomto rekordu totiž věkově trumfla svou seriálovou kolegyni Carmen Electru (43). Všem však vévodí bohyně Sharon Stone, která se nafotila takřka před šedesátkou pro Harper's Bazaar.

Hezký víkend všem, my běžíme do trafiky..tenhle materiál si prostě musíme koupit! 

Mohlo by tě zajímat