Na moře vyplula největší jachta na světě ruského miliardáře

dilbar

Miliardáři na celém světě investují své peníze různými způsoby. Jedním z takovým způsobů je zpříjemnění života prostřednictvím luxusních jachet.

Dnes vám ukážeme, jak vypadá absolutní vrchol mezi jachtami, který si může miliardář objednat. Německá společnost Lürssen, která se zabývá stavbou luxusních jachet, dokončila významnou zakázku pro původem ruského miliardáře Ališera Usmanova. Jachta, která se jmenuje Dilbar je nejtěžším plavidlem tohoto druhu na světě. Plavidlo, které měří na délku 156 metrů, atakuje čtvrtou příčku mezi nejdelšími jachtami na světě. Její prvenství je právě zmíněná váha, která dosahuje hodnoty před 15 tisíc tun.

Making of Dilbar 156 m

Making Of Dilbar 156 m

Posted by Lürssen on Wednesday, June 22, 2016

Plavidlo je vyrobeno s ohledem na prvotřídní luxus. Na palubu jachty Dilbar se pohodlně vejdou desítky hostů, které bude obklopovat nejpřepychovější interiér. Podle výrobce má jachta na svědomí další rekord, kterým je bazén na palubě plavidla. Bazén, který má objem 180 000 tisíc litrů vody, odpovídá rozměrům 15 metrů na délku, 6 metrů na šířku a hloubce 2 metry, což je obdivuhodná velikost. Samozřejmě kromě bazénu jsou na palubě jachty Dilbar k dispozici dva heliporty a nejmodernější elektronické a telekomunikační přístroje.

1 / 3

Další stránka »

Mohlo by tě zajímat

loading...