Vítěz Mister International přiletěl na Muže roku

FIL_2419

Cestou do Prahy muselo letadlo nouzově přistát ve Vídni. Co se stalo?

Chvilky napětí zažil vítěz Mister International Pedro Mendes cestou ze Švýcarska do Prahy, když muselo jeho letadlo nouzově přistát ve Vídni, kvůli závadě na kole letadla.

Elektrikář Pedro, který bydlí se svou přítelkyní ve švýcarské Ženevě je v České republice zcela poprvé.  „Jako první vítěz Mister International má povolenou přítelkyni, jinak regule to zakazují“ prozradil jako perličku ředitel soutěže Muž roku David Novotný, který Pedra přivítal spolu s vítězem Muže roku 2015 Jakubem Krausem.

„Jeho program je velmi nabitý, bude přijat v Poslanecké sněmovně Soňou Markovou, pojede na Hrad Karlštejn, navštíví fitness studio, také zavítá do Domova důchodců v Náchodě či náchodský zámek,“ udělal výčet nejdůležitějších povinností letošního nejkrásnějšího mezinárodního muže David Novotný. „Má přítelkyně vyhrála mezinárodní soutěž Miss, takže jsme nejkrásnější pár,“ smál se Pedro.

Okouknout mezinárodního krasavce přišla i Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, která je v tuto chvíli po rozschodu s přítelem. „Přišla jsem na jiné myšlenky, Pedro je velmi sympatický a takový cukrouš, ti se mi líbí,“ prozradila Andrea, když mu natírala svaly produktem s arganovým olejem.

Posted by Bomba.cz on Wednesday, August 24, 2016

Pedra můžete vidět na letošním Muži roku, který se uskuteční 26. srpna v Náchodě.

1 / 12

Další stránka »

Mohlo by tě zajímat

loading...